Şimdi Ara

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.483
Cevap
14
Favori
58.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt

Yeni mi bu mesaj ? Esi yöntem ile yaptıkları ne ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Yeni mi bu mesaj ? Esi yöntem ile yaptıkları ne ki ?

Tweetler ile Snyder Cutın yayınlanmasına destek çıktıkları gibi tekrar Tweetler ile Syderversenin geri gelmesini istiyorlar. Söylediği old way ise filmdeki

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    darkseidin söylediği cümleye

gönderme

• bobsantino kullanıcısına yanıt
    Tweet ne için onu biliyorum zaten ama filme gönderme yapıldığını farketmemişim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joss'a boşuna sövmüşüz. Adama 4 saatlik filmi 1 saat 45 dakikaya sığdır demişler, neyin ne olduğunun anlaşılmadığı bir saçmalık çıkmış ortaya. Yoksa film hemen hemen aynı. İki filmi farklı kişilere izletip seyirciye anlattırsak ikisinin de anlatacağı hikayenin iskeletleri aynı olur. Ben filmin çok, Çoooooook farklı olacağını düşünmüştüm ama alternatif sonlu bir extended cut olmuş. İlki kadar kötü değil. Açıklanmayan alelacele geçilen birçok olayın bıraktığı boşlukları dolduruyor. Yine de iyi bir film olduğunu düşünmüyorum. BvS kötü yazılmış diyalogları olmasa çok daha iyi bir filmdi bundan. Belki zamanında Joss'a kalmadan Zack'in versiyonunu izlesek hoşuma gidebilirdi ama aynı vasat altı filmi tekrar izleme hissinden kurtaramadığı için 5/5.5 iken 6.5/7lik olmuş bana göre. En azından Batfleck'i son bir kez görmek güzeldi. Beğenenlere ne mutlu.

Spoiler,

Ek olarak ilk filmde WW ve Batman yakınlaşmışken bu sefer sadece bir sahneleri vardı. Muhtemelen sızan senaryoda olduğu gibi Bruce Lois'e yürüyecekti, zaten Lois'in hamilelik testi ve filmin sonunda Joker ile olan diyalogdan anlıyoruz. Sanırım bundan vazgeçtikleri için bir tane sahne atmış araya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 1 Nisan 2021; 12:7:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Joss'a boşuna sövmüşüz. Adama 4 saatlik filmi 1 saat 45 dakikaya sığdır demişler, neyin ne olduğunun anlaşılmadığı bir saçmalık çıkmış ortaya. Yoksa film hemen hemen aynı. İki filmi farklı kişilere izletip seyirciye anlattırsak ikisinin de anlatacağı hikayenin iskeletleri aynı olur. Ben filmin çok, Çoooooook farklı olacağını düşünmüştüm ama alternatif sonlu bir extended cut olmuş. İlki kadar kötü değil. Açıklanmayan alelacele geçilen birçok olayın bıraktığı boşlukları dolduruyor. Yine de iyi bir film olduğunu düşünmüyorum. BvS kötü yazılmış diyalogları olmasa çok daha iyi bir filmdi bundan. Belki zamanında Joss'a kalmadan Zack'in versiyonunu izlesek hoşuma gidebilirdi ama aynı vasat altı filmi tekrar izleme hissinden kurtaramadığı için 5/5.5 iken 6.5/7lik olmuş bana göre. En azından Batfleck'i son bir kez görmek güzeldi. Beğenenlere ne mutlu.

Spoiler,

Ek olarak ilk filmde WW ve Batman yakınlaşmışken bu sefer sadece bir sahneleri vardı. Muhtemelen sızan senaryoda olduğu gibi Bruce Lois'e yürüyecekti, zaten Lois'in hamilelik testi ve filmin sonunda Joker ile olan diyalogdan anlıyoruz. Sanırım bundan vazgeçtikleri için bir tane sahne atmış araya.

Spoiler,

Sızan senaryo aslında sızmadı, bilerek internete servis edildi. O senaryo 2015-2016 yıllarında düşünülmüştü fakat o senaryonun üstünden çok köprü geçti. Şuanki evrende Lois ile Bruce arasında bir şey yok olsaydı zaten Snyder Cut'ta görürdük, Superman ölüyken yakınlaşmaları filan olurdu. Lois'in karnındaki çocuk Clark'tan.

• Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa

• Açıp açıp joker sahnesini izliyorum ne güzel kamera ne güzel diyalog ne güzel oyunculuk film böyle gelseydi ben kendi filmini çekmiş olsaydı iki ile devam etseydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

Açıp açıp joker sahnesini izliyorum ne güzel kamera ne güzel diyalog ne güzel oyunculuk film böyle gelseydi ben kendi filmini çekmiş olsaydı iki ile devam etseydi

haklısın toprAAm

• quote:

Orijinalden alıntı: xgny58x

Spoiler....

Gemideki adam Deathstroke anti-hero kendisi bazen iyilerin yanında bazen kötülerin yanında yer alıyor. Geleceği gördüğü rüyasında büyük ihtimal Batman Lois Lane kurtaramıyor ve Darkseid Anti-Life Equation ile Superman'i kendi tarafına çekiyor.

Spoiler,

Geleceği görmesi değildi olay, çünkü Joker orada ''kaç zaman çizgisinde daha dünyanın yok olmasına sebep olup birçok kişinin(Lois) ölümüne sebep oluyorsun'' şeklinde bir konuşma yapıyor. Sanırım alternatif zaman çizgileri bahsettiği şey; farklı dünyalar, aynı karakterler fakat olay örgüleri farklı. Bunun oluşmasına sebep de finalde Flash'ın ışık hızını aşarak zaman da geri gidip Darkside'nin gelişini engellemesi sanırım, çünkü Flash dizisinde de Flash'ın zaman da geri gittiğin de hep başka alternatif zaman çizgileri oluşuyordu ilk sezonlar da. Belki böyle bir bağlantı düşünmüş olabilirler, emin değilim.

• Adamlar batmani değiştirdiler, supermeni değiştirip siyahisüpo yapacaklar. Malesef zackin evreninin devamı gelmeyecek çok yazık. Benaflecki batman, Henrycavili birkeredaha supermen göremeyeceğiz. Siyahi supo yapıp evreni iyice bok edip yokedecek bunlar.

• edacsac kullanıcısına yanıt

Buradan yola çıkarak flashpoint hikayesini işleyebilirler. Flash zamanda her geriye gittiğinde alternatif zaman çizgisi oluşuyor yani ö gün yaptığı en ufak bir şey geleceği değiştiriyor. Batman’ın gördüğü şey knightmare aslında bununla ilgili teoriler vardı. Yeni filmler gelirse bu olaylar açıklanır ama bu wb den öyle bir şey beklemiyorum evreni mahvettiler.

• Kesinlikle hocam. Baksanıza ne güzel giden, yıllarca heyecanla yeni filmi ne zaman geliyor acaba dediğimiz bir Batman ve Joker'imiz vardı, onları da alıp Earth gezgini / flashpoint kahramanı yapmaya başladılar(Earth'ler arası gezgin yapmaları da muhtemel bir durum bence, Flash ve Arrow dizilerinde ki dünyadan dünyaya geçip kendi dünyaları için olay çözmeleri gibi, ona da benziyor bu knightmare görüntüleri), herşey çıkabilir de yahu bırakın onlar da o diziler de kalsın, ellemeyin ciddi filmlere:)

@xgny58x

• Ne filmdi ama be.. Tüm o şebekliklerden arındırılmış..yok efendim;
    - "sorry guys I didn't bring a sword " diyen Batman
    WW'nin üstüne düşen Flash..
    -Suya dalmadan önce tatlı enişte modunda göz kırpan Aquaman..
    -Vazgeçtim ölmek istiyorum ehehe ölmek istiyorum diyerek yerde uzanan Supi..
    - "Çoçuk.. çalışma arkadaşlarim çocuk ehehe" diyen WW
    -Superman savaşa gelince ağzını şürük gibii açan Batman... Gibi gibi
    daha aklıma gelmeyen tüm o cıvık sahnelerden sululuklardan arındırılmış..

Harika zırhıyla Steppenwolf..
    Tüm yüceliğiyle ve ürkütücülüğüyle Darkseid. !!
    Black suit Superman !!
    Gerçek bir amazon savaşçısı WW ile süper hızlı Flash'ımız ve Aquaman'imiz gelmiş..

Bayıldım filme gerçekten. Sadece soundtrack kısmında üzdü biraz film. Geriye kalan her şey harikaydı.

10/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusticeLeague -- 4 Nisan 2021; 9:44:44 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Kaç dakika uzun ? Nasıl izlenebilir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Kaç dakika uzun ? Nasıl izlenebilir ?

Yaklaşık 1 dakika, attığım linkte var zaten hocam.

Sesini açmayıp sadece kısa önizlemeden baktığım için anlamamışım. Aynı sahneler olarak görünüyor doğal olarak.

• Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa
  • Yeni etkinlik.

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.