Şimdi Ara

zaman makinası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 53
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 29 gün 22 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • erhaxx (10 mesaj) oktayakgoz (7 mesaj) krushmut (5 mesaj) felsongy (5 mesaj) ZombieW (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    616 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    sizce zaman makinası icat edilebilir mi ? ole bisey olsa hangi zamana gitmek isterdiniz ?

|
    |
  • Binbaşı
    1724 Mesaj
    bence icat edilebilir zor bir şey değil şuanda bilim adamları zamanı bükmeyi başardı(aklımda kalanı bu bilim teknikten) tek bir hakkım olsa kesinlikle 200 sene falan sonraya giderim
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    çok saçma bence zaman makinası diye birşey olamaz! ışınlanma filan desen inanırım ama zaman makinası mümkün değil.
  • Yarbay
    3817 Mesaj
    bundan, çokta değil 200 yıl önce, bu teknolojiye sahip olabileceğimiz kimin aklına gelirdi
    quote:

Orjinalden alıntı: Burcu_82

çok saçma bence zaman makinası diye birşey olamaz! ışınlanma filan desen inanırım ama zaman makinası mümkün değil.
  • Er
    0 Mesaj
    Ne kadar saçma ya. makinası icad edilsin ben pazar günüe gidip sayısal lotoda çıkan rakamları öğreniyim. sonra cumartesiye geri dönüp sayısal oynayım zengin oluyum.

Ayrıca ne diyorum bak ışınlanma gibi bişeyin icad edileceğine inanıyorum. ama zamanı ileriye alma geriye alma filan çok mantıksız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burcu_82 -- 10 Temmuz 2005, 21:59:50 >
  • Yarbay
    2457 Mesaj
    Ah ah hayalim Gelecege dönüş serileri ile büyüdüm...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    616 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: _eDDie_

bundan, çokta değil 200 yıl önce, bu teknolojiye sahip olabileceğimiz kimin aklına gelirdi
    quote:

kesınlıkle katılıyorum. . . ben dunyaya geldıgımde(24 yıl once) tv siyah beyazdı renklı tv yoktu. . o zamankı ınsanlara cep telefonunu soylesek kım bılır ne kadar sacma bulurlardı. . . tabi zaman makınası daha uc bır teknoloji ama felsongy nin de dedigi gibi bilimadamları tezlerini ortaya koyuyorlar. .

• Er
    4 Mesaj
    ışınlamaya inananlar zaman makinesine neden inanmaz anlamadım
    |
    |
  • Binbaşı
    1724 Mesaj
    quote:

Ne kadar saçma ya. makinası icad edilsin ben pazar günüe gidip sayısal lotoda çıkan rakamları öğreniyim. sonra cumartesiye geri dönüp sayısal oynayım zengin oluyum.

Ayrıca ne diyorum bak ışınlanma gibi bişeyin icad edileceğine inanıyorum. ama zamanı ileriye alma geriye alma filan çok mantıksız

sence ışınlanma neden mümkün kısaca ışınlanmayı anlatıyım bildiğim kadarıyla atomlarına ayrılıp tekrar birleşmen bence icatedilebilitesi zaman makinesinden daha düşük
  • Er
    4 Mesaj
    eğer olursa ilk işim geriye dönüp eski kız arkadaşımı tokatlamak olacak
  • Yarbay
    2457 Mesaj
    Şöyle de düşünmek lazım eger zaman makinesi gerçekten icat edilseydi zamanımızda glecekten gelmiş insanlar olmazmıydı?(Paradox)Zaman garip bir kavram...
  • Binbaşı
    1724 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: erhaxx

quote:

Orjinalden alıntı: _eDDie_

quote:

kesınlıkle katılıyorum. . . ben dunyaya geldıgımde(24 yıl once) tv siyah beyazdı renklı tv yoktu. . o zamankı ınsanlara cep telefonunu soylesek kım bılır ne kadar sacma bulurlardı. . . tabi zaman makınası daha uc bır teknoloji ama felsongy nin de dedigi gibi bilimadamları tezlerini ortaya koyuyorlar. .

ben bilim tekniğin yalancısıyım ama yapılabileceğine inanıyorum çünkü bilimsel olarak bazı şeyler var zamanı eğme bükme gibi bir de çok hızlı akan bi zamanda .... neyse tam bilmediğim konuları anlatmıyım kafanız karışır ben de tam bilmiom ilgilenen ve doğru dürüst bilen biri anlatsın lütfen
    |
    |

• Yarbay
    3817 Mesaj
    belki gelip görüyorlardır ama , hayata müdahele edemiyor olabilirlermi UFO lar belki birer zaman makinesi
    quote:

Orjinalden alıntı: Wolqanyc

Şöyle de düşünmek lazım eger zaman makinesi gerçekten icat edilseydi zamanımızda glecekten gelmiş insanlar olmazmıydı?(Paradox)Zaman garip bir kavram...
    |
    |
  • Yarbay
    2068 Mesaj
    quote:

nokta
  • Binbaşı
    1724 Mesaj
    quote:

olmadığını nerden biliosun
    |
    |
  • Yarbay
    3324 Mesaj
    quote:

Zaman garip bir kavram...

• Er
    1 Mesaj
    bi yerde okumuştum. einstein zaman makinasını icad etmek istiyomuş bazı formüller filan hazırlamış ama ömrü yetmemiş diyolardı. Formülleri tamamlasaydı icad edebilir miydi? orası meçhulmüş
  • Yüzbaşı
    469 Mesaj
    icadı mümkün olduğu gün dünyanın sonu gelmiş demektir........
    |
    |
  • Yarbay
    2457 Mesaj
    Ama şunu da düşünmek de lazım gelecek daha yazılmadı daha fazla düşünürsem delirecem
  • Binbaşı
    1890 Mesaj
    2. bir einstein mutlaka gelecektir.
    şaka bi yana

formül gayet açık!

vakit=nakit
    istediğin kadar yolculuk yap!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
valorant points
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.