Şimdi Ara

Z Nation (2014) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
14
Favori
12.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir ara forumda hayatından bundan başka dizi izlememiş insanlar TWD'den daha iyi, efsane, mükemmel gibi şeyler yazıyorlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 1 Ağustos 2016; 11:53:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karargahdaki sıska oğlan ölmüşmüydü? Kıza aşıktı garibim onu bekliyordu

Fear the walking dead bile daha iyi bundan...gerçi kıyas yapılmaz komedi Zombi bu....çok güldüğüm sahneler olmuştu
    Bebek zombi ,zombiye esrar içiren doktor kafayı bulmuştu 'uzaylılar vs kahkaha Atmıştım orada...
    Absürd komedi bu Leyla ile mecnun gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0je -- 1 Ağustos 2016; 15:09:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Bir ara forumda hayatından bundan başka dizi izlememiş insanlar TWD'den daha iyi, efsane, mükemmel gibi şeyler yazıyorlardı

TWD den daha iyi.
    Ve yüzlerce dizi izledim.
  • 3x1 çıkmış

Twd den iyi değil ama fear the walking Dead ın son bölümlerini saymazsak z Nation daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grkwnxs -- 20 Eylül 2016; 9:59:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Bir ara forumda hayatından bundan başka dizi izlememiş insanlar TWD'den daha iyi, efsane, mükemmel gibi şeyler yazıyorlardı

TWD den daha iyi.
    Ve yüzlerce dizi izledim.

Dünyanın en çok dizi izleyen insanı olsan da 2 tane dizi izlemiş olsan da bu fikrin saçma olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 21 Eylül 2016; 13:03:10 >

• Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    her sezon aynı hikayeyi izleyip keyif alma fikri kadar saçma olduğunu zannetmiyorum.
  • 3x1 i izledim
    Dizi her sezon kalite olarak hissedilir değişim gösteriyor. Aslında biraz daha gerçekçi hikaye olsa fazla uçmasalar çok daha fazla izleyici kitlesi olur.Bu dizide 1 bölümde anlatılan olaylar twd de veya ftwd de minimum 3-4 bölüm sürer.
  • Twd'den daha iyi.

• KyourakuShunsui kullanıcısına yanıt
    Bu dizi için harcanan elektriğe kotaya yazık iyi diyorsun birde
  • Dördüncü sezon onayını aldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

En son 12. Bölüm yayınlanmadı mı nasıl 14. Bölümün promosunu veriyorlar

• Murphy Warreni yakalamıştı. Sonra neden serbest bıraktı? Her bölüm olan saçmalıklar şaşırtmaya devam ediyor valla.
  • Devamlı heyecan ve değişik şeyler arayan varsa Z Nation izler. Twd ile kıyaslamasına gelirsek ikisi de farklı şekilde zombi istilasını işleyen diziler. Lâkin Twd oldukça sıradan hâle geldi. Şöyle ki; Grup bir yere yerleşiyor, yerleştikleri bölge için birileriyle mücadele etmek zorunda kalıp yerleştikleri yerden ayrılmak zorunda kalıyorlar. Yedi sezonun özeti bu şekilde. Eksiği yok fazlası da yok. Bir de karakterlerin yaptıkları enteresan seyler yok değil. Z Nation için " abartı, absürt " vb vb diyoruz. İyi de Walking Dead bunları içermiyor mu ? Darly tek başına kahramanlık yapar, Rick adamın şahdamarını ağzıyla koparır vb vb . İki dizi de enteresan doğrusu. Lâkin Twd kendisini sıradanlığa kaptırmış bir dizi kanımca..

• 1x2de bırakmıştım.
    nasıl gidiyor?
    devam edilir mi sizce
  • Ne zaman baslicak

• Ne zaman gelicek yeni sezon

• Hopp ne zaman geliiii

• Yeni sezon geliyor mu

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.