Şimdi Ara

zaman taşlı dr strange vs jl (MCU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • konu gayet net jl filmdeki üyeler zaman taşlı strange karşı sebebiyle yazarsanız daha iyi olur
    vs kuralları = (yenmek için öldürmek zorunlu değil kavga edemicek hale gelselerde yeter dövüş ortak noktada olucak herkez vs olacağını bilip gelicek yani doktor zaman taşını kullanıma açmış batman de zırhını filan giymiş donanımlı bir şekilde gelicek )
    bana göre dr strange alır
    sebebi:featler üzerinden yürüyecek olursak strange dormammuyu yenmiştirki dormammu yenilmezler+jl yi rahat yenecek bir arkadaşdır tabi strangede büyü gücü kullanarak dormammuyu yenmedi zaman taşını kullandı fakat vs deki halide zaman taşlı yani bana göre jl yi alır ztn süpo ve ww yi aldımı diğerleri kolay batmani kendi büyü gücüyle bile yenebilir tabi bu benim fikrim sizin fikrinizide merakla bekliyorum

• JL aq strange ne oldugunu bilmeden öldürürler onu flash bi yandan ww bi yandan supes bi yandan ne kavga edicek durumda kalır ne başka bişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man_Of_Steel

JL aq strange ne oldugunu bilmeden öldürürler onu flash bi yandan ww bi yandan supes bi yandan ne kavga edicek durumda kalır ne başka bişi
    ölmez belki ama bayılır ıw deki gibi

Zaten çok hızlılar bi girseler bitti jl de flash vs superman kapışırken ki hız mesela daha da hızlı olabilirler bence strange hareket edemez bile
  • Man_Of_Steel kullanıcısına yanıt
    anlaşılan bu konuda aynı fikirde değiliz dediğin doğru çok hızlılar ve stragne ölücek ama zamantaşı sayesinde yeniden gelicek ve yeniden gelicek yani bana göre 100.000 ölüşünde jl pes eder gibi geldi yada yorgunluktan çoğu zayıf düşer süpoda pes eder yani jl çok hızlıda dormammuyu sizce yenebilirmi ? tabiki hayır dormammu bana göre jl yi 5 sn yede öldürür bana göre strange alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: HulkTv

anlaşılan bu konuda aynı fikirde değiliz dediğin doğru çok hızlılar ve stragne ölücek ama zamantaşı sayesinde yeniden gelicek ve yeniden gelicek yani bana göre 100.000 ölüşünde jl pes eder gibi geldi yada yorgunluktan çoğu zayıf düşer süpoda pes eder yani jl çok hızlıda dormammuyu sizce yenebilirmi ? tabiki hayır dormammu bana göre jl yi 5 sn yede öldürür bana göre strange alır
    bayıltabilirler etkisiz hale getirebilirler

hızdan dolayı kazanırlar

dormammuyu tabiki alamazlar

strangenin herhangi bi fiziksel dayanıklılıgı yokki kullanamadan bayılır yada ölür yani döngüye sokması için kullanması lazım kullanamadan ölür demek istediğim
    hocam vs kurallarını okudunuzmu çünkü sonunda belirttim hepsi bir dövüş olcağından haberdar hatta örnek olarak strangin zaman taşını kullanmaya başladığını batmanin donanımlı geldiğini bile belirttim yani strange zaman taşını kullanmaya başlatmış olucak buda demek oluyorki strange döngüyü ayarladı zaten döngü varsa bana göre sonuç belli sürekli ölüp ölüp gelicek emin olunki sonunda pes ederler
  • quote:

hocam vs kurallarını okudunuzmu çünkü sonunda belirttim hepsi bir dövüş olcağından haberdar hatta örnek olarak strangin zaman taşını kullanmaya başladığını batmanin donanımlı geldiğini bile belirttim yani strange zaman taşını kullanmaya başlatmış olucak buda demek oluyorki strange döngüyü ayarladı zaten döngü varsa bana göre sonuç belli sürekli ölüp ölüp gelicek emin olunki sonunda pes ederler
    he doğru o zaman tamam strange diyorum
    zaten il yazdığınızda ben anlamıştım kurallar kısmında bir yeri atladığınızı diğer hocalarımızı etiketliyebilirmisiniz benim şuan net çok yavaş
  • quote:

zaten il yazdığınızda ben anlamıştım kurallar kısmında bir yeri atladığınızı diğer hocalarımızı etiketliyebilirmisiniz benim şuan net çok yavaş
    tamam
  • gelin hocam
    Hocam kahraman baykuşda dc en güçlülerin sıralamasını yapmışlar Ca süpo 10. Olmuş sizin fikrinizi almak istedim

http://kahramanbaykus.com/dc-evreninin-en-guclu-50-karakteri-5-bolum/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gördüm o listeyi hocam :)

Bence normal ca suponun 10. Olması Çok güçlü çünkü

Ki bence Dc marveli alır

Çünkü marvelin 13. Sü olan ig thanos olsa olsa multiversal iken hatta universal diyen bişe var dc nin 13. Sü mandrakk hyperversal+

ancak ben bunla ilgili konu açmayı düşünüyodum hangi evren daha güçlü diye her 2 evreninde en güçlü ilk 3 ünü ele alıcam bakalım kim yenicek şimdi cevap olarak yazmayında konuyu açınca oraya yazarsınız
    birde hocam since o listeyi görse siteyi dava eder öyle bir fanboydur kendisi ve bunu sizde iyi bilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man_Of_Steel

Gördüm o listeyi hocam :)

Bence normal ca suponun 10. Olması Çok güçlü çünkü

Ki bence Dc marveli alır

Çünkü marvelin 13. Sü olan ig thanos olsa olsa multiversal iken hatta universal diyen bişe var dc nin 13. Sü mandrakk hyperversal+
    IG Thanos Universal zaten. IG başka evrenlerde çalışmaz.

Ayrıca isterse dc'nin 100.sü hyperversal olsun. Bu iki taraftada sözü geçecek olanlar sadece omniversal olanlar olacak.

Yani DC vs Marvel dediğinizde boşuna tüm karakterleri karşılaştırmayın. Zaten OAA' nın altındakiler onun bi parmak şıklatmasıyla yok olur.
  • Dc de de primal monitor var yani oaa nın primal monitor ü yenmesi imkansız primal monitor ünde oaa yı yenmesi imkansız

• Yada cümleyi yanlış kurmuşum Dc marvelden daha güçlü genel olarak

• Bide o sitede konuyu daha iyi anlamamız için seviyelerle ilgili açıklama yapmışlar içlerinde omniversal diye bişey yok

Multiversal -> Çoklu Evrensel

Hyperversal -> 12 Boyut ve Üzeri Düzlemler üzerindeki Tüm Çoklu Evrenler

Outversal -> Tüm Çoklu Evrenler ve Çoklu Boyutlar üzerinde, bunların dışarısındaki boşlukta ve hiçlikte dahi var olabilen

Omnipotent -> Her şeye kadir (başına True kelimesi gelirse gerçek omnipotent dir. Nigh kelimesi gelirse neredeyse omnipotent dir.)

Boundless -> Sınırsız / Bağsız (başına Full kelimesi gelirse Tamamıyla sınırsız anlamına gelir. Night kelimesi varsa neredeyse sınırsız anlamına gelir.)

The Presence: Outversal/True Omnipotent/Boundless olarak geçiyor

The Over-Void (Primal Monitor) Outversal/True Omnipotent/Full Boundless olarak geçiyor ve şu şekilde açıklamışlar

Over-Monitor, Primal Monitor, Void adları ile de bilinen DC Çoklu Evrenlerini temsil eden haritanın diğer yüzünü ve Source’un erişemediği alanı temsil eder. DC Çoklu Evrenleri dizaynının dışarısında kalan direkt olarak yaratıcının beyaz tuvalini sembolize eder. Bir karakterden ziyade bir olgudur. Her şeyin başladığı ve de bittiği yerdir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.