Şimdi Ara

Zara, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Oysho İndirimleri [İnditex 2023 Kampanyaları] (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.478
Cevap
220
Favori
559.662
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar beden falan kalmamis ikinci indirimi bu kadar beklemeyin derim.

XL ve L agirlikli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 8 Ocak 2020; 21:45:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

Arkadaslar beden falan kalmamis ikinci indirimi bu kadar beklemeyin derim.

XL ve L agirlikli.
    L-XL lazım zaten. S-M giyen erkek mi var? lisede miyiz? ikinci indirim tarihi ne zaman?
  • Gobegi saldiysaniz o ayri tabi

Spor onemli.

Zara modellerinin geneli L giyiyor 1.88 boy ve fit vucutlari ile.
    Eminim siz onlardan daha iyi bir vucuda sahipsinizdir.

Tabi once insan olup uslup bilmek onemli erkek olmaktan once.
    Blok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 8 Ocak 2020; 22:32:35 >
  • Bende biraz göbek var l xl bana iyi olur hatta xl iyi olur ama bence hala pahalı.
  • radko kullanıcısına yanıt
    yanlış bilgi ..kanun gereği magaza ile web stokları ayrı olmak zorundadır...magazada biten zara montu zara com tr den aldım komple sıfır el değmemiş geldi magaza teslimi istedim ...bilenler bilir zarada montların bazı yerleri beyaz kağıtla kaplıdır netten aldıgımda öyleydi magazadaki ürünler ile net stokları asla birleşirilemz..kanunen olmaz...boyneri bilen bilir ayakkabı baktım gördüm magazada 43 numara var mağaza teslimi boyner com tr den sipariş verdim halen tedarik sürecinde adamlar aptalmı mağazadan verirlerdi.arkadasın durumuna gelirsek aynı ürünse iade edebilir faturada sadece ürün kodu bulunuyor

• İkinci indirim basladi mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Inditex Grup markalarında böyle bir olay olmaz. Kendim çalıştığım için biliyorum. Eğer bir ürün bir mağazada satılmıyor ise veya az kalmışsa satışın çok olduğu mağazalara gönderilir. Bahsettiğiniz gibi depoya al çek kargola olayı yok. İnternet stoğu ile mağaza stokları farklıdır bu grup altındaki mağazalarda. Başka yerlerde başka sistemler olabilir. Ürünün sıfır şekilde geldiğine emin olabilirsiniz

• RecepB10 R kullanıcısına yanıt
    Peki bu nasıl oluyor geçen pull and bear sitesinde bere aldım ürün askıdan alınıp kargo poşetine konulmuş nerden anladım;berenin üstünde askıya asılan çengel kopçadan duruyordu direk kargo poşetine koymuşlar.

Geçen sene bende bir deri ceket aldım oda beyaz etiketlerine kadar sıfırdı mağazada öyle bulmak imkansız birşry

• çok pahalandı en son 3 sene önce tadı vardı bu mağzaların yazık fiyatlara. Allahtan zamanında doya doya alıp giymişim şimdi alamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım ikinci indirim başlamış dün 180-TL olan kotlar şuan 130-TL ve bana uygun geldi fiyatlar
  • Massimo Dutti ve Zara ikinci indirime girmiş ama bütün ürünler değil sanırım özellikle Zara da diğerleri ise fiyatları Aynı gördüm baktığım kadarıyla

• quote:

Orijinalden alıntı: 26_____

yakışmamış hocam

Öyle söylenir mi adamın içinde ukte kalır şimdi.
  • Arkadaşlar geçen hafta 130 liraya aldığım gömlek bugün geldi ama fiyatı 99 a düşmüş bedeni stoklara gelip gelmeyeceği meçhul. Gelirse sipariş versem bana geleni iade etsem problem olur mu? var mı daha önce yapan. 30 liraya değer mi dersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhandere5858 -- 9 Ocak 2020; 14:29:43 >
  • Zara'da pek çok ürün ikinci indirime girmemiş, nispeten hayal kırıklığı oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

Gobegi saldiysaniz o ayri tabi

Spor onemli.

Zara modellerinin geneli L giyiyor 1.88 boy ve fit vucutlari ile.
    Eminim siz onlardan daha iyi bir vucuda sahipsinizdir.

Tabi once insan olup uslup bilmek onemli erkek olmaktan once.
    Blok
    gobegim hafif var boy 1.86 79 kiloyum. S ve M giyip vücudumu streç gibi saran kıyafetlerden ziyade L ve XL alıp rahatıma bakıyorum. problem? S ve M giyen liselidir. çelimsiz, zayıf vücutlarınızı SPOR diyip örtmeye çalışmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A401672FA

gobegim hafif var boy 1.86 79 kiloyum. S ve M giyip vücudumu streç gibi saran kıyafetlerden ziyade L ve XL alıp rahatıma bakıyorum. problem? S ve M giyen liselidir. çelimsiz, zayıf vücutlarınızı SPOR diyip örtmeye çalışmayın.

Alıntıları Göster
    çelimsiz dediğiniz o bedenlere super slim fit cuk diye oturur ve sizin gibi regularlardan çok daha kaslı ve fit gözükür.

bence siz bazı şeyleri örtmeye çalışmayın

• Ya abi indirim var mı diye giriyoruz bakıyoruz beden muhabbeti yok liseli yok lisesiz. Beden muhabbetinizi özelden devam ederseniz seviniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A401672FA

Alıntıları Göster
    185 boyundayım 84 kiloyum 1.5 senedir spora gidiyorum m giyiyorum mis gibi de oluyor
  • Niye beden konusuna bu kadar takıldınız ki anlamadım cidden bunlar çok saçma şeyler nasıl bir kafa yapısına sahipsiniz anlamak güç.
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.