Şimdi Ara

zam geldikçe sevinenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • akp seçilirse herşeye zam yagar demiştik seçim için olmayacak tavizler verildi eyt olsun asgari ücrete zam olsun

akp stratejik hata yapıyor dedik tarım ve hayvancılıgı bile geliştirse türkiye kendi kendine yeter dedik ama akp bunu asla yapmaz dedik aynı zamanda

bile bile lades oldugu için her zam haberi duydugumda dans ediyorum

adamlar 1 dolar=13tl oldugunda nasıl dans ettiyseler bende öyle dans ediyorum

• zam geldikçe sevinenler

OOOOOOOOOOOOHHHHHHHHHHHHHHH

OOOOOOOOOOOOOOHHHHHHHHHHHHH

• oh olsun içimin yagları eridi :)

• iyi de o zamlar bizi de etkiliyor. kurunun yanında yaşta yanıyor.

• ulan iyi ki bi manyaklık yapıp evlenmemişim ha

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya zaten ülkenin yüzde kaçı yiyebiliyorduki pekte umurlarında olduğunu sanmıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Muhalefet veya muhalifler bu düşünce yapısından kurtulmadıkça İKTİDAR OLAMIYACAK İŞTE... Zam geliyor diye sevinen insan mı olur !!!

Nasıl bir kitle varsa ülkede çözemedim gitti...

Ülkede deprem olur bazıları ohhh bu sefer AKP gidiyor diye sevinir.

Ülkede sel olur insanlar ölür bazıları ohh ohh bu sefer tamam diye sevinir.

Ülkede devasa orman yangınları olur birileri ohhh AKP bu sefer kesin gidiyor diye sevinir

Ülkede teror saldırıları olur onlarca insan ölür birileri ohhh ohh gidiyor galiba diye sevinir.

Ülkeye yabancı ülkelerden ambargo gelir ekonomik saldırı gelir birileri devletin yanında olacağına ohh ohh dahada artsın ki hükümet gitsin diye sevinir...

Ve bunları yapanlar 21 yıldır aynı şeyi söyleyip BAŞARILI OLAMAZ.

• ben artık bi maddi bir iyilik yapmadan önce karşımdakine sorucam; ***ye oy verdin mi

• stableRevulation kullanıcısına yanıt
    Dürüstçe yanıt veren fazla çıkmayacağı için pek geçerliliği olmaz hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

hiç yardım etmem o zman

• artık ayrışıyorum ben de her konuda, iş, alışveriş ,dostluk her konuda olması gereken de bu zaten ,dostlarım da personel alınımında aynı şekilde düşünüyor bundan sonra.

• BigFella kullanıcısına yanıt

Ben işveren olsam asla akpli almam. Gitsin belediyede ballı maaş almayı denesin. Bunun için oy atmadı mı? Bana da belki düşer hayali kurmadı mı? Gitsin şansını orada denesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suriye sınırından pkk girse dans edecekler var bu ülkede.zam geldikçe sevinenler 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.