Şimdi Ara

Zara, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Oysho İndirimleri [İnditex 2023 Kampanyaları] (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.478
Cevap
220
Favori
559.796
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pull Bear gittikçe faiş fiyat artırımı ve indirim adı altında indirimsiz fiyatına göre daha pahalı ürün satıyor. TR de ki mağazaları payını alır umarım bu durumdan.

• geçen indirimdeki 150 tl olan kaban 400tl

• quote:

Orijinalden alıntı: Pankreasına Talibim

Bershka'dan bir ayakkabı beğenmiştim. İndirimden önce stokta yoktu. Şimdi stokta olmamasına rağmen ürüne indirim koymuşlar. Çok garip cidden.

Hocam bershkanın ayakkabılar rahat olmuyor haberiniz olsun.
  • Onceki gördüğü dip fiyat nedir bilmem de aldim

https://www.pullandbear.com/tr/blok-renkli-yamal%C4%B1-kap%C3%BC%C5%9Fonlu-sweatshirt-c0p502422624.html?colorId=250

https://www.pullandbear.com/tr/siyah-rick-and-morty-kap%C3%BC%C5%9Fonlu-sweatshirt-c0p502323589.html?colorId=800

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 3 Ocak 2021; 17:26:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Stereo Palma kullanıcısına yanıt
    sıcak firsatin amaci bu zaten pahali olan seyi dusuk fiyattan kistirmak .
  • Msb101 kullanıcısına yanıt

Geçen yaz 153 tlye satılan ve hiç konfor beklemeden aldığım bershka ayakkabıdan aşırı memnun kalınca ayakkabi yönelimimi nike, adidastan bu tarafa çevirdim. Hem fiyat olarak da uygun geldi. 1 nike parasına 2 tane alip değişe değişe giyerim diye düşündüm. Demek ki konfor kişiden kişiye değişiyormuş. Yine de teşekkür ederim.

• FunnyxD F kullanıcısına yanıt
    Hocam ara ara stoklari guncelliyorlar. Biraz hizli olman ve surekli takip etmen gerekiyor. Ben oyle aldim montu.
  • atabeyyy A kullanıcısına yanıt
    Bende alamadım bakana kadar stok yok diyor varken sepette kalmadı diyor çözemedim 😁
  • maviistasyon kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum artik hocam ben 2 kez odeme bölümüne geldigimde stok yok uyarisi verdi 3.sün de aldim anca .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabeyyy -- 3 Ocak 2021; 18:54:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pankreasına Talibim

Geçen yaz 153 tlye satılan ve hiç konfor beklemeden aldığım bershka ayakkabıdan aşırı memnun kalınca ayakkabi yönelimimi nike, adidastan bu tarafa çevirdim. Hem fiyat olarak da uygun geldi. 1 nike parasına 2 tane alip değişe değişe giyerim diye düşündüm. Demek ki konfor kişiden kişiye değişiyormuş. Yine de teşekkür ederim.

Nasıl bir şey ayakkabı?

Link, fotoğraf var mı hocam?

• bershka , pull and beardan düz klasik düz tabanlı ayakkabılar aldım. kullanırken , ilk geldiğinde çok rahattı. sorun hemen üstlerindeki çakma deri dokunun sökülmesi ve tamir edilemeyecek olması... bence dönemlik ayakkabılar . çok çok dikkat ederek kullansanız bile üzerindeki ince bir yapı sökülüyor ve tamir ettiremiyorsunuz .

• vibrant leather indirime sokmamis kurnazlar

• Zara nın montlarını Madonna nın klibindeki oynayanlar mı giyiyor.

Haa öbür türlü anne baba giyiniyorsa tabii ki çocuk da şık ve kaliteli giyinmeli ...

• Zaradan Sepetteki 10 parça ürünü de sorunsuz aldım. 15:45’ten itibaren ara ara yokladım siteyi. 15:52 gibi açtılar bu sefer. Daha öncesinde ödeme sorunu, yanlis kargo gonderimi vs ne kadar aksilik varsa basima geldi. Bakalim bu sefer ne olacak.

Massimo dutti, bana pahali geliyor. Urun iceriklerine baktigim zaman zara ile ayni icerige sahip kazaklari 100 liraya pahaliya satiyor mesela.

Zara, iyi arakliyor. Dunya markalari o sene ne cikardiysa aynisini cikariyor. Fast fashion. Koton’da lcw’da falan 1 yil sonra gorursunuz o modelleri. Urun kalitesi tamamen degisken. Kaşmir kazak alirsan kaliteli, polyester alirsan kalitesiz.

Bershka ve pull&bear bana hitap etmiyor. Yok matrix yok billie eilish. Tamamen z kusagi urunleri. Bazi klasik kabanlari ve sweatshirt’leri guzel o kadar. Her seyi oversize uretip duruyor.

H&M. Sweatshirt, corap, boxer gibi seyler icin tercih ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

Zara da erkek parfümleri nasıl öneriniz varmı

Guzelleri var. Ne tarz bir koku ariyorsun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: NvdiaAmd

Pull Bear gittikçe faiş fiyat artırımı ve indirim adı altında indirimsiz fiyatına göre daha pahalı ürün satıyor. TR de ki mağazaları payını alır umarım bu durumdan.

Hocam Polonyada yasiyorum ben , genel textile dunya genelinde maalesef cok asiri artti son 2 yildir . Suan inditexte %60 indirime gecti magazalar ama fiyatlar hala cok fazla , kimse almiyor .

• https://eksisozluk.com/entry/117905734

zara markasının türkiye de ürettiği bir pantolonu aynı tarihte bir çok avrupa ülkesinde sattığından daha pahalıya satarak ülkemiz vatandaşlarını kazıklamasıdır. onca lojistik maliyete rağmen sadece bu ürünü değil bakabildiğim tüm ürünlerin fiyatları, diğer avrupa ülkelerinden hemen hemen %70 e kadar daha pahalı olabilmekte . pantolon aynı pantolon, kumaş ve dikiş bire bir aynı, üretim yeri türkiye yorumu size bırakıyor, bu fiyatlardan alışveriş yapan herkesi sevgiyle kucaklıyorum.

türkiye 229.95 tl

united kingdom 16 gbp (güncel kurla 159 tl)

bulgaria 30 leva ( güncel kurla 137 tl)

not: fiyatlar aynı tarihte ve bütün ülkelerde birinci indirim döneminde alınmıştır.

not 2:ülkemizdeki kira ve çalışanlara ödenen ücretler gibi giderlerin diğer avrupa kıtası ülkelerinden çok daha düşük olduğunu ve aslında firmanın ürünü diğer ülkelerden çok çok daha ucuz fiyatlara satabilmesi durumunda aynı karı elde edebileceğini de unutmamak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gangmans -- 7 Ocak 2021; 13:13:21 >

• gangmans kullanıcısına yanıt
    Hocam tek yönlü bir bakış açısıyla durumu yanlış değerlendirirsiniz. Olaya bir de zara'nın gözünden bakın. Adamlar Britanya'da biraz zam yapınca satışları çok düşüyor muhtemelen. Ama Türkiye'de asgari ücretin yarısı olan kabanı bile kapış kapış alan bir millet var. Yani yolunacak kaz varken yoluyor adam. Serbest piyasa. He bu etik mi? Kesinlikle değil ama milletimizin bazı şeylerin farkına varması gerekiyor artık. İndirim başladığı an 500 liradan ceket,200 liradan gömlek almayı bırakması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gangmans

https://eksisozluk.com/entry/117905734

zara markasının türkiye de ürettiği bir pantolonu aynı tarihte bir çok avrupa ülkesinde sattığından daha pahalıya satarak ülkemiz vatandaşlarını kazıklamasıdır. onca lojistik maliyete rağmen sadece bu ürünü değil bakabildiğim tüm ürünlerin fiyatları, diğer avrupa ülkelerinden hemen hemen %70 e kadar daha pahalı olabilmekte . pantolon aynı pantolon, kumaş ve dikiş bire bir aynı, üretim yeri türkiye yorumu size bırakıyor, bu fiyatlardan alışveriş yapan herkesi sevgiyle kucaklıyorum.

türkiye 229.95 tl

united kingdom 16 gbp (güncel kurla 159 tl)

bulgaria 30 leva ( güncel kurla 137 tl)

not: fiyatlar aynı tarihte ve bütün ülkelerde birinci indirim döneminde alınmıştır.

not 2:ülkemizdeki kira ve çalışanlara ödenen ücretler gibi giderlerin diğer avrupa kıtası ülkelerinden çok daha düşük olduğunu ve aslında firmanın ürünü diğer ülkelerden çok çok daha ucuz fiyatlara satabilmesi durumunda aynı karı elde edebileceğini de unutmamak gerek.

https://www.zara.com/tr/tr/superslim-fit-g%C3%B6mlek-p03894403.html?v1=51049431&v2=1713009 (170tl)

https://www.zara.com/uk/en/superslim-fit-shirt-p03894403.html?v1=51049431 (200tl)

ingilizleri kazıklayan zaradanmı bahsediyorsunuz?

edit, ekşisözlüğü referans alıp konu açmak nedir arkadaş!

@Tıbbiyeli06

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 7 Ocak 2021; 14:12:10 >

• Önceki indirimde 150 lira olan ceketler 300-400 lira. 150 ye düşene kadar bekleyeceğim. Dolar geçen sene bu zaman 6 idi şimdi 7.3 ama fiyatlar 2 katı.

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.