Şimdi Ara

Yuzuklerin Efendisi mi Harry Potter mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
14.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harry Potter serisi harikadır.Çok sürükler.
  • HP serisi ile başla.
  • tabikide Yüzüklerin Efendisi.
  • Beyler baktım cevaplarınıza çoğunuz hp ile başlayin demişsiniz heralde HP serisiyle başlicam işe
  • Uzun zamandır Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı'nda kalmıştım seride. Son 3 filmi de izledim bu 2 günde, bir seri ancak bu kadar rezil hale getirilebilir diyorum sadece. Sadece filmleri izleyip kitaplar hakkında yorum yapmak çok isabetsiz olur bunu bir daha anladım.
  • Harry Potter'a hala çocuksu diyenler var . Kesinlikle daha kitaba dokunmamıştır bile bunu diyen adam. Başka biri de karşılaştıran yokki zaten demiş, ama LOTR HP den daha üstündür demiş .

Gel gelelim kitaplara, şöyle özetliyim; Kitapta Harry Potter, Filmde Yüzüklerin Efendisi.. Fakat bu demek değildirki Harry Potterın filmleri izlenmez, Yüzüklerin efendisinin kitapları okunmaz .Sadece daha başarılı oldukları yönlerini söyledim.
  • Ezmer'e katılıyorum. Kitapta Harry Potter kesinlikle ancak filmde Yüzüklerin Efendisi'dir.

Harry Potter'a çocuk kitabı denmesinin sebebinin %90 ı filmleri yüzündendir çok amatörce çekilmişler ne yazık ki...
  • gerçekten böyle bi karşılaştırma olması üzücü, ama harry potter çocuk masalını yüzüklerin efendisi'nden üstün görenler acınası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaebLis

gerçekten böyle bi karşılaştırma olması üzücü, ama harry potter çocuk masalını yüzüklerin efendisi'nden üstün görenler acınası.

Acınası? Hocam hem Yüzüklerin Efendisi hem Harry Potter serilerini okumuş biriyim. Büyük ihtimal ikisinden birini okumamışsın. Yüzüklerin Efendisi'nde dil çok ağır ve o kadar çok yabancı terim var ki sıkıyor bir süre sonra. Yüzüklerin Efendisi'ni elimden düşürmeden 10 dakika dahi okuyamıyorken Harry Potter'ın kitaplarını saatlerce elimden düşürmediğimi bilirim.

Aynı şekilde Yüzüklerin Efendisi film serisini sıkılmadan büyük bir zevk ve hayranlıkla izlerken, Harry Potter film serisini söverek izlediğimide bilirim.

Başkalarının düşüncelerine "acınası" diyebiliyorsanız ne yazık ki siz "acınası" bir haldesiniz...

• ben yuzuklerin efendisinden cok sıkılmıştım hp ise cok akıcıydı. lotr daha yaratıcı ama hp daha eglenceli
  • Yüzüklerin efendisin de daha çok destan havası vardır ve kitapta bir türlü o anı yaşayamamışımdır.Ama Harry Potter kitapları bana okuma alışkanlığını kazandırdığı için yeri ayrıdır.
    Film konusuna gelirsek daha Harry Potter'ın son filmini bile izlememiş biri olarak Kralın Dönüşünü girdiği hafta 3 kere izlemişimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fluox -- 15 Ağustos 2011; 2:05:52 >
  • harry potter ile kıyaslanamaz bence
  • ikisini de okuyacaksan ince harry...yoksa lotr u oku...
  • Beni kitap okumaya başlatan kitaptır harry potter sıkılmadan okuyacağın bir seri önce onu oku
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mat_Cuborn

Yüzüklerin efendisin de daha çok destan havası vardır ve kitapta bir türlü o anı yaşayamamışımdır.Ama Harry Potter kitapları bana okuma alışkanlığını kazandırdığı için yeri ayrıdır.
    Film konusuna gelirsek daha Harry Potter'ın son filmini bile izlememiş biri olarak Kralın Dönüşünü girdiği hafta 3 kere izlemişimdir

bende okuma alışkanlığı yok hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

Ben LOTR hayranı olarak Harry Potter ile karşılaştırılmasını bir hakaret olarak algılarım, isteyen istediğini söylesin.

katılıyorum.
  • yüzüklerin efendisi diyorum ben kesinlikle. harry poteri sevmem nedense. yüzüklerin efendisini 10 defa izlemişimdir abartmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: entrika888

yüzüklerin efendisi diyorum ben kesinlikle. harry poteri sevmem nedense. yüzüklerin efendisini 10 defa izlemişimdir abartmıyorum

Konuyu açan arkadaş filmlerden değil kitaplardan bahsediyor,film konusunda karşılaştırmak bile hakaret zaten
  • Yüzüklerin efendisi

Bazıları harry potter'ın kitapları daha güzel demiş bende sorun var galiba
    Yüzüklerin Efendisinin kitaplarını hiç sıkılmadan 3 kitabı 3 günde bitirmiştim ve bana göre harry potter'dan daha güzel akıcı sıkınılmadan okunur vs.
  • Yüzüklerin efendisinden başla bence...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.