Şimdi Ara

Zara-Bershka-Pull & Bear-Massimo Dutti-Stradivarius-Zara Home-Oysho (2018) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
22
Favori
17.708
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ürün stoktan kaldırılmaz ise evet.

Tavsiyem ürünleri önce magazalarda görerek ve deneyerek almanız. Siparis yogunlugundan vs. internet alısverisi cok saglıklı olmuyor.
  • Resmi olarak 4 Ocak'ta başlayacak indirim. Kesin bilgi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WP Maokai

Pull&Bear'dan alışveriş yaptım +200 TL tshirt eksik gönderildi. Sonra mail attım telefonla aradım falan biraz uğraş sonrası kargoya verdiler tshirti. Gelen ürünlerden bir tanesi lekeliydi, tshirtleri ben beğenmedim, ayakkabı da olmayınca gittim iade etmeye mağazasına. İade aldılar, iade belgesi verdiler. Eve dönerken bir baktım belgede tshirt 19 TL olarak geçmiş ama toplamda görünmüyor. Mail attım tekrar dönüş yok.

Tshirt konusunda sıkıntılılar kısacası dikkatli alışveriş yapın. Bir de paketlemeleri aşırı dandik poşete tıkıveriyorlar.

Okurken saçlarım döküldü kardeş alırım artık 1 koli bioxcin.

Bu ne biçim sipariş süreci ya :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

quote:

Orijinalden alıntı: WP Maokai

Pull&Bear'dan alışveriş yaptım +200 TL tshirt eksik gönderildi. Sonra mail attım telefonla aradım falan biraz uğraş sonrası kargoya verdiler tshirti. Gelen ürünlerden bir tanesi lekeliydi, tshirtleri ben beğenmedim, ayakkabı da olmayınca gittim iade etmeye mağazasına. İade aldılar, iade belgesi verdiler. Eve dönerken bir baktım belgede tshirt 19 TL olarak geçmiş ama toplamda görünmüyor. Mail attım tekrar dönüş yok.

Tshirt konusunda sıkıntılılar kısacası dikkatli alışveriş yapın. Bir de paketlemeleri aşırı dandik poşete tıkıveriyorlar.

Okurken saçlarım döküldü kardeş alırım artık 1 koli bioxcin.

Bu ne biçim sipariş süreci ya :D

Alıntıları Göster
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WP Maokai -- 24 Aralık 2017; 18:23:39 >

• WP Maokai kullanıcısına yanıt
    Konu ile alakasız: Avatarını sevdim.
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WP Maokai -- 24 Aralık 2017; 18:23:25 >
  • Bf deki izdihamdan sonra indirimin ilk günleri nasıl bir kaos olur tahmin edemiyorum. Ama bu sene indirime giren ürün sayısında artış olacaktır diye tahmin ediyorum 3. 4. indirime kalırsanız beden bulma konusunda problem yaşayabilirsiniz.
  • eskiden zara'dan giyinirdik artık defacto'cu olduk.
    fiyatlar malın ederinden çok yüksek...
  • çok abartılıyor.öyle saldırcak bir durum yok bence...
  • Siz yenisiniz galiba?

15 tl gömlek, 20 tl pantolon, 19 tl kazak vs vs. almistim son indirimde. Size sicak firsat olmasi icin ne gerekli bilmem fakat bize cazip geliyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Defolu mallar kalmazsa iyi olur bazen cok dandik urunker kalabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 01-KinG

Siz yenisiniz galiba?

15 tl gömlek, 20 tl pantolon, 19 tl kazak vs vs. almistim son indirimde. Size sicak firsat olmasi icin ne gerekli bilmem fakat bize cazip geliyor..

Hocam netten mi aldınız mağazadan mı?
  • Arkadaşlar bu 2. 3. Indirim dönemleri ne zaman bilgilendirir misiniz?

• berserker_58 kullanıcısına yanıt
    Magazadan.

• Takip.

• Zarada malesef geçen dönemki yada geçen seneki indirimleri bulamayacağız.Fiyatlar aşırı şişirilmiş vaziyette ve bu şişkin fiyatlar üzerinden kademeli indirimler yapılacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ascomba kullanıcısına yanıt
    olsun hocam ben zaten alışverişi zaradan yapıyorum geçen yine ordan basic slimfit jean aldım 200tl olanlardan parlak kaplaması vardı hoşuma gitmişti güzel ürünler parasını hakediyor pantolonlarıda öyle. pantolonlar indirime girerse 2 tane daha alırım 4 ocakta
  • Dostum bizim jeanlere verecek o kadar paramız yok iliklerimize kadar sıcak fırsatçıyız . Senin o dediğin jeanleri en son indirimde 59.90 dan aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: GilbertoRodriguez

olsun hocam ben zaten alışverişi zaradan yapıyorum geçen yine ordan basic slimfit jean aldım 200tl olanlardan parlak kaplaması vardı hoşuma gitmişti güzel ürünler parasını hakediyor pantolonlarıda öyle. pantolonlar indirime girerse 2 tane daha alırım 4 ocakta

O jean pantolonu 59,90 TL’ye almıştım, çok sağlam kazık yemişsin, geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

çok abartılıyor.öyle saldırcak bir durum yok bence...

Biraz iphone gibi statü göstergesine döndü zara.
    Adı indirim olduktan sonra normal fiyattan satsalar gene alıyolar zaten bf indirimleri öyleydi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.