Şimdi Ara

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.483
Cevap
14
Favori
58.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nightwing

Ekim ayında yeni çekimler yapılacakmış film için. Baya şaşırdım.
    Evet tüm cast geri geliyor, ek sahneler çekilecek reshoot değil. Snyder'e verilen bütçenin büyük kısmı bu çekimler içinmiş. Film senelerdir %90'dan fazlası tamamlanmış şekilde kenarda duruyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saimertug -- 24 Eylül 2020; 10:49:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Evet tüm cast geri geliyor, ek sahneler çekilecek reshoot değil. Snyder'e verilen bütçenin büyük kısmı bu çekimler içinmiş. Film senelerdir %90'dan fazlası tamamlanmış şekilde kenarda duruyormuş.

Alıntıları Göster
    Sevindim, umudum arttı film adına. Kesinlikle farklı bir film izleyeceğiz

• Valla ne yalan söyleyeyim ben de beklemiyordum ek sahne çekilmesini filan.Umarım bu ek sahneler Zack'in hiç çekmedik bile dediği sahnelerdir ki eğer onlarsa bu filmde çok fena şeyler olur.
  • Filmin bütçesinin de 70 milyon dolar olduğu söyleniyor.

• 4 yıl sonra yeni sahne çekimleri için buluşan Snyder, Affleck, Cavill..

• Bu mevcut filmi yok mu sayacak şimdi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Bu mevcut filmi yok mu sayacak şimdi?
    Evet onun gibi bir şey. Mevcut film zaten hiç olmamalıydı, çakması gidiyor aslı geliyor.
  • Utandır beni zack baba

Gerçi ben kendisinden bir zombi filmi daha bekliyorum, özledim adam akıllı zombi filmi izlemeyi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Filmin bütçesinin de 70 milyon dolar olduğu söyleniyor.

HBO kesenin ağzını açmış. Snyder üstüne düşeni yapıp gerçek bir JL göstermeli bize artık.
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Tamam da devami gelmeyecek herhalde çünkü batman da değişti Henry cavil de supurman olmayi birakti witcher oldu

• Mükemmel bir haber gerçekten
  • quote:

Tamam da devami gelmeyecek herhalde çünkü batman da değişti Henry cavil de supurman olmayi birakti witcher oldu
    Henry Cavill'in 2-3 gün önce yeni kontrat imzaladığı haberi çıktı.Hatta Henry'nin menajeri Superman fotosu paylaştı instagram hikayesinde o gün.Bıraktığını sanmıyorum adam her röportajda Superman olmaktan çok zevk aldığını söylüyor.Batman'e gelecek olursak Ben Affleck bıraktı denildi fakat Flashpoint filminde olacağı kesinleşti.Son zamanlarda da HBO Max'te yeni bir Batman projesi hakkında görüştüğü söyleniyor.Devamı konusunda ben umutluyum, bu film bence büyük bir ses getirecek ve devam filmi çıkacak Zack Snyder ile birlikte.

• quote:

Batman değişmedi aslında. Ben Affleck Flash filminde oynayacak.
  • PHI kullanıcısına yanıt
    Snyder'in çizgi roman kategorisinde kötü film yaptığını düşünmüyorum. Man of Steel ve Batman v Superman bana göre türünün güzel filmleri. Batman v Superman'in Ultimate Edition versiyonunu izlemenizi öneririm.
    Onun dışında gösterilen fragman bile bence yeterince ilgi çekici.
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Ultimate edition da + neler var ve ücretsiz olarak nereden izleyebilirim

• quote:

Ultimate edition da + neler var ve ücretsiz olarak nereden izleyebilirim
    Ultimate Edition aslında orjinal hali filmin fakat WB filmin süresini kısaltmış. Çünkü gün içerisinde daha çok seans koyabilmek adına klasik WB işte. Ultimate Edition kesinlikle daha derli toplu bir film sunuyor. Olayların neden yaşandığını, arka planda neler yaşandığını daha iyi gösteriyor o yönden daha oturaklı bence. Ücretsiz olarak torrent yoluyla indirebilirsin. Fakat Justice League için lütfen imkanınız varsa satın alarak destek olun. Özellikle Zack'in bu tarz filmlerini seviyorsanız ve devamının gelmesini istiyorsanız bu filmi yukarılara taşımamız lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Bence benzememiş
  • bobsantino kullanıcısına yanıt
    Yaptığı şey o kadar da kolay bir şey değil aslında. Benzemeyen çok yer var ama yine de fena değil
  • Abim benim.. Adam resmen Batman olmak için doğmuş.. Şu tipe, şu heybete, şu duruşa bak.. Tarihin en iyi Batmani..
    Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.