Şimdi Ara

Zalman Z11 Plus Kullanıcı İncelemesi (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
553
Cevap
4
Favori
53.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Curimo

quote:

Orijinalden alıntı: Cristiano.

Onların tasarımları genel olarak öyle ama çalışırken gördüm beyaz ledli fan var önde pek de kötü değil, öndeki USB 3.0 portları da daha kullanışlı Z11'dekiler arkadan ek aparatla bağlanıyor rezil bişey ben çıkardım kullanmadım.

Aslında hayalimdeki kasa Cosmos SE ama gel gör ki güç kaynaksız 500'e yakın fiyatı var Neyse ben şu an Z11'den de memnunum en azından görenler oha bu ne uzay aracı gibi diyorlar. Açıkçası GTX780'li sistemimi Corsair gibi bir kasaya kurup da ihtişamını söndürmek istemedim, dış görünüş de çok önemli bu olayda.

Öyle tabi, ben montajı yaparken herşeye dikkat ettim, bidaha da uğraşmadım.Herşey yerli yerinde çünkü, o yüzden de srun olmuyor sağ ve sol taraftaki 80mm fanları da hiç çalıştırmadım, güle güle kullan kasa ile ilgili sorun olursa yine cevaplarım

• Teşekkür ederim, siz kasa için ekstra fan aldınız mı alta ya da üste?
  • quote:

Teşekkür ederim, siz kasa için ekstra fan aldınız mı alta ya da üste?

Üst tarafta H100 var, onmun dışında yer de yok zaten
  • Anladım H100'ü sığdıramayanlar vardı siz nasıl yaptınız? Benim Noctua NH U14-A soğutucum zar zor sığdı hatta geçen gün soğutucu plaklardan en üsttekinin üst köşesi kasa cam meshinin tırnağına takılmış yan kapağı açarken ve katlanmıştı :(
  • quote:

Anladım H100'ü sığdıramayanlar vardı siz nasıl yaptınız? Benim Noctua NH U14-A soğutucum zar zor sığdı hatta geçen gün soğutucu plaklardan en üsttekinin üst köşesi kasa cam meshinin tırnağına takılmış yan kapağı açarken ve katlanmıştı :(

Normalde sığmıyor zaten. Radyatorün bağlantıları için üstteki vida delikleri uymuyor, öbür deliklerden bağlantıyı yaptım + olarak fanların ikisi birden içeri sıümıyor bende sikulasyonu arttırmak için birini içeri birini dış tarafa taktım ilginç oldu Ama sıcaklık değerleri normal bir sorun yok.

• arkadaşlar çok güzel bir konu incelmesi iyi de bir bilgi ortamı var , benim size soracağım şey forumda iki ayrı konu açmama rağmen henüz cevap alamamış olmam, ZALMAN Z11 PLUS almak istiyorum ama elimde AKASA VENOM VOODOO cpu soğutucu var ,bu soğutucu kasaya tam olarak sığar mı ? kasa kapakları tam kapanır mı ? bilgi vereceklere teşekkürler :)
  • sığar zaten o kısımda pleksi var dışa doğru şişkin soğutucu o kısma denk geliyor

tabi venomda ufak değil belkide sığmaz :D
  • Kablo saklama ile ilgili bölümü okudum ama kafamda soru işareti kaldı. Tüm kabloları gizleyebilecek miyiz? Gizlenmiyor ise başka kasaya yonelecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ürünün distribtörülüğünü kim yapıyor? Bende ve kuzenimde bu kasadan var ikimizin de power düğmesi bozuldu. Şimdilik idarelik reset tuşunu yaptık. Koca kasayı parçaları söküp yollamak çok zor olduğu için parça olarak isteyeceğim. Bayağı da değişik birşey konya sokakta falan yok.

ayrıca kronik bir soruna benziyor.
    https://www.google.com.tr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=zalman+z11+power+button+not+working

• quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Bu ürünün distribtörülüğünü kim yapıyor? Bende ve kuzenimde bu kasadan var ikimizin de power düğmesi bozuldu. Şimdilik idarelik reset tuşunu yaptık. Koca kasayı parçaları söküp yollamak çok zor olduğu için parça olarak isteyeceğim. Bayağı da değişik birşey konya sokakta falan yok.

ayrıca kronik bir soruna benziyor.
    https://www.google.com.tr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=zalman+z11+power+button+not+working

Bu kasanın tek sevmediğim tarafı güç düğme kablolarının çok çabuk kopması, kasayı temizlemek için ön kapağı bir kaç defa çıkartıp takınca benim kasanın güç düğmesi de bozulmuştu.

KAsanın ön kapağından düğmesini çıkartın ve bir elektrikçiden lehimletmesini isteyin renklerinin tutması lazım , sonrasın da düğme eski haline gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aseuz -- 19 Eylül 2014; 6:26:05 >

• Aseuz kullanıcısına yanıt
    Kabloda sorun yok buton içerden bozuk yoksa kendim de lehimlerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 27 sayfa olmus.konuyu açarken bu kadar takip edileceğini tahmin etmemiştim

• İlk 2-3 sayfayı okudum ama ssd lerin nereye takıldığı hakkında bir bilgi göremedim kalan 6 sayfayıda okumak istemedim kusura bakmayın.
    Yarın bu kasayı alıcam ssdmi nereye takıcam extra 2.5 inç dönüştürücü almam gerekmez değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhobosAre

İlk 2-3 sayfayı okudum ama ssd lerin nereye takıldığı hakkında bir bilgi göremedim kalan 6 sayfayıda okumak istemedim kusura bakmayın.
    Yarın bu kasayı alıcam ssdmi nereye takıcam extra 2.5 inç dönüştürücü almam gerekmez değil mi

hayır hdd takılan bölümün üstünde ssd takma yeri var
  • yardımın çok teşekkür ederim
  • Allah belasini versin bu kasanin ust bolmeyi basil acacaz el parmak kalmadi aldigim gune lanet olsun bu kadar zor montaj olan kasa görmedim

• Konuyu okuyun önce resimlerde paylastik bunun icin

• İçine GTX 970 ve MSİ Gaming 7 sığarmı acaba ?

• Kasa içerisinde hava akımını nasıl sağlıyorsunuz,ayrıyeten harddisk sata kablolarını nasıl ayarlıyorsunuz?

Özellikle böyle bir anakart ile çok zor oluyor

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.