Şimdi Ara

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.483
Cevap
14
Favori
58.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim beklentilerim, BvS gibi bir tona sahip olması olur en başta zaten her durumda yayınlanmış filmden iyi olacaktır diye düşünüyorum, Bu filmde daha önce hiç bir filmde görmediğim kadar kötü oyunculuklar vardı çok rahatsız olmuştum bundan izlerken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Benim beklentilerim, BvS gibi bir tona sahip olması olur en başta zaten her durumda yayınlanmış filmden iyi olacaktır diye düşünüyorum, Bu filmde daha önce hiç bir filmde görmediğim kadar kötü oyunculuklar vardı çok rahatsız olmuştum bundan izlerken.
    Özellikle Batman
  • 25-26 Temmuz tarihleri arasında DC fanları için online bir etkinlik düzenlenecek. Etkinliğin adı Justice Con olacak ve Zack Snyder da bu etkinlikte yer alacak.

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason MomoaZack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa
  • Şu video vizyonda izlediğimiz Justice League'den daha güzel.

• 22 Ağustos tarihinde DC tarafından 24 saatlik online bir etkinlik düzenlenecek.Bu etkinlikte çizgi roman, oyun, televizyon ve film dünyasından küçük teaserlar ve duyurular gelecek.The Batman, Shazam!, Aquaman, Wonder Woman 1984 ve Black Adam filmlerinden bilgiler paylaşılması bekleniyor.Etkinlik Türkiye saatiyle 20.00'da başlayacak.

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa

1 ay önce Snyder Cut yayınlanacak sonrasında bir etkinlik olacak Zack Snyder filminin tanıtımını yapacak deseler inanmazdım ama gerçekleşti sonunda..

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazreti Bruce Wayne -- 17 Haziran 2020; 15:43:2 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caped Vigilante

Fragmanın uzun versiyonu 22 Ağustos'ta yapılacak online etkinlikte gelecek!
    Allah'ım şu fragman bile yetti..

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
  • Reyiz salmış zehiri.
  • 1 Mayıs 2018 - 25 Kasım 2018 - 16 Ekim 2019 ve 18 Haziran 2020..

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason MomoaZack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason MomoaZack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason MomoaZack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa
  • Z.S. filmi bırakmasaydı çok farklı bir yapım izleyecektik. Belkide DC filmleri çok başka seviyedeydi şu anda.
  • alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Ben Affleck'in Batman filmi ve Flash filmi çıkmıştı çoktan. JL 2 bile çıkardı büyük ihtimalle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom

Ben Affleck'in Batman filmi ve Flash filmi çıkmıştı çoktan. JL 2 bile çıkardı büyük ihtimalle.
    Batman'i bırakmasıyla ilgili New York Times'a şu sözleri sarf etti: "Uzun süre boyunca kısmen normal boyutlarda içtim. Evliliğin parçalanırken gittikçe daha fazla içmeye başladım. 2015-2016 yılı dönemleriydi. İçmem, evliliğimle ilgili daha fazla soruna yol açtı. Birine The Batman senaryosunu gösterdim. 'Bence senaryo iyi. Ayrıca yine geçtiğin yola girersen ölene kadar içeceksin' dediler."

Ben Affleck rolü bırakması hakkında bu açıklamayı yapmıştı. Bence Batman filminin gelmemesinin temel nedeni direkt affleck.
  • Şu sahnede bile ne kadar karanlık tona sahip tüylerim diken diken oldu whedon pembe pembe temalı çocuk parkına çevirmişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ELİM AYAĞIM TİTRİYOR ŞU AN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 19 Haziran 2020; 16:4:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Şu sahnede bile ne kadar karanlık tona sahip tüylerim diken diken oldu whedon pembe pembe temalı çocuk parkına çevirmişti
    Aynen öyle DC evreni bu şekilde olmalı daha ciddi ve oturaklı, Bilmiyorum ama çok güzel bir yapım olacak gibi umarım beklentilerimiz boşa gitmez ben umutluyum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.