Şimdi Ara

Z5 batarya sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 gün oldu z5 siyah aldım 2500 tl telefon süper hız stabilite hiçbir yönden sorun çıkarmadı bu konuda. Ha ama şu sıkıntı 3 gün oldu 4 saat ekranın üzerine çıkamadım 2 dakikada bir %1 düşüyor nette Chrome uc dolphin cm bütün tarayıcıları denedim hiç fark yok aynı. Aca sıkıntımı var nedir M8 ile daha iyi ekran süresi alıyordum tek sıkıntı bu batarya süresi şuan 28 dakika ekran %85 berbat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Normal, z5 serisinin compact hariç batarya süreleri pek iyi değil
  • Öyle ama arkadaşta z5 kullanıcısı o 5 saat ekran rahat rahat alıyorum diyo

• verdi001 V kullanıcısına yanıt
    O 5 saati nasıl aldığını bir sor normalde de zaten m8'in batarya performansı z5'den iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freeze MF

O 5 saati nasıl aldığını bir sor normalde de zaten m8'in batarya performansı z5'den iyi

Aynı kullanım şağı yukarı

• verdi001 V kullanıcısına yanıt
    keşke note 5 alsaydın
  • 2 hafta daha kullan. Düzelmezse dua et.

• 2 günlük batarya suresinin nasıl bi yalan olduğunu ispatladı trabzon kvk bayisi ve kartal kvk bayisi bataryasi arızalı diye gönderdim z5 telefonu 12 saat batarya gitmiyor diye servis arıza yoktur dedi sağolsun. Sony de ankaradan başka bi teknik servis oraya gondereyim dedi. Telefonu alalı 3 hafta oldu 1 hafta yı geçti Trabzon İstanbul ankara geziyor. Ne demekmiş buda bildiğin yoldan cikmayacaksin. KEŞKE ALMASAYDİM SONY Z5 TELEFONU. TAVSİYE ETMİYORUM EGER ARİZALİ DEGİLSE TELEFON BATARYASİ İKİ GUN KESİNLİKLE GİTMİYOR 3 HAFTALİK KULLANİM SURESİNDE 1 GUNU HİC TAMAMLAYAMADİM BATARYA HEMEN BİTİYOR 12 SAAT SURUYOR. TELEFONDA BİLİNEN UYGULAMANİN DİSİNDA BASKA Bİ UYGULAMA YOKTUR. GELİSMELERDEN BİLGİ VERRCEGİM. Z5 BATARYASİ BERBAT TECRUBEYLE SERVİSLE TESCİLLİDİR.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.