Şimdi Ara

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.483
Cevap
14
Favori
58.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • silinen sahneleri de ilave edilip yayınlayacaklar alt tarafı. bu kadar büyütülecek olay ne anlayamadım ?

hikaye aynı hikaye, son aynı son olmayacak mı ?
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    Hocam olay çok karışık. Zack Snyder 4 saatlik bir materyal oluşturdu kendi çekimleri sırasında. Kızı intihar edince, çekildi filmden yeni direktör getirdiler. Yeni gelen adam filmi neredeyse tekrardan çekti başka bir senaryo ile. Sinemada gördüğümüz 2 saatlik filmin %80'i yeni direktörün eseri, fark çok fazla anlayacağın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

silinen sahneleri de ilave edilip yayınlayacaklar alt tarafı. bu kadar büyütülecek olay ne anlayamadım ?

hikaye aynı hikaye, son aynı son olmayacak mı ?
    Fragmanları izlemen bile filmin ne kadar değiştirildiğini anlamana yardımcı olur.Hikaye aynı hikaye değil, son aynı son olmayacak tamamen farklı bir film göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Hocam olay çok karışık. Zack Snyder 4 saatlik bir materyal oluşturdu kendi çekimleri sırasında. Kızı intihar edince, çekildi filmden yeni direktör getirdiler. Yeni gelen adam filmi neredeyse tekrardan çekti başka bir senaryo ile. Sinemada gördüğümüz 2 saatlik filmin %80'i yeni direktörün eseri, fark çok fazla anlayacağın.
    kesinlikle
  • Aşırı fark olacağını sanmam ama JL filmi cidden çok kötüydü özellikle izlediğim en kötü oyunculuklardı buda yaşanan gelişmelerden dolayıydı sanırım her türlü daha iyi olacaktır bence normal yayınlanan filme göre.
  • Umarım bu sahneyi de görürüz.

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa
  • Eminim fragman çıktığı gün herkes sinemada yayınlanması için baskı yapacak. Ama film 4 saat olduğu için çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Eminim fragman çıktığı gün herkes sinemada yayınlanması için baskı yapacak. Ama film 4 saat olduğu için çok zor.
    Bu film sinemada çıkmasa da olur sadece gerçekten baya ilgi görsün ve Zack tekrardan DCEU'nun başına gelsin başka bişey istemiyorum
  • Bugün DC animasyonlarını izlemeye başladım, şuan Batman: Assault on Arkham'ı izliyorum ve şunu farkettim.

Marvel'ı severim ama MCU, DC animasyonlarından bile daha çocuksu. Animasyon filminde bile birinin kulağını ısırarak koparan mı dersin, kafası kopup uçan mı dersin her şey var.

Zack Snyder'den de BvS extended sonrası beklentim yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 3 Haziran 2020; 14:30:16 >
  • Marvel yapımlarını izlerken bu çok belli oluyor hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Bugün DC animasyonlarını izlemeye başladım, şuan Batman: Assault on Arkham'ı izliyorum ve şunu farkettim.

Marvel'ı severim ama MCU, DC animasyonlarından bile daha çocuksu. Animasyon filminde bile birinin kulağını ısırarak koparan mı dersin, kafası kopup uçan mı dersin her şey var.

Zack Snyder'den de BvS extended sonrası beklentim yüksek.
    DC animasyonları geçen ay son seri ile bitti.Serinin son filmi Justice League Dark Apokolips War filmiydi ve harika bir filmdi gerçekten umarım sinema evreninde de bu kadar iyi olur herşey.
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Umarım. Assault on Arkham çok iyiydi. Çok daha tatmin ediciydi filmlere göre. Şimdi sırayla Flashpoint'ten başlayacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 3 Haziran 2020; 18:41:27 >
  • Animasyon sırası şu şekilde hocam eğer arıyorsanız bırakayım buraya.

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa
    Güzel paylaşım.

Hocam biliyormusun bilmem, new 52 ile başlayan flashpoint paradox animasyon serisiyle başlayan animasyon serisi bitti. animasyonlarla alakalı yeni bir evren kuruluyor. Yani dc animasyonları bitmedi.

Bu serinin bittiğineden sevindim. red hood, dark kinght return gibi efsane animasyonlardan sonra gelenler çok kötüydü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Hocam biliyormusun bilmem, new 52 ile başlayan flashpoint paradox animasyon serisiyle başlayan animasyon serisi bitti. animasyonlarla alakalı yeni bir evren kuruluyor. Yani dc animasyonları bitmedi.

Bu serinin bittiğineden sevindim. red hood, dark kinght return gibi efsane animasyonlardan sonra gelenler çok kötüydü.
    Evet evet biliyorum zaten filmin sonu direkt onu gösteriyor yeni bir evrenin geleceğini.Dark Knight Returns animasyonları benim en çok sevdiğim iki animasyon filmi, Batfleck'i bu kadar sevmemin nedenidir yani bu animasyon.

Özellikle şu sahne asla eskimeyecek gözümde. ''Anlamıyorsun evlat, burası bir çamur deliği değil. Bir operasyon masası.. ve ben de cerrahım.''

Ayrıca TDKR'nin soundtrackleri de bir animasyon filmi olmasına rağmen çok üst düzey bence.

• Şu video baya yararlı filmin ne kadar değiştirildiği hakkında.

• Merakla bekliyoruz...

• Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa
  • İyice meraklandım ortaya nasıl bir şeyler çıkacak acaba.

4 saatlik bi versiyon deniyor ama bence o kadar uzun olmayacak.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.