Şimdi Ara

ZAMAN 7 aralık YGS Denemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
5.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar sınav nasıl geçti.. öncekine nazaran sınav sorularının geneli kolaydı.seçiçi soruları vardı :)

Görüşlerinizi alayım

• felsefe nasildi ve turkcede paragraflar uzun muydu?
  • en kolay zaman denemesiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: CookieMonster

en kolay zaman denemesiydi

Ya yarın girecektim, hevesimi kaçırdınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

quote:

ne kadar dikkatlisin bilmiyorum ama matematikte 1soru banko yanlis yapacaksin gibime geliyor :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

ne kadar dikkatlisin bilmiyorum ama matematikte 1soru banko yanlis yapacaksin gibime geliyor :D

Yok ya işte kolay sınav beni çekindiriyor. Zaten yanlış yapma lüksün var dikkatsizlikten. Kolaysa zaten çoğunluk iyi net çıkarıyor. Senin öne çıkma şansın olmuyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok ya işte kolay sınav beni çekindiriyor. Zaten yanlış yapma lüksün var dikkatsizlikten. Kolaysa zaten çoğunluk iyi net çıkarıyor. Senin öne çıkma şansın olmuyor.

Kesinlikle katiliyorum umarim osym gecen sene zor sorduk bu sene basit olsun tarzi bir aptallik yapmaz.

• önceki zaman denemelerinde 126 ve 127.5 net yapan biri olarak sizce bu sınavda 130 u geçermiyim?
  • basitti aslında. Tarihte yine zorlandım. Kaç net yaptınız cevap anahtarı verdiler mi?
  • sosyal >> tarih bölümü (sadece) cevaplarını yollayabilecek var mı ya.sosyal zaten yapamıyorum üstüne insan grip olunca hiç çekilmez :/ mat fen kolayda sosyalde işler değişiyor.pm ile sosyal cevaplarını yollarsanız çok dua alırsınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: efecan117

önceki zaman denemelerinde 126 ve 127.5 net yapan biri olarak sizce bu sınavda 130 u geçermiyim?

yok mu cevaplayacak olan
  • 115 net
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuspecTR

basitti aslında. Tarihte yine zorlandım. Kaç net yaptınız cevap anahtarı verdiler mi?

bilgi ağırlıklımıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sps1991

quote:

Orijinalden alıntı: SuspecTR

basitti aslında. Tarihte yine zorlandım. Kaç net yaptınız cevap anahtarı verdiler mi?

bilgi ağırlıklımıydı

Sadece yorum yaparak bile bayağ soru çözersin. Bu arada arkadaşlarla cevap anahtarı cıkarttık,karsılastırma yapacak var mı? Ya da cevap anahtarı olan? Yanlış sorumuz olabilir.
  • quote:

quote:

quote:

bahsettiğin soru yaptıgım tek yanlış soru sanırım malesef o kadar dikkatli değilmişim

• önceki sınava göre fen ve matematik daha mı zordu daha mı kolaydı türkçe gene uzun sorularla mı örülüydü :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emr3_

quote:

quote:

quote:

bahsettiğin soru yaptıgım tek yanlış soru sanırım malesef o kadar dikkatli değilmişim

Hehe dogru yapan bir kac arkadas var cidden cok dikkatli okumak lazimdi o soruyu

• cevap anahtarı?
  • bu denemenin cevap anahtarı elinde olan varmı arkadaşlar?
  • Bana zor geldi ya.trkçede çok oyalandım.felsefe kolaydı.mat da kolaydı ama trkce paragraflar baydı
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.