Şimdi Ara

zamane kızları yüzünden üzülüyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet doğru. bu zamanda ki kızlar yüzünden insanın yüzü gülmüyor artık ilişki durumlarında. 19 yaşındayım bu yaşıma kadar hiç sevgili aşamasına gelmedim. sorun apaçık belli. hiç bir kötü alışkanlığım yok, efendi dürüst cana yakın ve sevdiğime bağlı - sadık birisiyim. işte artık nası bi tercihleri varsa bunlara gelemiyorlar. bugüne kadar sadece 1 flört tarzı bişeyim oldu. ilk defa bi kız bana duygularını söyledi. dış görünüşümü beğendi değerlendirdi. içimi zaten sevmişti fakat o olamazdı. çünkü mesafemiz çok fazlaydı. hadi uzak mesafe ilişki desen kız normal biri gibi değildi. her ne kadar bana karsı ıyı olsada kendisi çok farklı ve ilerde tehlıkelı olacak gibi biriydi. o yüzden onla olmadım. şuan benden hoslandıgını dusundugum 1 kısı var fakat o da gururunu kırıp gelirse olacak. şükür elim ayagım duzgun. tipim yerinde fakat bu işler neden olmadı bende bi türlü artık anlam veremiyorum. cevap basıt aslında. bu devırde yukarıdakı kalın yazdıgım ozellıklerı ıcerdıgım ıcın.

• Hoşlandığını düşündüğün kişiye sen git madem. Kızlar daha çekingen olurlar bu konularda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.