Şimdi Ara

Zara Parfümleri Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zara´nın 80-100 TL´ye ikili satılan parfümleri var. Kullananların düşüncelerini merak ediyorum Zara parfümleri ile ilgili.

• Denediklerimden seul ve 0.9 du galiba invictus ve dior homme edt klonu ve performanslarıda güzeldi tavsiye ederim
  • hepsi bilinen designer kokuların benzerleri.
  • Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Kalıcıkları hakkında olumsuz konuşuyorlardı. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
  • :ArHaus: kullanıcısına yanıt
    Öğrenci için alınabilir parfümler yani doğru mu anlıyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cholo

Öğrenci için alınabilir parfümler yani doğru mu anlıyorum?
    Bütçem o kadar diyorsan çok fazla seçeneğin yok.
  • :ArHaus: kullanıcısına yanıt
    Haklısınız dikkatimi çekince sorayım dedim. Parfümler hakkında çok bilgim yok maalesef foruma bakarak kendime göre bir şeyler bulmaya çalışıyorum. 200 liraya kadar herhangi bir parfüm tavsiyeniz olursa açığım.
  • 2 li dediğin silver+gold ise kokular güzel,ama kalıcı değil haberin olsun
  • Zara kokularını Türkiye'ye göre yüksek fiyatlı isim yapmış ünlü parfümlerin çakması gibi düşünebilirsin. Tam olarak aynısı değil fakat oldukça yakın. bir de yaklaşık 1-2 yıl satışta oluyor sonra ya parfümün adı değişiyor ya da tamamen satıştan kaldırılıyor.

eskiden la nuit de lhomme, jpg, ve la homme kokularının zara versiyonlarını almıştım. jpg olanınki %95 aynı kokuydu ve daha kalıcıydı (tam adı gourmand leather dı sanırım baya oldu alalı). la nuit de lhomme zara versiyonu da fena değildi, orjinali yerine alınıp kullanılabilir.
  • Coronal kullanıyorum. Baharatlı acı bir kokusu var. Kış için ideal. Daha önce küp şeklinde şişesi vardı ve düşük ml’liydi. Dün zara mağazasında büyük boy formunda yeni ürün getirmişler
  • Cholo kullanıcısına yanıt
    Bugün zarada kıyafet bakarken aklıma geldi seul sıktım yaklasık 7-8 saat kalıcı oldu tenimde
  • Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Notlarım arasına ekledim. Çok teşekkür ederim
  • Vibrant leather i tek gecerim, bi ara boca ediyordum hunharca ama kullandigi asiri sentetik ve adi esanslar yuzunden biraz ciltte sorun cikardi, ara ara hala kullanirim.
  • Sakın alma ben aldım pişmanım kokusu 30 dk sonra yok oluyor buhar oluyor sakın ha
  • Hangi parfümü aldınız acaba?
  • vibranth leather kalıcı değildi denedim geçende yarım saate uçtu:)
  • Cholo kullanıcısına yanıt
    silver man ve gold man
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

vibranth leather kalıcı değildi denedim geçende yarım saate uçtu:)
    Bir ara epey kullandim, sonra son donemlerde kullandigim kaliteli nis parfumlerden sonra pek yuzune bakmaz olmustum, dun is arkadasim 3-5 fis yapmis. Isyerine gelir gelmez dedim vibrant leather kokuyo etraf, anladim tabi arkadasimin kullandigini. Abartisiz saat 8 den oglene hatta saat 2 ye kadar kokusu ciddi ciddi ortami sarmisti. Kokudanda ilk defa orada nefret ettim, dedim ne bicim kokuyormus dedim. Bogdu resmen beni, kalicilik be farkedilebilirlik sandigimdan da uzunmus ucuz yollu guzel cozum ama creed aventus benzeri olsun diyenlere suan arastirma asamasinda oldugum armaf club de nuit intensi oneririm. Yazin parfum almak icin gittigim magazada, firma sahibi bir iki fis yapmisti. Yolda giderken uzerime sikmis oldugu diger parfumleri bastirip on plana cikmisti, kokusuda guzeldi. Tabi aylar sonra baska birsey arastiriken karsima cikti ve buzamana kadar niye hic gormedim ben bunu dedim. Yakin zamanda istanbula yolum duserse almayi dusunuyorum. 2 farkli uretimi var fransa ve dubai, 2 sinide deneyip ona gore alacam.

• Cem kullanıcısına yanıt
    Mont blanc explorer nasıl hocam aventusun en iyi klonu diyorlar armaf cdni yeni bitirdim performansı acayip güzeldi bende hatta bu daha iyi kopya diyorlar sence nasıl biliyormusun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.