Şimdi Ara

Z2300 ile G500 ARASINDA KALDIM... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • g500 bahsi geçen setlerin hepsinden birçok konuda daha başarılıkimsenin zoruna gitmesin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: umur BEY

quote:

Orjinalden alıntı: mawoix

arkadaşlar g500 ün sorunlu bir cihaz olduğunu duymuştum ne kadar doğru???

Arkadaşım onu kim demişse tamamen yanlış bir kişi ortaya çıkıyor bu ses sistemi sorunlu diyor sonra kendide inanıyor... Orta ve üst frekans aralığında fiyatının en iyisi derim denildiği gibi o uydulara sub biraz daha pasif kalıyor okadar... Neticede bu sistemde multimedia sistem sadece müzik için deilde bütün ses olaylarına cevap vermesi için tasarlandığı için diyorum ben okadar ...

yo ben o yönden demedim... adaptöründe mi ne sorun oluomuş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: rap_üstad

g500 bahsi geçen setlerin hepsinden birçok konuda daha başarılıkimsenin zoruna gitmesin...

Kısmen katılıyorum bence eksikleri digital olmaması ve subu bana göre uydular yanında eziliyor ( Bass sever olarak söylüyorum ) yoksa pc setleri arasında tartışmasız en iyisi denilebilir....

İlk defa duyuyorum adaptöründe sorun olduğunu azda olsa kullandım fakat üle bir olay başıma gelmedi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umur BEY -- 25 Nisan 2009; 23:49:31 >
  • G500 alalı 2 gün oldu,1. gün cihaz ara ara kapanıyordu,2. gün epey bir çalıştı sonun da kapandı bir daha da gelmedi,bu cihazın bazı serilerin de güç sorunu var creative forumlarında bahsediliyor mıknatısla çözüm oluyormuş forumda da birkaç arkadaş denemiş ve çözüme kavuşmuş ama ne kadar sağlıklı.,tartışılır.

Ben cihazı hepsiburadan almıştım ürünü iade ettim ,değişmekten açıkçası tırstım bakalım bekliyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vorb

G500 alalı 2 gün oldu,1. gün cihaz ara ara kapanıyordu,2. gün epey bir çalıştı sonun da kapandı bir daha da gelmedi,bu cihazın bazı serilerin de güç sorunu var creative forumlarında bahsediliyor mıknatısla çözüm oluyormuş forumda da birkaç arkadaş denemiş ve çözüme kavuşmuş ama ne kadar sağlıklı.,tartışılır.

Ben cihazı hepsiburadan almıştım ürünü iade ettim ,değişmekten açıkçası tırstım bakalım bekliyoruz.

bende öle sorunlar duymuştum bir ara işte... bazı cihazlarında kapanmalar oluyomuş durduk yere...
  • Ürün yerine microlab x15 almanı tavsiye ederim ve sonra aradaki farkı da yazarsan oldukça iyi olur.G500 güzel bir set sorun veriyor fakat çok iyi alternatif x15 var bunu unutmayın.
  • Geçtiğimiz yaz dönemindeki partilerde birçok sorunlu G500 vardı. Forumlarda uzun uzun konuşuldu tartışıldı. Benim de ilk G500 üm arızalı çıktı, vatan bilgisayar sağolsun hemen değiştirdi yenisi ile. Yenisini ise hala sorunsuz kullanmaktayım, 1 yıla yakın bir süredir.

G500 pc setlerinde en iyisi falan değil arkadaşlar kendinizi kandırmayın. Bahsi geçen setden de birçok konuda zayıf. (mid dengesi,çevresel ses hariç)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ufuq35

Geçtiğimiz yaz dönemindeki partilerde birçok sorunlu G500 vardı. Forumlarda uzun uzun konuşuldu tartışıldı. Benim de ilk G500 üm arızalı çıktı, vatan bilgisayar sağolsun hemen değiştirdi yenisi ile. Yenisini ise hala sorunsuz kullanmaktayım, 1 yıla yakın bir süredir.

G500 pc setlerinde en iyisi falan değil arkadaşlar kendinizi kandırmayın. Bahsi geçen setden de birçok konuda zayıf. (mid dengesi,çevresel ses hariç)

Forumda böylesine objektif yorumlar görmek sevindirici..
  • quote:

Orjinalden alıntı: _DIESEL_

quote:

Geçtiğimiz yaz dönemindeki partilerde birçok sorunlu G500 vardı. Forumlarda uzun uzun konuşuldu tartışıldı. Benim de ilk G500 üm arızalı çıktı, vatan bilgisayar sağolsun hemen değiştirdi yenisi ile. Yenisini ise hala sorunsuz kullanmaktayım, 1 yıla yakın bir süredir.

logitech aleyine oldumu objektif olmuyo dimi dostum

• quote:

Orjinalden alıntı: bowers wilkins

quote:

Orjinalden alıntı: _DIESEL_

quote:

logitech aleyine oldumu objektif olmuyo dimi dostum

Akıl mantık sınırları içerisinde neden olmasın dostum..

• Logitech torpilli bir marka nedeni kullanıcı kitlesi yüksek kimse benim malım kötü demiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nighteen

Logitech torpilli bir marka nedeni kullanıcı kitlesi yüksek kimse benim malım kötü demiyor.

işte yorumun kralı buna derim
  • quote:

Logitech torpilli bir marka nedeni kullanıcı kitlesi yüksek kimse benim malım kötü demiyor.

Genelleme yapmaktan kaçınmalısın kimse yerine bazıları kullanabilirsin aksi takdirde bana cevap hakkı doğar mesala ben sistem incelememde ve yorumlarınmın çoğunda logitechin eksikliklerini dile getirmişimdir amacın bir yerlere laf sokmaksa önce aynaya bak microlab gibi vasat bir markayı yere göğe sığdıramayan kral yapan toz kondurmayan kim acaba?
  • Arkadaşlar forumu açan arkadaş zaten alacağını aldı hayırlı olsun
    Benim malım diyenlerde var ayrıca mesela ben bir kaç arkadaşın dediği gibi enstrumantel şarkılarda vasat ve ötesi bence logitech he microlab hiç bir ürününü dinlemedim ona yorum yapamam fakat birde bence şu açıdan bakın fiyat olarak geçen sene 500 tl olan z5500 350 tl olan g500 şimdi nerelerde geziyor herkezin alım gücüde bir yere kadar... şunuda sormak isterim arkadaşlara neden hala daha bu tip sistemleri hi-fi setlerle karşılaştırıyorlar buna hala anlam veremiyorum nedense... Birde şu marka fanatikliğini bırakalım neden ucuza iyiyi almak varken sırf marka hoşuma gidiyor diye aynı kaliteyi pahalıya alayım değilmi (genelleme her konuda )
  • Microlabı beğenmeyenler x15 g500 ve de z5500 dinlemeli sonra fiyatlarına bakıp ses performanslarını değerlendirmeli.
  • ya şimdi bi karar verilsin bu microlab solo 7 müzikte iyi mi kötü mü???

malum kimi solo 7 kötü dio kimi ii dio... kimi microlab tamamen kötü marka dio... nedir bu ya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mawoix -- 30 Nisan 2009; 23:04:55 >
  • kötü diyenler dinlemeyen bilmeden atıp tutanlar.Setleri kullananlar microlaban kötü demez solo 7 zaten o fiyatta pek de çeşit bulunmayan sterolarda oldukça iyidir.Daha iyisi o fiyata ... marka var diyenler olursa alın dinleyin bakın daha iyi mi?
  • quote:

kötü diyenler dinlemeyen bilmeden atıp tutanlar.Setleri kullananlar microlaban kötü demez solo 7 zaten o fiyatta pek de çeşit bulunmayan sterolarda oldukça iyidir.Daha iyisi o fiyata ... marka var diyenler olursa alın dinleyin bakın daha iyi mi?

kardeş yazın bişiler alcamda... x15 nasıl bi cihaz??? bi bilgin var mı??? müzik konusunda solo 7 yi geçebilir mi??? yada bass konusunda hangisi daha kaliteli???
  • quote:

kötü diyenler dinlemeyen bilmeden atıp tutanlar.

Hocam bu lafın bana cevap hakkı uyandırır bir kere ben microlaba ne kötü nede iyi dedim sadece dinlemediğim için yorum yapamayacağımı söyledim...
    Bir çok set kullandım ve dinledim. Kimi insana dar gelen kimine bol geliyor bu sadece kulak ve birazda bilgi işidir karıştırmayalım bunları burada marka fanatikliği yaparak hem kendine hemde başkalarına zarar verirsin...
  • Yorum size cevap hakkı verdiyse bile anlam özü itibari ile kötü diyen ve dinlemeyenlerden yani dinlemeden nette yazılan yorumlar gereği izlenim verenlerden bahsediyor.Microlaba dinlemeden kötü dememişseniz sizinle alakalı değil alınmanız yersiz.Ben forumda marka fanatikliğine karşıyım fiyatı oranındaki setleri tavsiye ediyorum tüm markaların fiyatı konusunda setlerini tavsiye ettim ederim de tarz meselesi biraz müzik.Fiyat performans olarak ürün tavsiyesi yapıyorum.Tavsiyem fiyatı oranında beğendiğin popüler markaların rakibi microlab setleri dinlemen özellikle tavsiye ettiğim modeller.Tüm modelleri tavsiye etmiyorum ses karakteristiklerini anlatıyorum.Derin bass isteyen birine x23 tavsiye etmiyorum.Kendi müzik anlayışıma en uygun uygun fiyatlı setler microlablar eğer bütçe artarsa onkyonun sistemleri daha üzeri zaten tamamen kişiselleşiyor.;Marka fanatikliği değil setleri dinledim burada abartılan setleri dinledim çok iyi sistemler kurdum ve microlabın bir modeline berbat deyip x230 ya da popüler bir sete harika diyen insanlar bana inandırıcı gelmiyor nedeni kendim bu setleri dinledim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.