Şimdi Ara

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.474
Cevap
15
Favori
56.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 195
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 456
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat 19 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 291
  • Favoriye Eklediklerim 18
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hazreti Bruce Wayne (456 mesaj) saimertug (126 mesaj) _Risen_ (58 mesaj) Glorfindel1907 (48 mesaj) MERNEPTAH (47 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1206 mesaj) Mobil (179 mesaj) Mini (46 mesaj) Uygulama (16 mesaj) (27 mesaj)
  • @
10 oy
Öne Çıkar
Giriş

Aynen hocam Zack'in yardımcı yönetmenlerinden birisi de 3-5 gündür aktif twitterda baya. Umarım söylentiler doğrudur..

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa
    Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason MomoaClay Staubtwitter
    “@kathykakakc ...but you should never leave until the lights come up. #RestoreTheSnyderVerse”
    https://twitter.com/Clay_Staub/status/1477090764333084675
  • Bugün filmin yayınlanmasının 1. yıl dönümü. Twitterda fanlar #RestoreTheSnyderVerse etiketi ile Zack Snyder'in kalan 2 filmini de bitirmesi için hashtag etkinliği yapıyorlar. Katılmak isteyen olursa yazdığım hashtag ile katılsın, bugün önemli bir günZack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa

• Filmden çıkarılan Green Lantern..

• Fanların oy verdiği en iyi film sahnesinde Flash'ın speedforce'a girdiği sahne Avengers Endgame - Assemble ve Spiderman NWH - Swing sahnelerini geride bırakarak 1. oldu.

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason MomoaIGNtwitter
    “Zack Snyder's Justice League won the Oscars' 'Most Cheer-Worthy Moment' Twitter award. Indeed, the Flash entered the Speed Force. https://t.co/ZLwq4azm48”
    https://twitter.com/IGN/status/1508259793483489286
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt

Zack fanları işbaşında :D

• Marvel kusura bakmasın ama beni en çok saran süper kahraman filmi oldu. Devam filmleri kesinlikle gelmeli...

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason MomoaThe Batfleck Movie #MakeTheBatfleckMovietwitter
    ““Bens coming back… He…we have a lot of surprises” #MakeTheBatfleckMovie #RestoreTheSnyderVerse”
    https://twitter.com/BatfleckMovie/status/1562674205149110273
  • saimertug kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bu daha başlangıç. Bu gözler Zack Snyder'ın döndüğünü de görecekkkk...

Henry de dönmüş bu arada.Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

Aquaman filmini Flash filminin önüne atmalarının sebebi Affleck'in ana Batman olarak kalmasından kaynaklı deniyor. Zaslav tıpkı Marvel gibi uzun soluklu bir evren yaratmak istediklerini söylemişti. Tek eksik Snyder artık umarım onsuz devam etmezler..

Snyder'ın takvimi biraz kalabalık. Rebel Moon için art arda 2 film çekiyor, ondan sonra da Army of the Dead devam filmi var. Bence geri gelecek ama 2025'ten önce zor gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İnşallah hocam :d

• OO güzel haberler var, Bu oyuncular ile devam ederler bozmadan umarım hep istiyordum bu şekilde olmasını Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.