Şimdi Ara

zaman yolculuğu mümkün olsa ölümsüz olurmuyduk ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aslında sorum gayet açık bilimle ilgili alt forum bulamadığım için buraya açtım :) aslında mantığım şimdi diyelim geldiniz 90 yaşına . 90. yaşınıza girdiğiniz gün zaman makinesi icat edildi. ve biz bu makineyle atıyorum . şu an 24.03.2018 teyiz ben mesela milattan önce 5.000 yılına 20 yaşımda olarak gitmek istiyorum diyelim bunu ayarlayıp o zamana gittim . sonuçta en azından 90 yıl yaşayacağımı biliyorum . 90 yıl garanti yani bunu ölmeden önce yapmak laızm ki öldükten sonra zaman makinesi çıksa sonuçta dirilemeyiz ? ya da şansınıza siz 40 yaşındayken icat edildi ama zaman makinesi kendi yaşınızı gençleştirme butonu yok :)) hep 40 yaşında isteiğiniz yıla gideceksiniz . ya da 90 yaşında kalacaksınız hep :) hep git gel yaparak full 40 yıl ya da toplam da 90 yıl yaşayacaksınız .d

• Forumda "Bilim ve Teknoloji" diye bir bölüm var. Link
    Konuyu "Mizah / Eğlence" bölümüne açtığınıza göre "makara yapmak" istiyorsunuz galiba...

Zaman makinesi icat edilse bile ölümsüz olmazsın. 90 yaşında zaman yolculuğu yapan kişi hangi zamana yolculuk yaparsa yapsın yine 90 yaşında olur. 80 yıl öncesine yolculuk yaparsa 10 yaşındaki halini de görür yani kendisinden iki tane olur. Biri 10 yaşındadır, zaman yolcusu olan kendisi 90 yaşındadır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.