Şimdi Ara

Zalman Reserator 3 Max İncelemesi [Sıradışı] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
7
Favori
12.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    toprağam dünyada en kaliteli en uzun ömürlü en sağlam marka zalman tabiki de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gabriel23

Ürünü inceledim. Zalman yine çok iyi iş başarmış.
    Testleri prime 95 in hangi versiyonu ile yaptınız acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion4201

Testleri prime 95 in hangi versiyonu ile yaptınız acaba ?
    @scorpion4201

Zalman Reserator 3 Max İncelemesi [Sıradışı]
  • OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    vatan computer zalmanın işlemci fanları fazla satmıyor çok az model var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: KhAnS-

DT zamanında hiç yoktu ama Segment e geçince gelmeye başladı,ilerleyen günlerde daha fazla modeller gelebilir. Zaten çoğu model var şu an FX70,FX100 gibi modeller yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

quote:

Orijinalden alıntı: KhAnS-

DT zamanında hiç yoktu ama Segment e geçince gelmeye başladı,ilerleyen günlerde daha fazla modeller gelebilir. Zaten çoğu model var şu an FX70,FX100 gibi modeller yok.

Alıntıları Göster
    Eline ve emeğine sağlık.
    Önceki iki versiyonda olduğu gibi harici radyatör kullanılmadığından dolayı ürünün adı Reserator olmasaymış keşke.

• OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    asıl olanlar yok nasıl desem 120 mm 150 tl lik onlar am3+ olanlardan yok ben mecburen coolmaster aldım dayımınoğlu bana kızdı niye zalman almadın diye adam haklı
  • quote:

•İnceleme çok iyi olmuş
    -Ürünü yaklaşık 3 gündür kullanıyorum. Sessiz ve gayet iyi soğutuyor. Montajı gayet basit bir şekilde tamamladım. Tavsiye ederim.

Kasa içinde bu tarzda uyumlu duruyor;
    http://www.legitreviews.com/wp-content/uploads/2013/10/zalman_reserator_3_max_009-645x645.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: TREMİLA_

•İnceleme çok iyi olmuş
    -Ürünü yaklaşık 3 gündür kullanıyorum. Sessiz ve gayet iyi soğutuyor. Montajı gayet basit bir şekilde tamamladım. Tavsiye ederim.

Kasa içinde bu tarzda uyumlu duruyor;
    http://www.legitreviews.com/wp-content/uploads/2013/10/zalman_reserator_3_max_009-645x645.jpg

Alıntıları Göster
    zalman kalitesini şüphesiz tartışmaya bile gerek yok, ürünün detaylı anlatımı için teşekkürler bu sayede gerekli
    bilgilere ulaşabildik. mesela ürünün tek fanla çalışması bakır radyatör ve ürünün 90 derece dönüyo olması çok çok iyi.
    ve öyle görünüyorki ZALMAN RESARATOR 3 MAX soğutmada efsane olacak :)

• quote:

Zalman Reserator serisinde fansız su soğutma sistemlerinde mükemmel bir Zalman&Asetek işbirliği yapılmış. Zalman radyatöründe farklı tasarımıyla görsellikte farkını ortaya koyarak göze oldukça hoş gelen yeni dikey radyatör sistemi kullanılmış. Reserator 3 Max serisinin Bloklarda bakır olması ve kanalların birbirine bağlı olması hızlı soğuması ve yüksek performansı dikkatimi çekti. AMD uyumu ile sessiz ve Yüksek performansla oyun keyfi için şiddetle tavsiye ederim

http://forum.donanimhab...201/f_//tm.htm#89410201

• quote:

Orijinalden alıntı: BEKRSYLER

Zalman Reserator serisinde fansız su soğutma sistemlerinde mükemmel bir Zalman&Asetek işbirliği yapılmış. Zalman radyatöründe farklı tasarımıyla görsellikte farkını ortaya koyarak göze oldukça hoş gelen yeni dikey radyatör sistemi kullanılmış. Reserator 3 Max serisinin Bloklarda bakır olması ve kanalların birbirine bağlı olması hızlı soğuması ve yüksek performansı dikkatimi çekti. AMD uyumu ile sessiz ve Yüksek performansla oyun keyfi için şiddetle tavsiye ederim

http://forum.donanimhab...201/f_//tm.htm#89410201

Alıntıları Göster
    Ürünün gerçekten çok iyi iş çıkarıyor. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

• quote:

bu sonuçlara göre nh14s süper
  • MaX 3 Dual ilk incelemesi gelmis ve ortaligi dagitmis gözüküyor .Fiyati 160€ demişler o da 175$ filan eder
    http://www.tweak.dk/review/Zalman_Reserator_3_Max_Dual/1931/3/1
  • quote:

xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 20 Mayıs 2020; 16:52:14 >
  • quote:

Performans falan hiç umurumda değil tasarımı harika, alacak olsam sırf şekil için alırdım Valla hocam sen olmasan bu millet ne yapacak

Not: Hocam 60mm lik radyatörde push fan konumunda giren cfm ile çıkan cfm farkını ölçecektin. Hatırlatayım dedim
  • quote:

DUAL

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

DUAL

Alıntıları Göster
    267 tl ye temin ettim aslında 167 tl ye mal oldu bana desem yeridir. Gelsinde bizde bakalım performansına

• quote:

Orijinalden alıntı: ArchLord

267 tl ye temin ettim aslında 167 tl ye mal oldu bana desem yeridir. Gelsinde bizde bakalım performansına

Alıntıları Göster
    bende sipariş ettim bakalım nasıl çıkacak :)
  • quote:

zalman alsın şu incelemeyi aleti yapan elemanlara okutsun neyi iyi yaptık neyi kötü yaptık diye. eminim kendileri bu kadar bilgi sahibi değillerdir ürün hakkında

size söz söylemek kimsenin haddi değil hocam. donanım işiyle uğraşan merak salmış herkes adınızı ezbere biliyor zaten de ben çok merak ediyorum dünyada kaç tane sizin gibisi? ellerinize kollarınıza sağlık hocam. sadece bu inceleme değil tüm incelemeleriniz için.

• quote:

Orijinalden alıntı: KralDorduncuVites

zalman alsın şu incelemeyi aleti yapan elemanlara okutsun neyi iyi yaptık neyi kötü yaptık diye. eminim kendileri bu kadar bilgi sahibi değillerdir ürün hakkında

size söz söylemek kimsenin haddi değil hocam. donanım işiyle uğraşan merak salmış herkes adınızı ezbere biliyor zaten de ben çok merak ediyorum dünyada kaç tane sizin gibisi? ellerinize kollarınıza sağlık hocam. sadece bu inceleme değil tüm incelemeleriniz için.

Çok şey bilmiyorum aslında,sadece ihtiyacım olanları.Yapım itibariyle fazla meraklı birisiyim ve yaptığım işi elimden geldiğince,bütçem yettikçe en iyisini yapmaya çalışıyorum.Fan incelemeleri olarak ve su soğutma dünyasında efsane Martin var.Yine fanlarla ve soğutucularla ilgili detaylı işlem yapan İtalyan Domina Villa diye birisi var.İkisiyle de az çok muhabbetim vardır,arada yardımlarını isterim.hardware.fr iyidir.Sırf görsellerine bakmak için girdiğim hw-journal.de,computerbase.de gibi sitelerde var. Kasa,soğutucu ve fan incelemelerini benim kadar yapan görmedim ama underground vardır elbet.

Tabi bütçeyle alakalı bu durum.Adamlar yeni geliyor kullandıkları ses ölçer aletlere 1500$ veriyorlar.Cepten karşılayarak en fazla bunları yapabiliyorum Benimde arkamda bir oluşum olsa aklımda epey yapacak şey var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.