Şimdi Ara

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.483
Cevap
14
Favori
58.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buraya yazmakta fayda var; görünüşe göre DCEU'nun ana Batman'i Keaton olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

Buraya yazmakta fayda var; görünüşe göre DCEU'nun ana Batman'i Keaton olacak.

Yalan haber.

• Zack'in orjinal planına göre Wonder Woman ilk olarak Osmanlı-Rusya arasında geçen Kırım Savaşı'nda görünecekti. O savaşın sonunda Wonder Woman birkaç kesik kafa tutarken..

• Film 20 Mart 2021'de yayınlanabilir. Zack Snyder'ın kızı Autumn'un 20 Mart 2017'de intihar etmesini göz önüne alırsak doğru olabilir.

• Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt

Zack Snyder bile farkında son filmde Wonder Woman 1984 filminde karakterin karizmasının çizildiğinin Wonder Woman budur diyor benim için haklıda inşallah bir daha aşk böceği modunda görmeyiz böyle güçlü karakterleri.Bilerek paylaşmış gibi geldi :)

• Haşmetli Steppenwolf

• Film 4K olarak da geliyor.

• İlk defa ZSJL izliyorumdur..

• up

• Film credits hariç tam 4 saat olacak yani filmin sonunda akan yazılar bu 4 saate dahil değil. Ayrıca artık 4 bölümden oluşması olayı kalktı, tamamen 4 saatten oluşan tek bir film olacak.

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt

Hafta sonu keyfi yapılır güzelceZack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

• Filmden yeni bir kare, muhtemelen Steppenwolf Atlantisli askerleri biçerken..

• Son 2 gündür vero'dan fotolar atmaya başladı Zack, muhtemelen son fragman yakında paylaşılacak.

• Filmden Darkseid'a ilk bakış.

• Başlıyoruz...

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Başlıyoruz...

Bu adam kadar fanlarını gaza getiren başka bir yönetmen yoktur bence ya çok seviyorum bu olayıZack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Bu adam kadar fanlarını gaza getiren başka bir yönetmen yoktur bence ya çok seviyorum bu olayı 

Alıntıları Göster

Geri sayıma da başlar birkaç güne vero'danZack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Geri sayıma da başlar birkaç güne vero'dan 

Alıntıları Göster

Şuan vizyon tarihleri Godzilla vs Kong ile aynı nerdeyse, ZSJL 25 Mart Godzilla vs Kong 26 Mart'ta. Grace Randolp filmin 18 Mart'a çekilmeye çalışıldığını söyledi bakalım ne olacak. Umarım yakın olması izlenmesini etkilemez ya da HBO Max'e ne kadar kâr getirdiğini göstermesini.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Şuan vizyon tarihleri Godzilla vs Kong ile aynı nerdeyse, ZSJL 25 Mart Godzilla vs Kong 26 Mart'ta. Grace Randolp filmin 18 Mart'a çekilmeye çalışıldığını söyledi bakalım ne olacak. Umarım yakın olması izlenmesini etkilemez ya da HBO Max'e ne kadar kâr getirdiğini göstermesini.

Alıntıları Göster

Bizim elimizde olan çok şey yok maalesef. Amerika izleyicisi çok belirleyecek.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.