Şimdi Ara

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.483
Cevap
14
Favori
58.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saimertug

Bu hafta son bir trailer geliyormuş.

Alıntıları Göster

İzleyecekler sevinsin, ben izlemem şahsen zaten 2 hafta kaldı şurdaZack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazreti Bruce Wayne -- 3 Mart 2021; 20:48:20 >
  • Yeni hali çok çok daha iyi bence.

• Bu sene için beklediğim iki üç film var biri bu biri godzilla ikisininde 2 haftadır çıkan videolarını izlemiyorum gerek yok artık az kaldı, Detayları öğrenmeye gerek yokZack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

• Film Tivibu ve Turkcell TV+ platformlarında izlenebilecek.

• quote:

Film Tivibu ve Turkcell TV+ platformlarında izlenebilecek.

Ben de atmaya gelmiştim, gidiyorum.Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Ben de atmaya gelmiştim, gidiyorum. 

Alıntıları Göster

Güle güle, iyi geceler.Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

• Bölüm 1: Ona Güvenme, Batman

Bölüm 2: Kahramanların Çağı

Bölüm 3: Sevilen Anne, Sevilen Evlat

Bölüm 4: Değişim Makinesi

Bölüm 5: Tüm Kralların Atları

Bölüm 6: Karanlık Bir Şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazreti Bruce Wayne -- 4 Mart 2021; 14:25:6 >

• twitterda kalite düşük verodan izleyin.

https://vero.co/zacksnyder/C2M-qZmn65RZw522HLHbDC1x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saimertug -- 4 Mart 2021; 19:30:15 >
  • İzlememek için direten kaç kişi var acaba Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

• quote:

twitterda kalite düşük verodan izleyin.

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa

• quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

İzlememek için direten kaç kişi var acaba  

Ben izledim valla ama o kadar çok önemli değilmiş gibi geldi zatenZack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

• quote:

twitterda kalite düşük verodan izleyin.

Yalnız Darkseid'ın sesini duymuş olabiliriz ilk kez. ''I will come for my great prize'' derken, ya Uxas ya Darkseid gibi.

• quote:

Yalnız Darkseid'ın sesini duymuş olabiliriz ilk kez. ''I will come for my great prize'' derken, ya Uxas ya Darkseid gibi.

Alıntıları Göster

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazreti Bruce Wayne -- 4 Mart 2021; 22:43:31 >
  • quote:

Fotolar gitmiş 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronon Dex

Fotolar gitmiş 😂

Alıntıları Göster

Duruyor hocam.

• quote:

Duruyor hocam.

Alıntıları Göster

copyright issues

• @saimertug Zack'in orjinal planı olan JL2 ve JL3 senaryosunu okudun mu? Okumadıysan burada var biraz göz gezdirmek istersen.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.