Şimdi Ara

ZAFER İÇİN; STEELSERIES ARCTIS PRIME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 19
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 18 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • GT_55 (8 mesaj) eskobaredits (5 mesaj) On7Lee (4 mesaj) TulparHAN (4 mesaj) Steelseries_Türkiye (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (36 mesaj) Mobil (5 mesaj) (2 mesaj) (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Diğer harici bileşenler >> ZAFER İÇİN; STEELSERIES ARCTIS PRIME
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    74 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

HEMEN SAHİP OL!

Kazanmak Her Şeydir
    Dünyanın önde gelen rekabetçi espor oyuncularıyla birlikte geliştirilen Arctis Prime'ın her yönü, tek bir hedef düşünülerek titizlikle tasarlandı: ZAFER.

Ses Frekans Aralığı
    Yüksek yoğunluklu mıknatıslar bulunan birinci sınıf hoparlör sürücüleri, standart kulaklıkların iki katından fazlasına karşılık gelen 40.000 Hz’ye kadar sesleri son derece net olarak çoğaltır, böylece her oyun içi sesi sonuna kadar duyabilirsiniz.

HEMEN SAHİP OL!

Hafif Alüminyum Alaşım ve Çelik Konstrüksiyon
    Ek ağırlıklardan kurtularak sıra dışı sağlamlıkta üretilen her bileşen, zamanla oluşan en şiddetli aşınmalardan ve yırtılmalardan etkilenmemesi için en yüksek kalitede hafif metal bileşenlerle dikkatlice tasarlandı.

Gürültüyü Yalıtan Suni Deri Kulak Pedleri
    Uzun süren konfor ve ses yalıtımı için tasarlanmış birinci sınıf yumuşak suni deri kulak pedleri, dışarıdan gelen gürültüleri daha az duymanıza olanak verir, böylece oyununuza odaklanabilirsiniz.

Discord-onaylı ClearCast Mikrofon
    Arctis ClearCast mikrofon, üstün gürültü kesme için uçak gemisi mürettebatının kullandığı aynı çift yönlü tasarımı kullanır, böylece en ok ihtiyacınız olduğu anda sesli iletişimleriniz net ve doğal olur.

Ayrılabilir 3.5 mm Kablo
    PC, XBox, PlayStation ve Switch dahil olmak üzere, üniversal olarak her oyun platformuyla uyumlu olup, kolay taşıma ve kabloyu hasardan koruma için her iki uçta ayrılabilir.

Kulaklık Üzerindeki Kumandalar
    Oyunun en heyecanlı yerinde kablolar karışmadan veya ayar yapmak zorunda kalmadan, doğrudan kulaklık üzerinde, hareket halinde sesi kolayca ayarlayın ve mikrofonu sessize alın.

HEMEN SAHİP OL!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelseries_Türkiye -- 16 Kasım 2021; 12:20:43 >

|
    |

• Sayın velet kardeşim, ister 5 bin veririm, ister 10 bin, seni zerre alakadar etmez. He çok merak ettim soylim, 2 sene önce 1700'e aldım amazon.de den.

• Yüzbaşı
    772 Mesaj

Apex 3 bilek desteğinin sol köşesi 14 günde bu hale geldi. Garanti kapsamında değişiyor mu?

Bir de ses tuşunun altındaki multimedya tuşunun ışığını kapatamıyorum. Kapatma imkanı yok mu?

@Steelseries_Türkiye

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/f7/01/d0/f701d0da8ee19f1879ec9ebde877a475.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    Bahsedilenler: Steelseries_Türkiye
  • Yarbay
    6835 Mesaj

Steel Series Arctis kulaklık tavsiye etmem menteşe yerleri çatlıyor.

• Yarbay
    22369 Mesaj

Ps5 güncellemesinden sonra , pro wireless kulaklığımın, transmitter ünitesinin bazı özelliklerin işlevselliği gitti.Mesela kaynak geçişlerinde, yani ps4,pc ve ps5 geçişlerinde hiçbir şekilde çalışmıyor. Ekolayzer ayarları çalışmıyor, yani sesde herhangi bir değişiklik olmuyor. Pc'ye bağladığımda, pc aygıtlarda görüyor ama , steelseries engine 3 programında kulaklığı görmüyor, o yüzden versiyon güncellemesi yapamıyorum. Steelseries ticket açtım, orda da yardımcı olmadılar. Bu sorunu yaşayan bir çok mağdur var, çünkü kullanıcı hatası değil, steelseries'in yaptığı güncellemeden sonra böyle oldu. Hatta bunla alakalı bir videoda youtube'a yükledim.Gerçekten steelseries satttığı ürünün arkasında durmuyor. 4000-5000 tl'lik kulaklık çöp oldu.

zubzangoyoutube
    The problem began with 3.19.2 update. When i switch the source nothing happens, i always get the same raw sound. Equalizer does not work. How can i reset the transmitter to factory settings, or undo the update?
    https://www.youtube.com/watch?v=vVJfCt3VN5M

• Yarbay
    4819 Mesaj

hocam windows 11 mi kullanıyorsunuz

|
    |
    GT_55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    22369 Mesaj

Windows 10 kullanıyorum.

|
    |
    Penanggalan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4819 Mesaj

Umarım sorununuz çözülür hocam, win11 kullanıyorum eq ayarlarım çalışmıyordu bunu aktif ederek düzeltmiştim ama siz de olmaz anladığım kadarıyla.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/86/f7/d0/86f7d057f1109f54da53936e1cf3918d.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Yarbay
    22369 Mesaj

Hangi model kulaklik var sizde.
    |
    |
  • Yarbay
    4819 Mesaj

steelseriesle alakası yok hocam genel kulaklığım sadece eq görünce söyleyeyim dedim. Ses kartım nahimic

|
    |
  • Yarbay
    22369 Mesaj

Hocam benim bozuk olan, kulaklığın wireless alıcısı, yani sizin dediğiniz ile alakası yok.
    |
    |
  • Çavuş
    52 Mesaj

Zafer kim bilmiyorum ama bu arkadaşa özel kulaklık yaparak yurt içinde geriye kalan oyuncuları dışlamış oluyorsunuz. Umarım bu hareketinizden vazgeçersiniz.

|
    |
  • Yüzbaşı
    665 Mesaj

Bu kulaklığı almayı düşündüm bayağı takip ettim fakat standart bir onboard ses kartından söyledikleri verimi alamazsın dedikleri için vazgeçtim.

|
    |
  • Teğmen
    205 Mesaj

bende tavsiye etmem kulakçığı tutan yer kırıldı ses kesilmeye başladı garantiye gönderdim aynı şekilde geri gönderdiler aradım güncel fiyatına tamir ediceklerini söylediler 5 para etmez garanti servisi asla almayın

|
    |
    TulparHAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6835 Mesaj

Steel Series RMA da Türkiye'ye destek vermiyor

|
    |
    eskobaredits kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    159 Mesaj

Bu markanın kulaklığı ve mouse unu kullanmaktayım. Kulaklığın pedleri çok hızlı yıpranıyor ve yeni ped almak gerekiyor. Orjinal pedleri 250 lira civarında sanırım. Mouseun ise içindeki dandik plastiği kırıldığı zaman geçmiş olsun. Yeni mouse kapağı almanız lazım ancak türkiyede satılmıyor.

Eğlenceyoutube
    steelseries rival 600 bitmeyen sorunlar yapışkan sorunu, sol tık sorunu
    https://www.youtube.com/watch?v=SaQ2l7weIxU
    |
    |
  • Binbaşı
    1468 Mesaj

sen kulaklığa 4k para mı verdin cidden?

|
    |
  • Yarbay
    22369 Mesaj

Sayın velet kardeşim, ister 5 bin veririm, ister 10 bin, seni zerre alakadar etmez. He çok merak ettim soylim, 2 sene önce 1700'e aldım amazon.de den.

|
    |
    AREryilmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1468 Mesaj

ooo sen bir abisin o zaman saygılar aynen aynen.

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    74 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhabalar, konu ile ilgili bizimle mail yolu ile iletişime geçer misiniz?
    turkiye@steelseries.com mail adresimizdir.

Sevgiler.
    |
    |
    Bahsedilenler: On7Lee, GT_55, eskobaredits kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    205 Mesaj

Mail attim cevap bekliyorum
    |
    |
    Steelseries_Türkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
valorant points
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.