Şimdi Ara

[z~z3] DRM KEYLERİ İLE GİDEN ÖZELLİKLERİ GERİ GETİRME (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
4
Favori
4.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • No loader found for thıs device hatası alıyorum nedir bu sonrada your Phone bootloader cannot be offıcaly unlocked diyor.daha 2.adımda kaldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • El Jimador kullanıcısına yanıt
    Flashmode da tanıyorsa stok ftf atın, tanımıyorsa fastboot modunda selekt kernel to Flash diyin ve stok ftf dosyasından kernel.sin i seçin. Sonuçları bekliyorum. Ftf dosyasının açık hali yoksa xperifirmden indirebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creedence Clearwater R.

Flashmode da tanıyorsa stok ftf atın, tanımıyorsa fastboot modunda selekt kernel to Flash diyin ve stok ftf dosyasından kernel.sin i seçin. Sonuçları bekliyorum. Ftf dosyasının açık hali yoksa xperifirmden indirebilirsiniz

SAabahtan beri uğraşıyorum artık yoruldum olmuyor.Önce cihazımın bl kilidinin zaten kapalı olduğunu anladım çünkü benden sony kodu sordu .Neyse dedim atladım o adımı kitkata flashladım telefonu sorunsuzca.Daha sonra bl kilidini açmaya geldi sıra işte o kısmı saatlerdir uğraşıyorum olmuyor.Command did not succeed erroru veriyor sony kodunu yazıp unlock dedikten sonra.Bende 5.0.2e flashladım telefonu geri ta'ya basmayarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Jimador -- 30 Haziran 2015; 15:39:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Jimador

quote:

SAabahtan beri uğraşıyorum artık yoruldum olmuyor.Önce cihazımın bl kilidinin zaten kapalı olduğunu anladım çünkü benden sony kodu sordu .Neyse dedim atladım o adımı kitkata flashladım telefonu sorunsuzca.Daha sonra bl kilidini açmaya geldi sıra işte o kısmı saatlerdir uğraşıyorum olmuyor.Command did not succeed erroru veriyor sony kodunu yazıp unlock dedikten sonra.Bende 5.0.2e flashladım telefonu geri ta'ya basmayarak.

sony kodu soruyorsa daha önce açılmamıştır. bu durumda drm keylerinizin duruyor olması gerek, emin misiniz?
  • quote:

quote:

quote:

sony kodu soruyorsa daha önce açılmamıştır. bu durumda drm keylerinizin duruyor olması gerek, emin misiniz?

Yok gittiğinden kesin eminim ben telefonu garantiye yollamıştım fonotele halledicez demişlerdi.Rootsuz ve 5.0.2 yüklü halde ayrıca bl kilidi kapalı olarak yollamışlar.Ama drmler haliyle hala yok.İşin ilginci bana neden sordu sony kodu .Sormasıda sorun değil yazdım kodu ama yine olmadı

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok gittiğinden kesin eminim ben telefonu garantiye yollamıştım fonotele halledicez demişlerdi.Rootsuz ve 5.0.2 yüklü halde ayrıca bl kilidi kapalı olarak yollamışlar.Ama drmler haliyle hala yok.İşin ilginci bana neden sordu sony kodu .Sormasıda sorun değil yazdım kodu ama yine olmadı

ilk açıştan sonra bir daha sormaz, benim de garibime gitti.
  • kardeşim teşekkür ederim.Sayende Özellikleri çalışabilir hale getirdim.Paralel ithalat telefon almıştım.ben de tecrübelerimi paylaşayım.5.0.2 lollipop sisteminde en stabil ve ısınmayı yok denecek kadar olan versiyon 0.690 romu.Bu roman üstüne Verdiğin linkten Kernel V.50 yi yükledim a ya da b olan değil direk 50.Az ısınır oldu fakat hala diğer versiyonlardaki kadar ısınmıyor ve Özellikler Çalışıyor. Bu arada telefonun modeli d6502. Tekrar teşekkürler.
  • depp76 D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

• z2 drm kodları nasıl olmalı bende

MARLIN [unknown Error][active]
    CKB [unknown Error][active]
    WIDEVINE [unknown Error][active]
    digerlerinde ise key ok falan yazıyor drm ler ile oynanmış mı bu cihazda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lovebites

z2 drm kodları nasıl olmalı bende

MARLIN [unknown Error][active]
    CKB [unknown Error][active]
    WIDEVINE [unknown Error][active]
    digerlerinde ise key ok falan yazıyor drm ler ile oynanmış mı bu cihazda?

ilk 3 satır önemli, maalesef sizin keyler uçmuş. geri getirmenin yolu yok keyleri
  • Hocam öncelikle bilgilendirme için tesekkür ederim peki ne gibi sıkıntı yaşarım bu keylerle bariz farklar olur mu?Bide fonotel garantili sonrasında atıyorum garantiye versem bunun keyleri ile oynanmış diyip geri gönderirler mi?Ona göre iade edicem sizden haber bekliyorum.
  • quote:

Hocam öncelikle bilgilendirme için tesekkür ederim peki ne gibi sıkıntı yaşarım bu keylerle bariz farklar olur mu?Bide fonotel garantili sonrasında atıyorum garantiye versem bunun keyleri ile oynanmış diyip geri gönderirler mi?Ona göre iade edicem sizden haber bekliyorum.

yeni aldıysanız 7 gün içinde cayma hakkıyla iade edebilirsiniz, drm keylerinden bahsetmemeniz daha iyi olacaktır, zira servis biz düzeltiriz diyip yeni yazılım atıp yolluyor değişen bir şey olmuyor. bir kere gitti mi sony mühendisi bile keyleri geri getiremez. hepsi cihaza özgüdür.

kaybettiğiniz şeyler kabaca,

burada getirmeye çalıştığımız: x-reality, süper canlı mod, ve kamera'nın düşük ışık performansı gibi sony'nin kalite arttıran gelişmiş algoritmaları

bundan ayrı olarak

-kablosuz görüntü aktarma
    -Playstation bağlantısı
    -ses modları
    -güncellemeler
    -sony özel uygulamaları gibi şeyler kayboluyor
  • BL kilidini kapatıp göndermişler.Güncellemeleri sorunsuz şekilde aldı ama dediğin gibi düşük ışıkta performansı kötüydü.Malesef drm kodlarıyla oynanmış diye mesaj attım kliksaya ama cihaz daha bugün elime geçti herhangi bi sorun yapacaklarını zannetmiyorum bu anlamda.Keşke onceden baksaymışım foruma ucuz etin yahnisine kaldık.şimdi siteden haber bekliyorum umarım sorun çıkarmazlar.
  • quote:

BL kilidini kapatıp göndermişler.Güncellemeleri sorunsuz şekilde aldı ama dediğin gibi düşük ışıkta performansı kötüydü.Malesef drm kodlarıyla oynanmış diye mesaj attım kliksaya ama cihaz daha bugün elime geçti herhangi bi sorun yapacaklarını zannetmiyorum bu anlamda.Keşke onceden baksaymışım foruma ucuz etin yahnisine kaldık.şimdi siteden haber bekliyorum umarım sorun çıkarmazlar.

illa ki çıkarıyorlar,ama umarım çıkarmazlar, uğraşacaksanız hakkınızı sonuna kadar arayın.
  • Hocam işlemi yapacaktım dosyaları filan hallettim telefonu ses kısma tuşuna basarak bağladım direk hata verdi başlayamadım işleme, ne yapmam gerekiyor ?

[z~z3] DRM KEYLERİ İLE GİDEN ÖZELLİKLERİ GERİ GETİRME

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MaxPayne_ -- 22 Temmuz 2015; 12:31:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MaxPayne_

Hocam işlemi yapacaktım dosyaları filan hallettim telefonu ses kısma tuşuna basarak bağladım direk hata verdi başlayamadım işleme, ne yapmam gerekiyor ?

[z~z3] DRM KEYLERİ İLE GİDEN ÖZELLİKLERİ GERİ GETİRME

Hocam bu yeniden başlatınca düzeldi, ama başka bir sorun çıktı, kitkatı flashladım sonra lollipop'a geçeceğimiz kısma geldim firmwarei seçtim exclude bölümünde "TA" diye bir şey yok ne yapacağım ???

• Bunu da hallettim sağolun hocam 5.0.2'ye geçtim
    Ama yine bir sıkıntı var sanki
    Mod zipi flashlamama rağmen özellikler hala gelmemiş gibi, kamera hala karıncalı gösteriyor mesela
    Ne yapmam lazım?

• _MaxPayne_ kullanıcısına yanıt
    Kamera karıncalı gösterir, önemli olan çekilen fotoğrafın düzgün olması. Zira fotoğraf çekme tuşuna bastıktan sonra işlem yapıyor elemanlar

• quote:

Kamera karıncalı gösterir, önemli olan çekilen fotoğrafın düzgün olması. Zira fotoğraf çekme tuşuna bastıktan sonra işlem yapıyor elemanlar

anladım hocam evet daha iyi sanki
    TrackID de çalışıyor kesin gelmiştir değil mi özellikler ?

• _MaxPayne_ kullanıcısına yanıt
    Trackid her zaman çalışıyor konu ile alakası yok... Xreality açıkken kamera ile çektiğiniz fotoğraf güzelleşiyorsa tamamdır.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.