Şimdi Ara

Zalman ZM-STG1 Super Thermal Grease; termal macunlara oje kıvamında yeni alternatif (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
4.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden al�nt�: sierra

quote:

Orjinalden al�nt�: DjiNN

quote:

Orjinalden al�nt�: emir_

valla ben �ektim alt�ma canavar gibi as5i, bunlara bakmam

emir yerinde olsam b�yle demezdim nedenine gelince �r�n� kendi sistemimde deneme f�rsat�m oldu ve sonu�lar gayet iyi birincisi kesinlikle y�zeye uygularken mx1 deki gibi i�kence �ekmiyorsun ve biyere az biyere �ok geldi derdi yok. sadece bika� f�rca darbesiyle kullan�ma haz�r

ikinci ve �nemli k�sma gelince kullanmakta oldu�um opteron 170 i�lemcim �zerinde xp120 ve antec devir ayarl� 12cm lik fan var... as5 s�r�l� iken �ift primede 40 dakka kald���n da cpu s�cakl��� 60 dereceyi buluyodu tabiki kasa kapal� cpu 2700mhz @ 1,25v .... ancak bu �r�n� uygulad���mda bende a��kcas� �ok �a��rd�m ama 40 dakikan�n sonunda cpu 56 dereceydi bazen 57 olup hemen 56-55 e d���yordu vede idle s�cakl��� 43 den 41 e indi bakal�m 2-3 g�n ge�ince ne sonu�lar alacaz

60 derece mi ben 146 l�k opteronla 45 dereceyi g�r�nce �z�l�yorum yaw i�lemcim �ok �s�n�yor diye ...

opteron 170 de carpani 10 olan 2 tane cekirdek var, seninkinde carpani 9 olan 1 tane cekirdek var

• peki arkadaslar nerden edinebiliriz bu termal macunu
  • quote:

Orjinalden alıntı: sierra

quote:

Orjinalden alıntı: DjiNN

quote:

Orjinalden alıntı: emir_

valla ben çektim altıma canavar gibi as5i, bunlara bakmam

emir yerinde olsam böyle demezdim nedenine gelince ürünü kendi sistemimde deneme fırsatım oldu ve sonuçlar gayet iyi birincisi kesinlikle yüzeye uygularken mx1 deki gibi işkence çekmiyorsun ve biyere az biyere çok geldi derdi yok. sadece bikaç fırca darbesiyle kullanıma hazır

ikinci ve önemli kısma gelince kullanmakta olduğum opteron 170 işlemcim üzerinde xp120 ve antec devir ayarlı 12cm lik fan var... as5 sürülü iken çift primede 40 dakka kaldığın da cpu sıcaklığı 60 dereceyi buluyodu tabiki kasa kapalı cpu 2700mhz @ 1,25v .... ancak bu ürünü uyguladığımda bende açıkcası çok şaşırdım ama 40 dakikanın sonunda cpu 56 dereceydi bazen 57 olup hemen 56-55 e düşüyordu vede idle sıcaklığı 43 den 41 e indi bakalım 2-3 gün geçince ne sonuçlar alacaz

60 derece mi ben 146 lık opteronla 45 dereceyi görünce üzülüyorum yaw işlemcim çok ısınıyor diye ...

seninkisi gibi iki cpu var ama 170 in içindeşu anda her biri 70 er watt çekiyo olması lazom 140 watt eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjiNN -- 3 Ağustos 2006; 9:38:34 >

• quote:

Orjinalden alıntı: yvtnydcn

peki arkadaslar nerden edinebiliriz bu termal macunu

www.aybey.com.tr
  • Haberin ilk halinde fiyatlandırma yanlış yapılmıştı ama aybey.com.tr fiyata kdv eklemiş bu sefer de.
    Son hali yine 12€ + kdv, yani 28ytl olmuş. Bu haliyle yurt dışı fiyatının 2 katına da ulaşmış durumda. Ayrıca yabancı sitelerde bu tip reklamlar verildiğinde, firma ile anlaşma yapılır. Sitede verilen promosyon kodu ile o ürünü alan kişilere belirli bir indirim uygulanır %10 gibi.
    Donanımhaber bu tip bir anlaşma düşünmüyor mu acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: S@N@Ne!!!

quote:

Orjinalden al�nt�: sierra

quote:

Orjinalden al�nt�: DjiNN

quote:

Orjinalden al�nt�: emir_

valla ben �ektim alt�ma canavar gibi as5i, bunlara bakmam

emir yerinde olsam b�yle demezdim nedenine gelince �r�n� kendi sistemimde deneme f�rsat�m oldu ve sonu�lar gayet iyi birincisi kesinlikle y�zeye uygularken mx1 deki gibi i�kence �ekmiyorsun ve biyere az biyere �ok geldi derdi yok. sadece bika� f�rca darbesiyle kullan�ma haz�r

ikinci ve �nemli k�sma gelince kullanmakta oldu�um opteron 170 i�lemcim �zerinde xp120 ve antec devir ayarl� 12cm lik fan var... as5 s�r�l� iken �ift primede 40 dakka kald���n da cpu s�cakl��� 60 dereceyi buluyodu tabiki kasa kapal� cpu 2700mhz @ 1,25v .... ancak bu �r�n� uygulad���mda bende a��kcas� �ok �a��rd�m ama 40 dakikan�n sonunda cpu 56 dereceydi bazen 57 olup hemen 56-55 e d���yordu vede idle s�cakl��� 43 den 41 e indi bakal�m 2-3 g�n ge�ince ne sonu�lar alacaz

60 derece mi ben 146 l�k opteronla 45 dereceyi g�r�nce �z�l�yorum yaw i�lemcim �ok �s�n�yor diye ...

opteron 170 de carpani 10 olan 2 tane cekirdek var, seninkinde carpani 9 olan 1 tane cekirdek var

146 nın çarpanı 10 dostum Düz mantık düşünürsek opti 170 2 adet 146 dan oluşan bir cpu

• Taha keske CD lerı gonderırken bundan da gonderseydın bana ya sımdı gelıp almam gerekecek
  • Altı üstü bir iki fırçalık kullanıcam. Neden bir şişe satarlar ki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

Altı üstü bir iki fırçalık kullanıcam. Neden bir şişe satarlar ki.

öyle olması gerektiği için
  • Sık sık işlemci veya soğutucu değiştirdiğim zamana denk geldi bir tüp bitiverdi. Bazen sağa solada bulaşıyor. Bir köşede durmasında fayda var.
  • Çok kaliteli performansıda iyi.
  • Kadıköy de bu meret yok mu?
  • Yeni ürün.

quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

Kadıköy de bu meret yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumanda -- 7 Ağustos 2006; 1:15:51 >
  • Arkadaşlar öncelikle mrb. Ürünü p4 2.4 presscot işlemcide kulladım çıkan sonuç çok anormaldi esksine göre sıcaklık 10 derece düştü, artık işlemci idle de iken 39-40 derece arasında, tam yük altında 50 derecede çalışıyo. MÜKEMMEL bir ürün parasını fazlasıyla hakediyor gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi law1979 -- 7 Ağustos 2006; 1:21:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: law1979

Arkadaşlar öncelikle mrb. Ürünü p4 2.4 presscot işlemcide kulladım çıkan sonuç çok anormaldi esksine göre sıcaklık 10 derece düştü, artık işlemci idle de iken 39-40 derece arasında, tam yük altında 50 derecede çalışıyo. MÜKEMMEL bir ürün parasını fazlasıyla hakediyor gerçekten.

Nerden aldın?
  • www.aybey.com.tr çankaya'da keysmart mağazaları var ordan
  • kac porsiyon cıkıyo peki bundan 3.5 gram demiş harbi 15 20 kez gidermi? Arctic Silver 5 in 12 gramlık modeli daha hesaplıya gelmiyormu?bide ankarada bulunuyormu abey sanırım izmirde var
  • Haber 2006 yılının ürün de o yılın doğal olarak ama arayıp tarayıp 2014 yılının son günlerinde alabileceğimiz en iyi ürün yine bu.
    Adamlar 8 sene önce nasıl yaptıysa artık hala süper.

• quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Haber 2006 yılının ürün de o yılın doğal olarak ama arayıp tarayıp 2014 yılının son günlerinde alabileceğimiz en iyi ürün yine bu.
    Adamlar 8 sene önce nasıl yaptıysa artık hala süper.

Süper

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen zalman batıyor diye haber yapmamışmıydın
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.