Şimdi Ara

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.483
Cevap
14
Favori
58.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıca filmde Steppenwolf insanları ortadan ikiye ayırıyormuş, bu tür vahşet içeren sahnelerden dolayı r-rating olacakmış.

• -Film 2021'in ilk çeyreğinde yani Ocak, Şubat, Mart aylarından birinde yayınlanacak.

-Efekt ve CGI aşamasının %75'i bitti.

-Filmde post-credits sahnesi yok.

-Filmin yeni bir posteri olacak.

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

-Film 2021'in ilk çeyreğinde yani Ocak, Şubat, Mart aylarından birinde yayınlanacak.

-Efekt ve CGI aşamasının %75'i bitti.

-Filmde post-credits sahnesi yok.

-Filmin yeni bir posteri olacak.

İyi birşey kalmamış, Bekliyoruz bakalım bence çok güzel olacak yapım BvS'den sonra JL'yi izleyince büyük hayal kırıklığına uğraştım oyunculuklar çok kötü vs herkes biliyor zaten umarım geçde olsa bu durum düzelmiş olur...

Şu heybete bak arkadaşZack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

• Bunu sinemada izlemek şart...
    Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Bunu sinemada izlemek şart...

Türkiye'de sinemalar kapalı. Açık olsa dahi Türkiye'ye geleceğini sanmıyorum. ABD, Çin, Hindistan gibi yerlerde girer sadece benceZack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

• quote:

Türkiye'de sinemalar kapalı. Açık olsa dahi Türkiye'ye geleceğini sanmıyorum. ABD, Çin, Hindistan gibi yerlerde girer sadece bence 

Alıntıları Göster

offf offff

• Yaklaşıyor yaklaşmakta olan.. Mart 2021

• Bu filmi Zack'in gözünden görmek daha iyi olacaktır mutlaka ama yeni bir filmmiş gibi bu kadar abartılması bana anlamsız geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venom59

Bu filmi Zack'in gözünden görmek daha iyi olacaktır mutlaka ama yeni bir filmmiş gibi bu kadar abartılması bana anlamsız geliyor.

Fazla abartmamak lazım ama şöyle düşünmek lazım birde, Eski filmin yerine bir kaç sahnenin değiştiği 2 saatlik bir film olmayacak 4 saatlik bir versiyon olacak ondan dolayı beklentiler yüksek.

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt

Evet umarım o sahnelerde en çok Batman'in ekran süresi fazladır.

• quote:

Bu filmi Zack'in gözünden görmek daha iyi olacaktır mutlaka ama yeni bir filmmiş gibi bu kadar abartılması bana anlamsız geliyor.

Ben abartıyorum çünkü ilk filmde gördüğümüz şeylerden daha fazlası olacak bu filmde. İlk film 2 saatti bu film 4 saat olacak, fakat 2 saatlik yeni sahneler izlemeyeceğiz aslında 2 saatten daha fazla yeni şeyler göreceğiz. Kafası karışanlar olduysa şöyle söyleyeyim. Film 4 saatti fakat Joss Whedon gelip filmin 2 saatini kesmekle kalmadı o 2 saatlik filmde de ek çekimlere giderek aslında kendi sahnelerini çekti. Yani biz bu 4 saatlik filmden aslında yarım saat 1 saat kadarını izledik. O yüzden yeni bir film olacak gibi bakabiliriz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazreti Bruce Wayne -- 19 Aralık 2020; 0:0:19 >
  • Batman, Cyborg ve Flash bu filmde daha çok süre alacaklar.

• Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt

Joss olmasaydı, Zack bu projeyi devam ettirseydi film 4 saat olarak mı vizyona girecekti, sanmıyorum. Yeni sahneler görmek güzel olacaktır ve baya da olacak anlaşılan ama buna yeni bir film gibi bakılması bana göre doğru değil. Zamanında yeni yönetmen getirtmek yerine Zack'e biraz zaman tanınıp filmin sonra Zack'in istediği bir şekilde vizyona girmesi çok daha iyi olurdu bence. DC severler bu kadar hayranken bu yönetmene, yaşadığı çok üzücü durumdan dolayı filme ara verilmesini hoşgörüyle karşılarlardı bence. Keza oyuncular da öyle. Filmi en azından esas yönetmenin gözünden görmek güzel olacaktır mutlaka ancak kötü olan bu filmi bir tık öteye taşıyacağını sanmıyorum ne yazık ki. Kötü filmin çıkmasına sebep olan sadece Joss demek doğru olmaz. Zack bu işin başından beri başında. Ki bana kalırsa Zack bu kötü filmden fikirler elde edip yeni sahneler, ekstra çekimler yaparak aslında ben böyle yapacaktım diyip orjinalinde olmayan ama bunlar varmış gibi birtakım şeyler de yapacak gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venom59 -- 19 Aralık 2020; 1:17:54 >

• quote:

Joss olmasaydı, Zack bu projeyi devam ettirseydi film 4 saat olarak mı vizyona girecekti, sanmıyorum. Yeni sahneler görmek güzel olacaktır ve baya da olacak anlaşılan ama buna yeni bir film gibi bakılması bana göre doğru değil. Zamanında yeni yönetmen getirtmek yerine Zack'e biraz zaman tanınıp filmin sonra Zack'in istediği bir şekilde vizyona girmesi çok daha iyi olurdu bence. DC severler bu kadar hayranken bu yönetmene, yaşadığı çok üzücü durumdan dolayı filme ara verilmesini hoşgörüyle karşılarlardı bence. Keza oyuncular da öyle. Filmi en azından esas yönetmenin gözünden görmek güzel olacaktır mutlaka ancak kötü olan bu filmi bir tık öteye taşıyacağını sanmıyorum ne yazık ki. Kötü filmin çıkmasına sebep olan sadece Joss demek doğru olmaz. Zack bu işin başından beri başında. Ki bana kalırsa Zack bu kötü filmden fikirler elde edip yeni sahneler, ekstra çekimler yaparak aslında ben böyle yapacaktım diyip orjinalinde olmayan ama bunlar varmış gibi birtakım şeyler de yapacak gibime geliyor.

Benim dediğim şeyle sizin dediğiniz şeyler çok farklı. Zack tamamlamış olsaydı film 4 saat olamazdı tabiki muhtemelen yine 2-2.5 saat civarı olurdu çünkü WB'nin böyle saçma bir argümanı olmuş Zack'e.

Yeni sahnelere yeni bir film gibi bakılması doğru değil diyorsunuz ortada yaklaşık 3 saatlik yeni sahne var, buna yeni sahne mi demek doğru yeni bir film mi?

Vizyona giren film bile 2 saatti ve biz bu çöplüğe film diyoruz.

Ve bu arada evet bu filmin kötü çıkmasının tek sebebi Joss Whedon'dı. Eğer Man of Steel ve Batman v Superman filmlerini beğendiyseniz bu filme de bayılırsınız, yok beğenmediyseniz bu filmden de bir şey beklemenize gerek yok çünkü size göre değil.

• Öncelikle bir bütün olarak bakıldığında herkes tarafından sert eleştirilere maruz kalan JL filmine bayılan kimse yoktur aşırı fanboylar dışında. Man of Steel ile BvS'yi de izleme şansım oldu. Kötü değillerdi ama iyi de değillerdi bence. Akılda kalıcı çok iyi anlar var her iki filmden, özellikle de BvS'de Batman'in Superman'nin annesini kurtarırken gerçekleşen dövüş sahnesini hala açar izlerim sıkıldıkça ama genel olarak bakıldığında özellikle BvS'deki potansiyel göz önüne alındığında hayal kırıklığıydı bana göre. O da aceleye gelmiş gibiydi. Film vizyona girdi çıktı daha sonra şu uzunlukta yeni versiyon, yok yönetmenin versiyonunu çıkaracağız şu kadar uzunlukta diye değişik işler yaptılar. Zack JL'yi yönetmeye devam etseydi yüzde yüz eminim ki filmden sonra tıpkı BvS gibi ultimate edition bilmem ne editiyon gibi şeyleri yine yapacaktı. Zack bunu hep yapıyor sanki. Bir film çekiyor en az 4 saat normali. Sonra bunu uyarlayamayınca benim istediğim film olmadı bilmem ne kafasında sanki biraz. Sen bunu kurgulayamıyorsan daha ne yapıcaksın ? Wonder Woman'da DC filmi ama bakıldığı zaman bunlarla hiç alakası yok. Çok kaliteli bir filmdi genel olarak. Bakıpta ders almaları gerek.

• quote:

Öncelikle bir bütün olarak bakıldığında herkes tarafından sert eleştirilere maruz kalan JL filmine bayılan kimse yoktur aşırı fanboylar dışında. Man of Steel ile BvS'yi de izleme şansım oldu. Kötü değillerdi ama iyi de değillerdi bence. Akılda kalıcı çok iyi anlar var her iki filmden, özellikle de BvS'de Batman'in Superman'nin annesini kurtarırken gerçekleşen dövüş sahnesini hala açar izlerim sıkıldıkça ama genel olarak bakıldığında özellikle BvS'deki potansiyel göz önüne alındığında hayal kırıklığıydı bana göre. O da aceleye gelmiş gibiydi. Film vizyona girdi çıktı daha sonra şu uzunlukta yeni versiyon, yok yönetmenin versiyonunu çıkaracağız şu kadar uzunlukta diye değişik işler yaptılar. Zack JL'yi yönetmeye devam etseydi yüzde yüz eminim ki filmden sonra tıpkı BvS gibi ultimate edition bilmem ne editiyon gibi şeyleri yine yapacaktı. Zack bunu hep yapıyor sanki. Bir film çekiyor en az 4 saat normali. Sonra bunu uyarlayamayınca benim istediğim film olmadı bilmem ne kafasında sanki biraz. Sen bunu kurgulayamıyorsan daha ne yapıcaksın ? Wonder Woman'da DC filmi ama bakıldığı zaman bunlarla hiç alakası yok. Çok kaliteli bir filmdi genel olarak. Bakıpta ders almaları gerek.

Zack Man of Steel ve Batman v Superman için benim filmim değildi filan demedi aslında, adam kendi yaptığı en iyi işlerinin bu olduğunu, bundan fazlasını yapamadığını söyledi hatta. Sadece film eleştirmenler tarafından beğenilmedi, eğer yabancı eleştirmenleri takip ediyorsanız nedense Zack'e karşı bir antipatileri var. Hatta DC Fandome etkinliği olduğu gün bir eleştirmenle twitter'da tartışma yaşadı Zack.

Açıkçası benim de eleştirmenlere herhangi bir itimadım yok, gider kendim izler kendim karar veririm nasıl olduğuna. Bana kalırsa Man of Steel'ın tek filmi Marvel'daki Thor üçlemesinin üçünden de daha kaliteli bir yapım ama gel gör ki Rotten Tomatoes'da Man of Steel 56 puan Thor üçlemesinin, hatta belkide Marvel evreninin en kötü filmi Dark World 66 puan.

• Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt

Bende puanlara çok fazla takılmam ama dediğiniz gibi Man of Steel Thor'un ilk iki filmine göre kat kat iyi ancak 3.filmden iyi kesinlikle diyemem. Zack'e karşı eleştirmenlerin bir antipatisi olduğunu bilemem ama olmasına da şaşıramam çünkü dediğim gibi başarısız filmlerdi genel itibariyle Man of Steel olsun BvS, ve JL. Başından beri hatalı her şey bence, her şeyi Zack'e emanet etmek tamamen bir saçmalık, hele ki de başarısız filmlerden sonra.

• quote:

Zack Man of Steel ve Batman v Superman için benim filmim değildi filan demedi aslında, adam kendi yaptığı en iyi işlerinin bu olduğunu, bundan fazlasını yapamadığını söyledi hatta. Sadece film eleştirmenler tarafından beğenilmedi, eğer yabancı eleştirmenleri takip ediyorsanız nedense Zack'e karşı bir antipatileri var. Hatta DC Fandome etkinliği olduğu gün bir eleştirmenle twitter'da tartışma yaşadı Zack.

Açıkçası benim de eleştirmenlere herhangi bir itimadım yok, gider kendim izler kendim karar veririm nasıl olduğuna. Bana kalırsa Man of Steel'ın tek filmi Marvel'daki Thor üçlemesinin üçünden de daha kaliteli bir yapım ama gel gör ki Rotten Tomatoes'da Man of Steel 56 puan Thor üçlemesinin, hatta belkide Marvel evreninin en kötü filmi Dark World 66 puan.

Alıntıları Göster

eleştirmenlerin marvel filmlerine karşı kesinlikle ayrıcalıklı olduğuna ben de inanıyorum (bu arada bazı marvel filmleri gerçekten çok iyi marvelcılar saldırmasın). ancak... bvs kesinlikle başarısız oldu ve sorumlusu zack'tir. jl için söyleyemem ancak bvs tarihin en büyük başarısızlıklarındandır en büyük sorumlusu ise zack'tir. ben zack snyder'in tekrar wb içinde tutunmuş olmasına şaşırıyorum ki mos ve watchmen gibi filmler çok iyilerdi onu da söyleyeyim sanırım onların hatırına olsa gerek. joker keza eleştirmenlerden nasibini aldı. imdb'de vardır böyle filmler çok olmasa da eleştirmen puanları düşük ancak izleyici puanları yüksek. joker bunlardan biri ve o bütçe ile müthiş hasılat yaptı. bvs izleyici gözünde de kaybetti sadece eleştirmen değil. ultimate versiyonu özellikle filmin güzeldi ben de çok beğendim sinemalarda bu arada defalarca izledim aramızda kalsın :) ama benim düşüncem bu gerçeği değiştirmiyor. batman ve superman gibi iki karakterin bir araya geldiği film başarısız oldu. wb'nin bunda sorumluluğu ise bu işi boş yere aceleye getirdiler. uzun vadede dc kendi ayağına sıkmaz ise çok iyi yerlere gelecek.

• quote:

Bende puanlara çok fazla takılmam ama dediğiniz gibi Man of Steel Thor'un ilk iki filmine göre kat kat iyi ancak 3.filmden iyi kesinlikle diyemem. Zack'e karşı eleştirmenlerin bir antipatisi olduğunu bilemem ama olmasına da şaşıramam çünkü dediğim gibi başarısız filmlerdi genel itibariyle Man of Steel olsun BvS, ve JL. Başından beri hatalı her şey bence, her şeyi Zack'e emanet etmek tamamen bir saçmalık, hele ki de başarısız filmlerden sonra.

2017'de çıkan Justice League onun filmi değildi, yaklaşık 2-3 ay sonra çıkacak ama sizin onu da beğeneceğinizi sanmıyorum. İyi forumlar.

• Yeni bir fragman gelecek filmden. Muhtemelen yılbaşında gelebilir.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.