Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ZAGA'NIN EN KOMİK VİDEOLARINI TOPARLAMAYA BAŞLADIM

15
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> ZAGA'NIN EN KOMİK VİDEOLARINI TOPARLAMAYA BAŞLADIM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      25 Ağustos 2003 01:13:44 Konu Sahibi
      ilk video: Zaga, Ailemizin Görüşü - Cinsellik Dersleri

Ailemiz, ilköğretim okullarında zorunlu hale getirilen cinsellik dersleriyle ilgili görüşlerini açıklıyor... :))) Tabi aile bir Türk ailesi, konu da cinsellik olunca ortalık karışıyor... Eskiden Zaga'yı izlememin tek sebebi olan bu muhteşem ailenin ilk videosunu siteme ekledim. Yeni videoları da haftada bir yada iki tane olmak üzere siteme eklicem...

www.sertacakkan.com

(yorum yazarsanız sevinirim)

|
      |
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      25 Ağustos 2003 01:18:00 Konu Sahibi
      soran soran soran... beni yoran yoran yoran arkadaşlara: zip password:www.sertacakkan.com
      |
      |
    • Yarbay
      3614 Mesaj
      25 Ağustos 2003 01:46:46
      oooooooo bide kayıtmı olucaz [xx(]
      |
      |
    • Yüzbaşı
      923 Mesaj
      25 Ağustos 2003 04:25:57
      yok be çeroke sen yanlış anlamışın zipin pass inden bahsediyo hani zipleri şifreliyolarya başka yerlerden link vermesinler die çaktınmı köftiyi? :))
      |
      |
    • Yüzbaşı
      814 Mesaj
      25 Ağustos 2003 08:54:02
      çok güzel bişey baya uzun zamandır bende bu videoları hazırlıyodum bendede 1 tane vampirler videosu var!
      |
      |
    • Yarbay
      3518 Mesaj
      25 Ağustos 2003 13:35:51
      O adam nedense bana hiç komik gelmiyo..Sorun bende demek ki , adamın o kadar çok seveni var ki..Ben neden tiksiniyorum acaba?
      |
      |
    • Yüzbaşı
      923 Mesaj
      25 Ağustos 2003 16:33:10
      +111 Jeremy sanırım bizim espiri anlayışımız zayıf :))
      |
      |
    • Binbaşı
      1908 Mesaj
      25 Ağustos 2003 16:47:24
      espri anlayışı zayıf olan biri varsa oda kesinlikle okan bayülgen bence belki aradaki bazı skeçleri komik olabiliyor ama prgram bence baştan aşağı saçmalık, hele aşağılanmak için ısrarla telefon açanlarıda Allah'a havale ediyorum. Tabii severek izleyenlere lafım yok...
      |
      |
    • Yüzbaşı
      599 Mesaj
      25 Ağustos 2003 16:52:00
      phenix yazını okuyan cennetlik. nerelerdesin yaw. yetki işini devrettikten sonra seni pek göremiyoruz buralarda.
      |
      |
    • Binbaşı
      1260 Mesaj
      25 Ağustos 2003 16:55:38
      okan bayülgen mi uzak dursun!!
      yalnız değilsin[frndsp]
      |
      |
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      25 Ağustos 2003 17:23:15 Konu Sahibi
      hocam zaga diil be... okan bayülgeni bend e sevmem bak hatta ne yazmışım? "Eskiden Zaga'yı izlememin tek sebebi olan bu muhteşem ailenin ..." yani ben bu aileyi vb.. seviorum yoksa okan benden de uzak dursun durabildii kadar... + yakında beyaz videolaruna da başlicam... obez usta falan filan..
      |
      |
    • Yarbay
      3518 Mesaj
      25 Ağustos 2003 18:39:25
      Eleştirilerimiz zaten direk Okan'a..Senin yaptığın işe , emeğe saygım var :)Mesela ben siteme video ekleyecek kadar büyümedim :P
      |
      |
    • Binbaşı
      1908 Mesaj
      25 Ağustos 2003 18:52:55
      <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Yahya_Kemal</i>
      <br />phenix yazını okuyan cennetlik. nerelerdesin yaw. yetki işini devrettikten sonra seni pek göremiyoruz buralarda.
      <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

tatildeyim be yahya kardeş arada uğruyoz işte bi kaç yorum bırakıp gidiyoz
      |
      |
    • Yüzbaşı
      599 Mesaj
      26 Ağustos 2003 18:15:12
      <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Phenix</i>
      <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Yahya_Kemal</i>
      <br />phenix yazını okuyan cennetlik. nerelerdesin yaw. yetki işini devrettikten sonra seni pek göremiyoruz buralarda.

tatildeyim be yahya kardeş arada uğruyoz işte bi kaç yorum bırakıp gidiyoz
      özletme kendini...
      bu arada bi brn tatile çıkamadım varmı böyle bişiy yaaaaa????
      |
      |

• Binbaşı
      1908 Mesaj
      27 Ağustos 2003 00:46:06
      yakında dönüşüm muhteşem olucak zati [evlol]
      ben senin yerinede tatil yaparım
      |
      |
    • Emekli Yönetici
      1444 Mesaj
      27 Ağustos 2003 09:38:11
      <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Phenix</i>
      <br />yakında dönüşüm muhteşem olucak zati [evlol]
      ben senin yerinede tatil yaparım
      dim dim diririm dim diri ririm
      batsin bu dunya, bitsin bu ruyaaa...

ankarada kacinci ayim oldu, daha kac ay daha buradan ayrilamayacam Allah biliyor. ben de tatil istiyoruuuum

|
      |

Reklamlar
sohbet
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
son dakika
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.