Şimdi Ara

Zara, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Oysho İndirimleri [İnditex 2023 Kampanyaları] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.478
Cevap
220
Favori
559.796
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pull and bear'daki kot ceketler 100 tl olmuş. Daha indirime girer mi ? Girmezse alayım diyorum.
    Bu arada Zara'daki kotlar 130 tl gibi fiyata inmiş. Daha da iner. Geçen yaz ayında 30-40 tl'ye kadar düştüğü olmuştu zaradaki kotların.
  • Zara'nın kotlar kaliteli mi de bu kadar alan var ? yoksa sırf isminden dolayı mı alıyorlar :))

kullanan arkadaşlar var ise yorum yapabilir mi,bende ona göre yorum yapacağım :)
  • :Fatih: kullanıcısına yanıt
    Kaliteyi bilmemde slim fit olanlar bence piyasada ki en iyi slim fit kalibina sahip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50-60 liralık bazı tişörtler bile tükenme noktasına gelmiş? Millet indirim diye bakmadan alıyor galiba.
  • zara'dan dün 5-6 ürün yazdım kenara indirime girince bakiyim aliyim diye bir tanesi bile düşmemiş.
  • saat 10 da kapılar açıldığı gibi fotolar paylaşılır 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam bakıp haber verebilirim istersen bi fikrim yok bugun inceleyip görücem bende

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Çok tesekkur ederim

• pbden alışveriş yapabilen var mı error veriyor

• Stradivarius deri mont lar sıcak kaptım 1 adet

• internetten sorguladığım mağaza stokları gerçeği yansıtmıyor. Massimo Dutti'den 1 gömlek aldım onun dışında nedense aradığım kaliteyi bulamadım. gömlek bile bana sorarsanız indirimli fiyatını çok hak etmiyor ki 199'dan 129'a düşmüş. Geçenlerde Massimo'dan internet üzerinden aldığım polo tişörtlerin aynı serisi nasıl oluyorsa kalite/beden fark ediyor. S beden giydiğim regular fit siyah polo gayet güzel otururken, aynı serinin S beden mavi polosu daha uzun, bol ve kalitesiz duruyor.

aldığım gömlek bu. son S bedeni ben aldım kalanlar L ve XL idi. slim fit olmasına rağmen o kadar da dar değil m giyene rahat olur s beden. l ve xl için de öyle düşünerek alın alırsanız.

https://www.massimodutti.com/tr/kadin/g%C3%B6mlek---bluz/slim-fit-%C3%A7i%CC%87zgi%CC%87li%CC%87-g%C3%B6mlek-c1745878p8079501.html?colorId=400

forum bornova için konuşursam massimo'da doğru düzgün polo tişört rengi yoktu. turuncu, kırmızı, pembe vb. renkler vardı. internette bornova stoğunda gözükmeyen bazı ürünler stokta vardı, stokta var gözükenler yoktu.

• pb sitesi 12 saattir çökmüş vaziyette ödeme yapamıyorum

• İndirimler yarin da devam ediyor mu, bilgisi olan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Arasscan

İndirimler yarin da devam ediyor mu, bilgisi olan var mi?
    ındırımler 2 ay kadar devam eder ama stoklar biter tabi o zamana 1. 2. 3. ındırım oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

Pull and bear'daki kot ceketler 100 tl olmuş. Daha indirime girer mi ? Girmezse alayım diyorum.
    Bu arada Zara'daki kotlar 130 tl gibi fiyata inmiş. Daha da iner. Geçen yaz ayında 30-40 tl'ye kadar düştüğü olmuştu zaradaki kotların.
    kot ceket link var mı dostum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirtazo01

Elle tutulur botlarda sıcak fırsat var kışın 300 liraya aldığım bot şuan 169 lira vallaha kahverenginden bi tane çeksem mi acaba yazlık olarak hepsi yine pahalı
    İnternet mağazalarından mı bahsediyorsunuz yoksa bölge mağazalarından mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Survivalist

Arkadaş bu nedir ya. Pull & Beardaki ceketlerin hepsini eritmişler. Hiç mi S kalmaz herkes mi 170 anlamıyorum
    Deri ceketler mi?
  • Oscar Nixon kullanıcısına yanıt
    Genelde bomberlere baktım diğerlerinde de yoktu hatırladığım kadarıyla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60 lira olan pantolonlar indirimle 100 lira olmuş, bu fiyatlarda ürün almak çok saçma olur, yine son indirime kadar bekleyeceğiz.

• Neyi indirdikleri belli değil
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.