Şimdi Ara

z5500 yerini alacak sistem (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
4.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2000 olsa bile alırım yeter ki tr ye getirsinler şu canavarı..:)
  • Bu sene içinde S760D Türkiyeye gelebilirde gelmeyebilirde.. Ürün malesef çok muallakta kaldi.. Yurt dişinda anladiğim kadariyla kullananlar memnunmuş sistemden hatta yanliş hatirlamiyosam Baya baya öven ve Editörün önerisidir logolu incelemesi bile vardi ama yabanci bi siteydi.. S760D Her ne olursa olsun Logitech'in Z-5500 ve Z-906'sindan daha kaliteli olacağina inaniyorum.. En azindan Tiz ses özürlüsü höparlorleri olan Logitech'den her anlamda iyi olacaktir.. Kağit üzerinde Bass'lar zaten daha iyi duruyo.. Bide Kaliteli Höparlorler ile 10 üzerinden 9'luk bi sistem olacağina inaniyorum..

Ancak Tee yukarilarda da, bi önceki yazdiğim yorumda da dediğim gibi Burda ne yazsak Sistemi test etmeden dinlemeden incelemeden boş.. Kağit üzerinde Çok süper bi sistem gibi duruyor inceleyen kullanan Yurt dişi sitelerde çok çok memnun.. Gelirse fiyati çok uçuk olmamak kaydiyla almayi planliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 5 Ocak 2015; 2:10:52 >

• cabriyo kullanıcısına yanıt
    Bir sürü yazıp çizmişsin ama benim demek istediğimi anlamamışsın,ben seneledir çok çeşit sistemler kullandım elimde şu an simetrik beslemeli amfi s730 lx710 rx100 özel yapım 30 cm custom subwoofer ve bir kaç tane daha sistem var yani bunları bana anlatma.

Sesi az yada çok aç o senin tercihin benim yukarıdaki mesajda belirtmek istediğim firmaların yaptığı dolandırıcılık
    bu olayın senin cihazın sesinin yarısını açmanla yada tamını açmanla bir alakası yok..İşte komşu rahatsız olmuş şöyle böyle bunlar boş laf benim demek istediğim bunlar değil...

Edifier piyasa mallarına göre oldukça kaliteli bende de edifier var zaten,fakat benim sözüm genel olarak ses sistemi firmalarının hepsine,yazacaksanız gücü adam gibi gerçek değeriyle yazın ama yok illa göz boyanacak abartılacak müşteriler kandırılacak buna kızıyorum ben.

Az açtım çok açtım meselesini ayrı konu laptonun sesinden bile rahartsız olan olabilir mevzu bu değil.

Sizlere tavsiyem cihazların üzerindeki watt değerlerine inanmayın.Benim demek istediğim bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extrem_015 -- 4 Ocak 2015; 7:47:33 >

• Gözünüzü seviyim portsuz subwoofermi olur ya arabalarda bile port koyuyolar güzel bass vursun diye ben portlu sistem seviyorum port tarafını masaya dayıyıcan son sese bi vericen masa titreşime uğricak bune böyle sağında solunda yuvarlaklar çok çirkin uydularını beğendim gayet güzel ama bir sony edemez onu söyliyim 700 dolar fiyatı var TR olarak 1,641 Türk lirası yapıyor yabancı ülkeden alsanız Gümrüğe takılcak kesin fiyat 2000 i bulur buna 2000 vericeme 2700 veririm sony shake serisinden alırım 2 kat daha performans 10 kat daha bass 100 kat daha görsellik 200 kat daha ses kalitesi alırım daha iyi ayrıca 1.641 liraya gümrüğe takılmadan geldi diyelim 1.641 lira gene vermem giderim sony gpx88 alırım daha ucuza gelir gene 10 kat daha iyi bass performansı görsel performans bir sürü özellik olur ya da daha küçük bişey alırım mesala Sony gtk x1bt alırım daha iyi
  • ahmetoguz10 kullanıcısına yanıt
    sony gtk x1bt yi ben alcam cınım mayısta alıcam inşallah yani haklısın insanlar ne anlar bea dimi
  • disneyonur D kullanıcısına yanıt
    Aynen Sony daha kaliteli yapıyor şu gpx serileri bizim ülkeye gelse bunlar tıs kalır valla
  • Yıllarca Z5500 kullandım ve halende avr ye sadece sub olarak bağlı kullanıyorum,
    Z5500 üzerine sistem istiyorsanız hi fi geçin derim yoksa multimedia da uçurum fark beklemek güç olur,
    Z5500 e uydu değişimi yapın mesela thx 550 ler en ucuz ve iyi sonuç verdi bende, bas olarak ta bir hayli yeterli ama sadece güç te bazen işe yaramıyor, hi fi subların hassas baslarındaki sinematık yapı farkkı ortaya koyuyor ama min. 900 1500 arası :) sadece sub

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    merhaba hocam neden olmasın ? hatta portsuz subwooferlar daha başarılı olabiliyor sony neden edemesin ? ayrıca sony shake ile bu sistemi nasıl karşılaştırıyorsunuz denk ürünler mi sizce ? ayrıca edifier sony shakeden çok daha temiz ve kaliteli ses verir dediğiniz gpx88 ve diğer sony shake modellerini dinledim odun gibi basları var sizin dediğiniz ürünler evde parti vermek için ideal ürünler
  • des_955 kullanıcısına yanıt
    iyide hocam sonuçta kaliteli ses vermiyor mu ? edifier keşke dinleme imkanım olsa ama 2.1 lerini dinlemiştim tizleri hiç hoşuma gitmemişti daha çok kulağımı şşşşırt latmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetoguz10 -- 7 Ocak 2015; 16:08:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetoguz10

Gözünüzü seviyim portsuz subwoofermi olur ya arabalarda bile port koyuyolar güzel bass vursun diye ben portlu sistem seviyorum port tarafını masaya dayıyıcan son sese bi vericen masa titreşime uğricak bune böyle sağında solunda yuvarlaklar çok çirkin uydularını beğendim gayet güzel ama bir sony edemez onu söyliyim 700 dolar fiyatı var TR olarak 1,641 Türk lirası yapıyor yabancı ülkeden alsanız Gümrüğe takılcak kesin fiyat 2000 i bulur buna 2000 vericeme 2700 veririm sony shake serisinden alırım 2 kat daha performans 10 kat daha bass 100 kat daha görsellik 200 kat daha ses kalitesi alırım daha iyi ayrıca 1.641 liraya gümrüğe takılmadan geldi diyelim 1.641 lira gene vermem giderim sony gpx88 alırım daha ucuza gelir gene 10 kat daha iyi bass performansı görsel performans bir sürü özellik olur ya da daha küçük bişey alırım mesala Sony gtk x1bt alırım daha iyi

x1bt var bende z5500de var edifierde var
    x1bt öyle aman aman bi sese sahip değil ha kötümü asla değil ama onu bu sistemle kıyaslamak sadece saçmalık olur.
    ayrıca portsuz submu olur demişin dünya kadar var belli görmemişin

Evet portsuz Sub olur hemde o biçim olur.Bendeki portsuz Subu görsen yazını silersin hemen,gerçi baktığın Shake fiyatı kadar bahsettiğim Sub

Ustat portsuz sub mu olur yazısı silin yoksa çok dalga geçerler bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: aydinsakaryali

Evet portsuz Sub olur hemde o biçim olur.Bendeki portsuz Subu görsen yazını silersin hemen,gerçi baktığın Shake fiyatı kadar bahsettiğim Sub

bende bi bw var video koysam arkadaşın aklı çıkar herhalde
    deliksiz bass

• Portsuz sublar mı daha iyi oluyor yoksa portlu mu? Birde portsuzlardaki mantık nedir? Yani yanlarda yumuşak gibi gözüken şeyler ne işe yarıyor olayın mantığı nedir merak ettim?

• Çok hoş duruyor cidden
  • valla istediklerini desinler :D cevap bile yazmam portlu subwoofer daha çok bass vurur derim :D
  • aydinsakaryali A kullanıcısına yanıt
    tamam siz o subwooferi getirin bende :D lg xboom bulayım bir yerden onu getirim kapıştıralım bakalım hangisi daha çok bass vurucak camları aşağı indirecek :D
  • bu arada benim portsuz sistemmi olur dememki amacı anlamadınız galiba portlu daha cok bass vurur diyorum yumuşaklar daha rahat duyulur onu kast ediyorum tabiki var portsuz sistemler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunt_etehen

quote:

Orijinalden alıntı: aydinsakaryali

bende bi bw var video koysam arkadaşın aklı çıkar herhalde
    deliksiz bass

Başkasının yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış misali

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.