Şimdi Ara

Zara, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Oysho İndirimleri [İnditex 2023 Kampanyaları] (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.478
Cevap
220
Favori
559.754
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bol, dar veya normal giyinmek bir tercihtir, size ne milletin tercihinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slim fit L 185 boy 78 kg ye tam oluyor. Tamdan kastım çok sıkı veya bol olmadan düzgün bie şekilde olması.

• Kalin kaban ariyorum kürklü basligi olanlardan varmi onerisi olan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sizce hangi takım daha şık ve hangisi daha kalitelidir acaba mango full yünlü Zarada ise biraz polyester var Zaranın rengi daha hoş gibi geldi bana

https://shop.mango.com/tr/erkek/blazer-ceket-takım-elbise/kırkım-yunlu-dar-kesim-takım-blazer-ceket_53033740.html?c=97&n=1&s=Rebajas_he_mobile.familia;105

https://www.zara.com/tr/tr/yün-takim-blazer-i-p02880320.html?v1=28565296&v2=1437244

• Bu ikisi arasında Mango şık. Fakat Zara nın daha güzel modelleri de var fiyatlar nasıl bakmak lazım tabii. Zara nın kesimi daha iyidir genelde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Arkadaşlar sizce hangi takım daha şık ve hangisi daha kalitelidir acaba mango full yünlü Zarada ise biraz polyester var Zaranın rengi daha hoş gibi geldi bana

https://shop.mango.com/tr/erkek/blazer-ceket-takım-elbise/kırkım-yunlu-dar-kesim-takım-blazer-ceket_53033740.html?c=97&n=1&s=Rebajas_he_mobile.familia;105

https://www.zara.com/tr/tr/yün-takim-blazer-i-p02880320.html?v1=28565296&v2=1437244
    Mangonun ki takım mı, tek ceket mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ARYEKE

Alıntıları Göster
    Tek ceket

• quote:

Orijinalden alıntı: ARYEKE

Alıntıları Göster
    Takım hocam ama ben sadece ceketin resmini attım nasılsa pantolon da görünüyor diye isterseniz atabilirim pantolon linkini de

• quote:

Takım hocam ama ben sadece ceketin resmini attım nasılsa pantolon da görünüyor diye isterseniz atabilirim pantolon linkini de

Alıntıları Göster
    Yanlışınız var galiba tek ceket olması lazım

• Arkadaşlar zaranın edp parfümlerinden hangisi alınabilir kullanan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Olur kesinlikle. 189’um ben bile M aliyorum hep.

Alıntıları Göster
    Hocam kaban geldi, ateş ediyor resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: seker1adam

Yanlışınız var galiba tek ceket olması lazım

Alıntıları Göster
    Yok hocam var sepetimdeydi hatta ama o bitmiş şu an bulamadım o da 400den 130a düşmüş

https://ty.gl/u2uqg6th

Zara, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Oysho İndirimleri [İnditex 2023 Kampanyaları]

Trendyolda da varmıs hatta ama orda da bitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Circassian81 -- 10 Ocak 2020; 19:48:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: paladinho

Hocam kaban geldi, ateş ediyor resmen

Alıntıları Göster
    Gule gule kullan :)

Yalnız kızlara dikkat et. Kabanı görünce kendini kaybedip bayılanlar oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: RecepB10

Inditex Grup markalarında böyle bir olay olmaz. Kendim çalıştığım için biliyorum. Eğer bir ürün bir mağazada satılmıyor ise veya az kalmışsa satışın çok olduğu mağazalara gönderilir. Bahsettiğiniz gibi depoya al çek kargola olayı yok. İnternet stoğu ile mağaza stokları farklıdır bu grup altındaki mağazalarda. Başka yerlerde başka sistemler olabilir. Ürünün sıfır şekilde geldiğine emin olabilirsiniz
    Ürünleri nereden aldiysak oraya iade edebiliyormusuz sadece. Ben magazadan alinan kabani, internetten gelen ayni kabanla degistirecektim. Olmaz dediler. Aslında magazadan gelen kabanin defosu vs hicbir seyi yoktu ama sıfır olsun diye boyle bir sey yapacaktim.

Zara, daha önce bana bir kere baskasinin kargosunu, bir kere de urunun baska bedenini yolladigi icin guvenemedim. Magaza montunu iade edip, kutudan kaban yerine bir cift eldiven bulma ihtimali var. Bu konuda cok zayiflar. Birinde kendi cabalarim ile kargomun gittigi cocuga ulastim, kargolari birbirimize yolladik. Digerinde de almak istedigim gomlegin bedeni bittigi icin, elimdekini iade edip parasini aldim. İndirimden sonra urun tekrar stoklara girdi, aradim eski fiyattan veremeyiz maalesef dediler. Kendi kargolama hatalari yuzunden guzelim gomlegi alamamistim. Urunleri tarz, cok guzel ama inditex deposu ve sorun cozme konusunda basarisizlar.

• Kurklu palto kaban tarzi yokmu onerisi olan kalin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Çok teşekkürler. Pantolununu da gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brutal55

Arkadaşlar zaranın edp parfümlerinden hangisi alınabilir kullanan varmı
    Vibrant leather iyidir tavsiye ederim, çevremde çokça kez soruldu, hatta buluştuğum bir arkadaşıma sarıldım eve gittiğinde kardeşi sormuş sen farklı bir şey kokuyorsun bu parfüm ne diye neyse beklentiyi şimdi yükseltmiyim de fiyatı ve mililitresine göre bence çok başarılı. Creed aventus kopyasıymış parfüm. Parfüm bitti şimdi aynısından bir daha alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xginxa -- 14 Ocak 2020; 16:16:35 >
  • İndirimler ne zaman bitiyor bilgisi olan var mı?

• Subat sonudur bence hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3. İndirim gelirmi yarın

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.