Şimdi Ara

۩ ZALMAN VGA COOLER+160GB WD SATA ۩

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 160 GB Western Digital SATA, 8 MB Cacheli (sırf sorun olacağını bildiğim için yazdım yoksa SATAların hepsi 8 MB )
    5-6 ayl©¥k Hard diskimi RAID yapacağ©¥m için satıyorum... Hiç bir sorunu yok tabii ki

Sıfırı fiyatı 109$+kdv = 128$ (Gigatek Bilgisayarın fiyatları referans alınmıştır.)

105$ istiyorum...
    -----------------------------------------------------------------------------------------

۩ ZALMAN VGA COOLER+160GB WD SATA ۩

İşte Ekran Kartı Soğutucularının Kralı burda!

FİYAT İÇİN TIKLAYIN 36$

ve yan©¥nda ! ZM-OP1 kendi orginal fan FİYAT İÇİN TIKLAYIN 9$

Toplamda 45$ + kdv = 53$ = 70 milyon vermek yerine %30 daha düşük fiyatla 50 milyona veriyorum! Fiyat sondur ve oldukça uygun olduğunu düşünüyorum...

NOT: Kutusu ve faturalar©¥ falan mevcut ama ne işinize yarar bilmiyorum, isteyenin 9800 Pro'sunu art©¥k kurulumunu çok iyi bildiğim için hemen monte edip verebilirim. Diğer soğutucular©¥ da duruyor (Nvidia için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oray -- 16 Şubat 2005, 11:35:15 >

• oray kardeşş bana satsan hdd yii
  • oray bu cooler 9550 ye uyumlumu?
  • Oray selamlar,
    Fontlarda bir karisiklik olmus galiba, yazilarin tam olarak okunamiyor.
    Yaw bende 2mb cache li SATA HDD yok zannediyordum ama varmis

iyi satislar diliyorum arkadasim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitro -- 16 Şubat 2005, 11:29:49 >
  • vitro hadi ya bilmiyordum :)

hard disk satılmıştır :) 3 dk 'da hard disk satıldı

9550'yi olur mu bilmiyorum bi sayfasından çek edebilirsin...
  • HOCAM O SOGUTUCUYU TAKMAK BİR BELA YAAA,VALLA KAFAYI YEDİRTTİ BANA AMA EN SONUNDA OGRENDİM VEDE TAKTIM AMA BİR ARA PENCEREDEN ATMAKTA GECMEDİ DEGİL AKLIMDAN
  • Ramsinkleri varmı ? Eğer yoksa 20 milyon daha verir sıfırını alırız daha mantıklı,ramsink olmadan da o cooler bir işe yaramaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: HEAT

Ramsinkleri varmı ? Eğer yoksa 20 milyon daha verir sıfırını alırız daha mantıklı,ramsink olmadan da o cooler bir işe yaramaz

arkadaşım abartma :) ram sink dediğin kaç para şey
  • Kaç para şey ? Bga ramlere takacağın ramsink kaç para şey kardeşim ? 14-15 milyonda ramsinkler yapar.Zaten peşin fiyatı Fan+Coller =66,25YTL senin fiyatları yansıttığın yerde.13-14 milyonda ramsinke versek,2 milyon ucuz diyemi alcaz sendekini onu anlamadım ???????????
  • quote:

Orjinalden alıntı: HEAT

Kaç para şey ? Bga ramlere takacağın ramsink kaç para şey kardeşim ? 14-15 milyonda ramsinkler yapar.Zaten peşin fiyatı Fan+Coller =66,25YTL senin fiyatları yansıttığın yerde.13-14 milyonda ramsinke versek,2 milyon ucuz diyemi alcaz sendekini onu anlamadım ???????????

ya defol git sinirlerimi bozma benim! gidip enayi gibi 15 milyon ram sinke veriyorsan o senin kerizliğin!
    ramsink de var isteyene, hem de bakır...! zalman'nın aliminyumlarından değil!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oray -- 16 Şubat 2005, 15:14:11 >
  • Kaç para verceksin ki ramsinke ? 5 milyona mı alcaksın ? 1 dolar =1,33YTL farkındamısın DEFOL GİT

En dandik ramsink 10 milyon,onlarda ancak mosfetlere takılır.Adam gibi alüminyum ramsinkler 11+kdv.
    E sonuçta sıfır fiyata denk geliyor. Hiç sorun değilde sıfır fiyatına satılıktır de bende bunu yazmiyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.