Şimdi Ara

Zaaaaaaaa (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün şl umutların, bu sefer olacak düşüncelerin ilk yarı berbat oyunla, 3-0 skorla bitmiş 2.yarı sen o umutları rakibi domine edip 1 puanı kotarıp koruyacaksın ve sevinilecek bir şey olmayacak? ŞL başlarken amaç Benfika maçını almak değildi gruptan çıkmaktı, bu yüzden seviniyor insanlar. Siz bunu aptallığınızdan yapsanız, bilmeseniz anlarım da, sırf 'BJK tarihin de şlden çıkamamış, az şampiyonluğu var, küçük takım heheheh' diye trollemeye devam edememe durumunuz, nasıl hasetinizden çatladığınızı ve nasıl iğrenç insanlar olduğunuzu apaçık gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Sen de bir altındaki mesajı oku, kışkırtmakla saldırmak arasındaki farkı gör, demek istediğimi anlıcaksın.

Kardeş sen man unitede 3-0 yenilirken taraftarlarınız ''YÖNETİM İSTİFA'' demedi mi ? Kendi evinizde 2-1 yendiğinizde noldu ? İyi gün taraftarı oldunuz demi :)
  • sKjaer kullanıcısına yanıt
    Çok güldüm :) Allah da seni güldürsün.. Biz beraberliğe değil, 3-0 ve o kötü oyundan geri dönüşe seviniyoruz. Anlamak gerçekten bu kadar zormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Kardeşim gir 2-1 monacoyu yendiğimiz maça, yendiğmiz maçta bile herkes oraya buraya saldırıyor, çünkü biz skor takımı değiliz, berabere kalmışsnıız gruptan kalmanızın tek yolu artık Kievi yenmek ortada güzel bir sahne yok, tamam güzel galibiyet de çok küçük düşünüyorsunuz, maçta cidden berbat bir futbol sergiledi beşiktaş bu kadar net, Gsliler gibi uçmayın da diyorum sonra derbide üzülmeyin bu kadar net söylüyorum, ben fener böyle oynasa oraya buraya saldırırdım, Beşiktaş taraftarını bu futbola sevindirenler utansın.

Dün takımım lehine:

511 isabetli pas
    Dar açıdan uçarak vole golü
    Rabona asist
    Kaçan sayısız fırsat
    Kalecimden baskı altında bile çok soğukkanlı hareketler
    ve muazzam bir tribün izledim.

Keşke x bir Türk takımı bunun yarısını sergileyebilse de ülke futbolumuz gelişse

Ayrıca 8 yıldır cl yüzü görmemiş birinin bir başkasına ''küçük düşünüyorsunuz'' demesi saçma değil mi?

• Ne bu hazım problemi anlayamıyorum. Git kendi forumunda tartış o halde buraya gelip insanlarla uğraşmak için omurgasızca yazmadığınız mesaj yok.
    Ulan sanki her sene şampiyonlar liginde yaptığınız şey bunu yadırgıyorsunuz.maç başlarken 0-0 biteceği söylense beraberliğe üzülebilirdik evet ama takımın 0-3 ten bile geri döndürebileceğine inanması maçı bırakmayıp savaşması karakterini ortaya koyması ve bunu başarabilmesi her baba yiğidin harcı değildir bu da bizleri mutlu ediyor şl gibi kulvarda benfica gibi ekip e karşı bunu yapmak hiç kolay değil .
    Dün kazansak dahi siz yine gereksiz mesajlarınızla hasetinizle buraya gelip uğraşmaya çalışırdınız
    Ağıznızdan düşürmezsiniz beşiktaş bizim rakibimiz değil diye ama sürekli gelip burada ağlarsınız bu ne yaman çelişki böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worm Holes -- 24 Kasım 2016; 12:04:17 >

• bunlar çıldırmış ya demekki sadece 3 golü benficaya atmamışız

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlar sonunda syırdı.
  • Zorya'dan zorla puan aldınız gibi bir yorum okudum yukarıda. Neyse ki motor olmadık kardeşim. Değil mi ama? Şu yorumları yazarken az aklınızı kullanın. Zaten kendinden büyük bir takıma sallıyorsun bari sallamadan evvel gerçekleşebilecek kötü senaryoları göz önüne getir.
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Bazıları Kievi deplasmanda 2-0 yenen takıma 2 atar, hadi deplasman konuşalım, "son dakika golüyle" berabere kalır, bazıları da Kievden 6 yer, bazıları offside golleriyle maç çevirir, bazılarının oyuncuları rakip oyuncuları kasti sakatlar, orta açılmıcak durumda rakip oyuncunun kafasına şut çeker her maç sinirlendi diye oyundan alınır, sonra efendi beşiktaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkedios

Zorya'dan zorla puan aldınız gibi bir yorum okudum yukarıda. Neyse ki motor olmadık kardeşim. Değil mi ama? Şu yorumları yazarken az aklınızı kullanın. Zaten kendinden büyük bir takıma sallıyorsun bari sallamadan evvel gerçekleşebilecek kötü senaryoları göz önüne getir.

Neyse ki 20.dakikada kirmizi kart + penalti gormediniz.Bizim duruma Braga macinda gelssydiniz o dakikada yeni rekoru kirardiniz

• Benficada olması gereken kievde oldu averaj takımı beşiktaş kievi de boş geçmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kiev fena averaj yaptı ama

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.