Şimdi Ara

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.483
Cevap
14
Favori
58.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt

Keşke herkesin beğenebileceği bir şey çıksa... Batman için bi bakarız artık

• Yılbaşında Wonder Woman vizyonda olacağı için fragman ertelenebilir.

Ocak ayı içerisinde filmden poster, vizyon tarihi ve yeni bir fragman gelecek.

Ayrıca Snyder ''Ben Affleck'in Deathstroke ile olan filmini yapmasını çok isterim.'' dedi.

Justice League 2 ve Justice League 3 için ise şuanlık bir devam projesi yokmuş. Eğer film olarak çekilmezse hikaye çizgi roman kitabı olarak sonlandırılabilirmiş.Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

Filmden mi fragmandan mı bilmiyorum çok küçük bir soundtrack.

• Umarım 2021 bu filmle olumlu başlar.

Ayrıca BVS filminde Flash'ın Batman'ı uyardığı sahne ile ilgili bir şeyler yapılacak mı merak ediyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Umarım 2021 bu filmle olumlu başlar.

Ayrıca BVS filminde Flash'ın Batman'ı uyardığı sahne ile ilgili bir şeyler yapılacak mı merak ediyorum?

Evet, o sahne ile ilgili Bruce ve Diana arasında bir konuşma geçecek. Muhtemelen Bruce neler gördüğünü anlatacak. Ayrıca Darkseid'ın dünyayı fethettiği gelecekten de sahneler göreceğiz.

• Filmin reklam ve tanıtım kısmı başlamış.

• saimertug kullanıcısına yanıt

Hocam film sizce buraya ne kadar sürede gelir? HBO Max'te yayınlandıktan hemen sonra gelir mi buraya da yoksa bekler miyiz birkaç hafta acaba?

En azından destek verebileceğimiz bir yayın organı çıktı, JL2 ve JL3 için korsan değil yasal yollardan izlememiz lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Hocam film sizce buraya ne kadar sürede gelir? HBO Max'te yayınlandıktan hemen sonra gelir mi buraya da yoksa bekler miyiz birkaç hafta acaba?

En azından destek verebileceğimiz bir yayın organı çıktı, JL2 ve JL3 için korsan değil yasal yollardan izlememiz lazım.

hbomax yaygın hale gelmezse aynı gün yapmaları lazım. Apple TV roku gibi platformlarda da gözüküyormuş kiralama olarak. Blu-Ray de çıkacak galiba twitterda bazı dedikodular var o konuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venom59

Keşke herkesin beğenebileceği bir şey çıksa... Batman için bi bakarız artık

Herkesin beğeneceğ film Whedon tarzında. Synder'dan herkesin izleyeceği bir şey beklemiyoruz yada ben beklemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

hbomax yaygın hale gelmezse aynı gün yapmaları lazım. Apple TV roku gibi platformlarda da gözüküyormuş kiralama olarak. Blu-Ray de çıkacak galiba twitterda bazı dedikodular var o konuda.

Alıntıları Göster

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt

Herkesin beğenebileceğinden kastım baştan savma bir film olmaması öncekiler gibi. Yoksa herkese hitap edecek bir şey olmasını beklemek saçma olur zaten. Herkesin beğenebileceği film Whedon tarzında demişsiniz de bu adam JLden önce Age of Ultronun içine etmişti. Sonra dc evrenine getirdiler. Zack önceki filmlerde batırdı bu da JL de iyice sıvadı. Bir de bir ara Batgirl filmi yapım aşamasındaydı Whedon yönetecekti yanlış hatırlamıyorsam. Warner Bros bir türlü şu işleri adam akıllı birine veremiyor sinirimi bozuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt

Gözün aydın hocam, kaç aydır çıkartacaz çıkartacaz dedin çıktı sonundaZack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

• Filmin %99'u hazır artık!

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa
  • Bu arada Twitter'da Zack Snyder'in Justice League filminden sonra da devam etmesi için yeniden kampanya yapılıyor. Zack Snyder filmlerini seven kişiler destek verebilirler #RestoreTheSnyderVerse etiketiyle.

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt

Bu WW'daki eleman değilmi?

Bu arada Twitter kullanmıyorum ama sanırım olacak olan şey bu gibi görünüyor, Yani evreni Zack ve kendi gibi bir eikp kurup verilirse iyi olabilir Dc açısından.

• quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Bu WW'daki eleman değilmi?

Bu arada Twitter kullanmıyorum ama sanırım olacak olan şey bu gibi görünüyor, Yani evreni Zack ve kendi gibi bir eikp kurup verilirse iyi olabilir Dc açısından.

Evet filmi izlediyseniz güzel bir gönderme.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.