Şimdi Ara

Zalman Z11 Plus Kullanıcı İncelemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
553
Cevap
4
Favori
53.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • diğer parçaları takmak ve kablo gizlemekse kolaydı tek sorun üst ve ön kapak dikkat edilmesi gerekiyor

Zalman Z11 Plus Kullanıcı İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5yaprak -- 17 Mart 2012; 20:50:43 >

• Mid tower deyince bazı full tower kullanıcısı arkadaşlar burun kıvırıyor ama kasa küçük değil yeterince iri olduğunu düşünüyorum.Pc masasının çekmecesini sökmek zzorunda kaldıysam küçük değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5yaprak -- 19 Mart 2012; 23:26:53 >

• Açma kapama tuşu sert bastrınca içeri girmiyor.Tık sesini duyduğunuzda pc açılmış oluyor.Anladınız siz onu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5yaprak -- 19 Mart 2012; 23:28:09 >

• bu kadar :))

• quote:

Orijinalden alıntı: 5yaprak

bu kadar :))

vatan bilgisayardaki görüntülerinde digital fan kontrolcü gözüküyordu fakat incelemelerinde göremedim fan kontrolcüyü içinden fan kontrolcü çıkmadımı

• Görüntüsü güzel ama daha detaylı inceleme iyi olurdu.

Yan kapak açıkken hacmini ve kablo saklamanın nasıl olacağını görebileceğimiz bir resim.
    Fanların ses durumu, HDD'lerin ses durumu, titreşim sorunu var mı ve sıcaklık değerleri tabii ki de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Görüntüsü güzel ama daha detaylı inceleme iyi olurdu.

Yan kapak açıkken hacmini ve kablo saklamanın nasıl olacağını görebileceğimiz bir resim.
    Fanların ses durumu, HDD'lerin ses durumu, titreşim sorunu var mı ve sıcaklık değerleri tabii ki de.

tabi hepsi olacak bu ön inceleme fan kontrolcü taktım geçici olarak tek noktadan 5 fan kontrol ediyor ama sesi kesti

ortalık biraz dağıldı hanım çok sinirli şuan
    yarın devam edelim arkadaşlar kusura bakmayın şuanda kasadan çıt çıkmıyor hddlerdende ama hdd tam sabitlenmedi sallanıyordu vida takmak zorunda kaldım

yandaki fanların durumunu bilmiyorum onları hiç bağlamadım ses konusunda birşey söyleyemem yarın bakıcaz arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5yaprak -- 17 Mart 2012; 23:57:14 >

• vatan bilgisayarın resimlerinde gördüğünüz fan kontrolcünün fiyatı kasanın fiyatıyla hemen hemen aynı birlikte vermeleri mucize olur
  • Gelmiş sonunda, hayırlı olsun. Üstteki şeffaf kapakçıklar enfes duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cureshutt

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

İşte ürün alınan firmanın önemi bir kez daha ortaya çıkmış oluyor. Abd sen alsanız bu hafta içi elinizde olurdu

Bunu bende düşündüm inanın.Vatandan bugüne kadar hiç şikayetim olmamıştı.Ama daha önce online alışverişte yapmamıştım.Bu ilk ve son olacak

Aynen bende 12 sinde vermiştim siparişi kasa değil baska bir ürün. hala hazırlanıyor yazıyor. müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum ulaşıncada 17 18. sırada baslıyorum. Ümitsizce bekliyorum. İlk ve son olacak bu. Hiç böyle bir durumla karşılaşmamıstım bir çok siteden alışveriş yaptım. Artık yapacak birşey yok gönülleri ne zaman isterse yollarlar. Daha kargoya verilecek sonra kargo gelecek flan filan daha en az 10 gün beklerim heralde.

Ben tam bir hafta önce sipariş verdim ve bugün.İlginç olansa vatanın sayfasında halen "siparişiniz hazırlanıyor" yazması

• quote:

Orijinalden alıntı: LUZz

Gelmiş sonunda, hayırlı olsun. Üstteki şeffaf kapakçıklar enfes duruyor

Teşekkür ederim.kargo parası indirimden fazla geldi sevineyimmi üzüleyimmi bilemedim.Kasayla birlikte istediğim neonda bir saat sonra söndü çalışmıyor.

Sağlık olsun diyorum...
  • Hocam hayırlı uğurlu olsun çok güzel duruyor kasa hocam rica etsem ayaklıkla beraber en fazla yüksekliği nedir ölçebilirmisiniz?
    Şeffaf kapakçıklar çok güzel yan ve üst bölüm çok göz alıcı ve muhteşem duruyor
  • Hayırlı olsun kasa güzel duruyor gerçekten
  • kasa çok güzelmiş kardeşim gerçekten hayırlı olsun güle güle kullan
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cureshutt

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

İşte ürün alınan firmanın önemi bir kez daha ortaya çıkmış oluyor. Abd sen alsanız bu hafta içi elinizde olurdu

Bunu bende düşündüm inanın.Vatandan bugüne kadar hiç şikayetim olmamıştı.Ama daha önce online alışverişte yapmamıştım.Bu ilk ve son olacak

Aynen bende 12 sinde vermiştim siparişi kasa değil baska bir ürün. hala hazırlanıyor yazıyor. müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum ulaşıncada 17 18. sırada baslıyorum. Ümitsizce bekliyorum. İlk ve son olacak bu. Hiç böyle bir durumla karşılaşmamıstım bir çok siteden alışveriş yaptım. Artık yapacak birşey yok gönülleri ne zaman isterse yollarlar. Daha kargoya verilecek sonra kargo gelecek flan filan daha en az 10 gün beklerim heralde.

Ben tam bir hafta önce sipariş verdim ve bugün.İlginç olansa vatanın sayfasında halen "siparişiniz hazırlanıyor" yazması

Olsun ya gelmiş ya siz ona bakın ben ümidi kestim :D Ama kasa çok güzel gerçekten güle güle kullanın.

• Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar kasa gerçekten herşeyiyle beklentilerimi aştı diyebilirim.Bu fiyata böyle bir ürün dururken diğer seçeneklerin şansı yok

Yeni kasa almak isteyenlere tavsiye ederim kesinlikle pişan olmazlar

kasa içi genişliği ölçüp buraya yazarım tekrar teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5yaprak -- 18 Mart 2012; 17:50:46 >

• Kasa alacak olanlar hiç düşünmesin Chris Brown da alıyormuş hayırlı olsun senin incelemenide bekliyoruz benimki çok yüzeysel oldu biliyorum.Yinede biraz ayrıntı ekledim tekrar göz atarsınız

İşim nedeniyle pek vakit ayıramıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5yaprak -- 19 Mart 2012; 23:30:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLauDio_1907

Yakın zamanda bende alacağım inşallah, öndeki ve arkadaki fanı bu fan ile değiştireceğim,

http://www.vatanbilgisayar.com/So%C4%9Futma%20Sistemleri/cooler-master-r4-l2r-20ag-r2-sickleflow-120mm-yesil-led-fan/productdetails.aspx?I_ID=58132

üste de iki adet bu fandan takacağım

http://www.vatanbilgisayar.com/So%C4%9Futma%20Sistemleri/cooler-master-tlf-s12-eg-gp-tlf-s12-120mm-led-silent-fan---yesil/productdetails.aspx?I_ID=36662

bende yeşil hastalığı var

sanırım yapmak istediğin tam olarak bu

• Arkadaşlar bu fiyat civarlarında bu kasaya en iyi alternatif(ler) başka neler olabilir, bu kasa fansız olarak hakikaten de çok cazip görünüyor.

önemsediğim noktalar;

- toz filtresinin iyi olması
    - kablo saklama
    - hava akımı / soğutmanın elverişli olması.

teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.