Şimdi Ara

Zamlar Yüzünden Çok sevdiğim arabamı satıyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herhafta yeni bir zam haberi almaktan araca binemez oldum. Aracım zaten performans odaklı yakıt tasarrufu olmayan sürüşü aşırı keyifli bir araç. Ancak başımızdakilerin saçma sapan politikaları yüzünden gaza basmaya korkar oldum. Bu zamlara hiç bir tepki vermediğimiz sürece her hafta fiyatlar artar. Buna sebep olanların allah katında en ağır şekilde cezalanmasını diliyorum. Aracımı sattıktan sonra bisiklet almayı düşünüyorum. İyi forumlar..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-full-plusfull-kazasiz-ozel-plakali-gtc-494285912/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• honda gtc alıp benzin fiyatından şikayet etmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Malvolorne

honda gtc alıp benzin fiyatından şikayet etmek.

Honda gtc ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

quote:

Orijinalden alıntı: Malvolorne

honda gtc alıp benzin fiyatından şikayet etmek.

Honda gtc ?

işte anla opel. yanlış yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 8 Kasım 2017; 13:34:10 >
  • Binmeyi ver sende, bu dünya yalan dünya sınavını şükrederek tamamla 30 dünya büyüklüğünde cennette aventador kapında olsun

• Malvolorne kullanıcısına yanıt
    Ülkede isteyen istediği arabaya binip benzinin fiyatını da dert etmeden doldurabilmeli. Burada opel gtc alıp benzin fiyatını düşünmek değil, benzin fiyatının yüksek olması tuhaf. Ancak öyle bir hale geldik ki benzin fiyatı normal bulunuyor, ancak araba spor diye tuhaf karşılanıyor. Cidden 1.2 motorlara alışma evresine girdik.

• insignialarda kullanılan 1.6 180 hp motorun aynısı sanırım,fark varmı bilmiyorum...
    tahminimce keyifli araçtır,astra kasada oldukça iyi gider muhtemelen,üzüldüm durumunuza.
    sizin gibi pek çok kişi var,çok sevdiği halde sırf yakıt fiyatlarını ve vergileri kendine yediremeyip aracını satma noktasına gelen...

ne yazık ki bu duruma geldi artık işler,insanlar lanet edip sevdikleri şeylerden de vazgeçmeye başladılar çünkü ihtiyaç olan birşey bu ülkede ne yazık ki ekonomik olarak çok büyük bir külfet haline geldi.

bedava olan tek şey,soluğumuz oksijen.
  • Hyundai İ10 gibi bi araç alıp lpg ile baya ekonomik olabilir bisiklet yine al bence herkesin binmesi lazım geri kalan paranı da başka yerlerde değerlendirebilirsin

• Hepimizin varacağı nokta bu sanırım.

Ben de 1.5 ay önce falan 100 TL almıştım diye hatırlıyorum. 30 km sonra benzin ışığı yanar tahminen.
  • Bende kia sportage almaya niyetlenmiştim,bıktıran benzin zamları yüzünden artık vazgectim
  • bir haftadır araç bakıyorum 200 bin kilometre aşan tutulan araçlar bile 30 bin aşağısı değil ötv mtv kdv zam yiyeye yiyeye ikinci el arabalarda takip edip gidiyor. ne olacak bu halimiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.