Şimdi Ara

zara,bershake,pullandbear karmaşası?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> zara,bershake,pullandbear karmaşası?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    232 Mesaj
    Arkadaşlar başlıkta yazan markaların hepsi inditex in markaları. Üç markanın da mağaza içerikleri, kıyafet tasarımları üç aşağı beş yukarı aynı. Bunlardan kalite olarak hangisi iyi? Bunlar arasındaki benim göremediğim fark ne? Bilgisi olan yeşillendirirse sevinirim.

Bir de siyah tişörtte önereceğiniz marka var mı? Yani 2-3 yıkama cortlamayacak, rengi solmayacak marka?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbilinmeyen -- 16 Kasım 2017; 23:40:54 >

|
    |
    232 Mesaj

Mavi den memnun değilim hocam. Bir model tişörtünün iki farklı rengi var, biri soldu iyice, diğeri normal :S. Maviden aldığım en son tişört ise ıslak bezle silince renk verdi.

mavi,loft,colins eskisi gibi değil artık.
    |
    |
    Reul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: xbilinmeyen

Mavi den memnun değilim hocam. Bir model tişörtünün iki farklı rengi var, biri soldu iyice, diğeri normal :S. Maviden aldığım en son tişört ise ıslak bezle silince renk verdi.

o zaman zara tercihimdir benim 3ü arasında eskisi gibi değil ama yinede kot alırken maviden alıyorum özellikle kot ve gömleklerinden memnunum
    1456 Mesaj
    zara klasikte pull and bear kaban ve cekette bershka kotta iyi
    |
    |
    Bize niye soruyorsun kardeş biz bunların ürünlerini kendimizi satsak alamayız LC Waikiki den giyinen sosyete pazarından giyinen adamlarız. Bershkaya pull anda bearin mağazalarına bizi temizlikçi olarak bile almazlar bırak oradan alışveriş yapmayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Reul

quote:

Orijinalden alıntı: xbilinmeyen

o zaman zara tercihimdir benim 3ü arasında eskisi gibi değil ama yinede kot alırken maviden alıyorum özellikle kot ve gömleklerinden memnunum

Rodi Mood vardı eskiden tek geçerdim. Diesel, Zara gibi markalar hep zirvelerde geziyor hocam, Diesel zaten ayrı bir boyut onun dışında Levi's 501 modelleri falan efsane.
    |
    |
    Hocam siyah tisortun solmamasi sizin yikamaniza ,deterjaniniza bagli biraz. Kalite olarak da levi's iyidir. Yillardir alirim ne bi genisleme , sekil degisme ne de solma oldu. Ozellikle siyah kotlarinda dogru yikadiginiz surece rengi ilk gunku gibi kaliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Zara > Pull and Bear = Bershka
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
Canlı Tv izle
SEO
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.