Şimdi Ara

Zalman Z9 Neo Kasa İncelemesi Fiyat/Performans Ürünü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
4.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kasanız hayırlı olsun.Usb ışıkları diğer taraftan kasa içi aydınlatmalar kapatılabiliyormu ben kasa yı gece açık bıraktığım için ışık olayını sevmiyorum.Cevaplarsanız sevinirim.
  • hayırlı olsun kasanız bende almayı düşünüyorum.
  • hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

aynı fiyat seviyesinde NZXT S340 varken ben şahsen bu ürüne fiyat/performans ürünü diyemiyorum.
    tasarım ve malzeme kalitesi açısından NXZT çok daha önde.
  • bir zalman kasa kulanıcı olarak guzel bır ınceleme olmuş benım kasamda zalman ımzada yazmakta
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

aynı fiyat seviyesinde NZXT S340 varken ben şahsen bu ürüne fiyat/performans ürünü diyemiyorum.

Zalman ondan daha geniş, ön kapağı var , fazladan 2 adet usb girişi var ve ışıklı ve daha fazla fanla geliyor. Kalite olarakta zalmandan en ufak şikayetim yok. Şahsen ben led ışığı 100 liraya satan firmadan ürün almam. Üstelik türkiyeyede yeni yeni gelirken. Kaliteye çok önde diyebilirsiniz ama tasarıma böyle demeniz doğru değil. Tasarımı beğenmek kişiden kişiye göre değişir. Şahsen bana bu daha şık geldi o kasaya göre. Ön tarafını hiç beğenmedim onun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 17 Haziran 2016; 15:44:57 >

• Beni atladınız ışıklar iptal edilebiliyormu acaba.
  • Almayı düşünüyorum ben de bu kasadan. Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

Hocam ürünü araştırdım da gayet sağlam duruyor. NZXT'yi de seviyorum açıkcası bu kasa iyice kafama yattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEZ74

Beni atladınız ışıklar iptal edilebiliyormu acaba.

Hocam kusura bakmayın. Kasanın iç aydınlatması bilgisayar kapanınca kapanıyor ama usb ışıkları prizi çekene kadar sönmüyor ama rahatsız edici değil, hatta şahsen benim işime yarıyor, prizin takılı olup olmadığını anlıyorum.
  • Teşekkürler kardeşim; almadan öğrenemiyeceğimiz bir özelliği öğreniyoruz sayenizde.
  • Kasa gayet güzelmiş.Z3 Plus kullanıyorum yanındaki kapağı açıp kapatmak zor biraz.
    Ama zalmanin kasa genişliği hoşuma gidiyor.Ve Ledli fanlar kasaya çok güzel görüntü katmış.
    Benimkide kirmizi ve mavi led karışık yaptım
    Hayırlı olsun kasanız güle güle kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrawStyle

Kasa gayet güzelmiş.Z3 Plus kullanıyorum yanındaki kapağı açıp kapatmak zor biraz.
    Ama zalmanin kasa genişliği hoşuma gidiyor.Ve Ledli fanlar kasaya çok güzel görüntü katmış.
    Benimkide kirmizi ve mavi led karışık yaptım
    Hayırlı olsun kasanız güle güle kullanın

Öncelikle teşekkürler.
    Benimde bundan önceki kasam z3 plustı dediğiniz gibi kapağı zor çıkıyor ve kapanıyor ama bunda oldukça rahat. Birde şeffaf kısım kolay kolay çizilmiyor. Z3te halının üstüne koyunca bile çiziliyordu. Kasa çatıda yatıyor şuan satmadım kargo üründen pahalıya geliyor

• Dark N10 tavsiye ederim fiyatı 200TL.Kullanıyorum çok memnunum

• Ön kapak kapalıyken hava çekiyor mu ön fanlar? Kullanırken mi açıyorsunuz ön kapağı yoksa sürekli kapalı mı?
  • Celonfix kullanıcısına yanıt
    Yani biraz garip geliyordu kapağın kapalı olması. Hep nereden hava çekecek diye düşünüyordum. Ben de bir heves mid-tower kasaya geçeyim dedim. Bu kasa tam fiyat/performans ürünü ama hazır indirim yakalamışken thermaltake aldım. ramazan kampanyası sağolsun 50 lira da hediye çeki cabası.

http://urun.n11.com/bilgisayar-kasasi/thermaltake-vo30001n2n-level-10-gts-oyun-kasasi-P105415512
  • Hocam ledli fanlar molex ile mi çalışıyor? Ayrıca fan kontrolcüsü mevcut mu kasada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tristan23

Hocam ledli fanlar molex ile mi çalışıyor? Ayrıca fan kontrolcüsü mevcut mu kasada?

Evet molexle çalışıyor. Fan kontrolcüsü derken hangisini kastediyorsunuz kasanın üstünde bir düğme ile kontrol etmeyi diyorsanız o yok

• herkese selam konuyu hortlaticaz belki ama bende bugun siparis verdim.z9 neo dan.umarim utandirmaz kafama takilan bi soru var anakartim msi h170 gaming m3
    butun fanlari psu yerine anakarta baglayamazmiyim ?? yada psu ya baglamak cokmu zor ? 750 watt guc kaynagiyla ile siparis ettim elime ulasinca direk psu ya baglayabilirmiyim yoksa aparat almam gerekiyormu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: allanwester

herkese selam konuyu hortlaticaz belki ama bende bugun siparis verdim.z9 neo dan.umarim utandirmaz kafama takilan bi soru var anakartim msi h170 gaming m3
    butun fanlari psu yerine anakarta baglayamazmiyim ?? yada psu ya baglamak cokmu zor ? 750 watt guc kaynagiyla ile siparis ettim elime ulasinca direk psu ya baglayabilirmiyim yoksa aparat almam gerekiyormu ?

psuya bağlamak anakarta bağlamaktan çok daha kolay üstelik kablo kalabalığı olmaz. 4 tane fan psuya 1 fan anakarta bağlanıyor.
  • olese sadece arka exhaust fani anakarta baglaniyor !! dogru anladim umarim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.