Şimdi Ara

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.483
Cevap
14
Favori
58.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 14 Ağustos 2020; 17:3:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geoff Johns'un paneli iptal edildi.Birkaç gün önce Ray Fisher twitter üzerinden Justice League zamanında Geoff'un kendini kariyeriyle ilgili tehdit ettiğini yazdı.Olaylardan sonra Geoff'a ait panel iptal edildi.

Olayı bilmeyenler için
    Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa

Ben Affleck'in rolü bırakmasında da büyük bir rol aldığı söyleniyor Geoff namussuzunun.

• ''Birkaç sürpriz konukla'' hmm
    Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Geliyormu Gelmekte olan
    Normalde olayların ic yüzünü bilmiyorum ama Geoff Johns Dc icin çok önemli biri.

• quote:

Orijinalden alıntı: xgny58x

Normalde olayların ic yüzünü bilmiyorum ama Geoff Johns Dc icin çok önemli biri.
    Ona hiç şüphe yok yazdığı çizgi romanlar, çektiği animasyon filmleri gerçekten başarılı fakat yaptığı şeyler çok yanlış özellikle Zack'i DC'den uzak tutmaya çalışması, oyuncuları küstürmesi, tehdit etmesi.Cast ekibinden kimse Joss Whedon'ı sevmiyor neden acaba bir düşünmek lazım.Geoff Johns, Jon Berg ve Joss Whedon DC'nin marvel kopyası filmler çekmesini istediler fakat ellerinde patladı.Umarım Geoff da uzaklaştırılır ya da kovulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Geliyormu Gelmekte olan
    Artik arka planda neler dondu bilmiyorum.

Kim ne derse desin bu evren için en iyi Batman buydu, Umarım ilerki zamanlarda aynı şekilde filmler gelir
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Justice League filminin başarısına bağlı gibi umarım yeterli ilgiyi görür ve devam filmleri gelir.Buradan da destek vermek için korsan izlemeyin lütfen bir seferlik dahi olsa satın alıp öyle izleyin destek çıkalım en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Justice League filminin başarısına bağlı gibi umarım yeterli ilgiyi görür ve devam filmleri gelir.Buradan da destek vermek için korsan izlemeyin lütfen bir seferlik dahi olsa satın alıp öyle izleyin destek çıkalım en azından.
    Kim dağıtacak bizim ülkede acaba? Game of Thrones bein'deydi. Ben bein olur diyorum ama soru işareti şimdilik.
  • saimertug kullanıcısına yanıt
    Hbo Max şuan sadece Amerika'da hizmet veriyor.Önümüzdeki aylarda diğer ülkelerde de açılacağı kesin fakat Türkiye olur mu bilemiyorum, benim umudum var yine de.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazreti Bruce Wayne -- 15 Ağustos 2020; 0:38:9 >
  • Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa

• DC Fandome'da soru cevap etkinliği olacak.Fanlardan birinin sorusunun seçildiğini ve muhtemelen Zack'e sorulacağını söylemek için e-mail atılmış, bu e-mail'de HBO Max'te çalıştığını söyleyen kişi Justice League oyuncularından birkaç kişinin orada olacağını söylemiş.Umarım doğru çıkar.

• https://vero.co/p/g-3FJMR4W9LvHZPNGdgbLVdS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saimertug -- 20 Ağustos 2020; 16:29:54 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.