Şimdi Ara

Yüzüklerin Efendisi Fan Klübü [200'ü geçtik!] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
759
Cevap
13
Favori
25.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hahahahahahahahahah bilbo ya bak yaaaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: EpicS4XGuy

hahahahahahahahahah bilbo ya bak yaaaaaa
    Eklermisin üstad..

• quote:

Orijinalden alıntı: narqile_

Eklermisin üstad..

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar Türkiye de yüzüğü alabileceğim biryer var mı? Altın olmassa sevinirim.
  • Gollum suz dugun mu olur ekle cabuk :)
  • Fatic kullanıcısına yanıt
    Bütçe 20-30civari ise gittigidiyor da var bolca ürün kalitesi nasıldır bilmem tabi, Çin sitelerinde de 1-3dolar civarı yüzük satıyorlar 1ay civarı beklersen ucuza gelir böylece ama güvenemem onlara dersen gearbest adlı siteden çok alışveriş yaptım yüzük almadım tabi ama diğerleri geldi hep 2-4hafta arasında tavsiye ederim diğer siteleri bende pek bilmem, eğer bütçe 100-150arasıysa zinciri ve yüzüğü gümüş olarak kuyumcu da yaptırabilirsin ama dikkat et yazıları lazer baskı ile yazsınlar
  • Ekle
  • Ekleyebilirisin orta dünyanın çetrefilli topraklarına
  • Kitapları bitirdim sayılır çok az kaldı bitmesine gerçekten imkanı olanlar kitapları alıp okumalı
  • fantastik fimleri sevmem ama: ''Yüzüklerin Efendisi Bambaşka''
    beni de ekle
  • Benide kaydedin.

Tesekkurler.
  • Divan'a katılmak istiyorum.
  • Ekleyin beni de
  • Ekle
  • Hayatımda izlediğim en gerzek film.
  • Ekle başkan.
  • Beyler bir şey sorucam , yüzüklerin efendisi serisini extended olanı yani uzun versiyonu 4-5 kez izlemişimdir ezbere biliyorum artık , ama kitap serisini okumadım. Çok daha farklı olaylar var mı kitap da ? Hani illa kitabı oku dermisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devian

Beyler bir şey sorucam , yüzüklerin efendisi serisini extended olanı yani uzun versiyonu 4-5 kez izlemişimdir ezbere biliyorum artık , ama kitap serisini okumadım. Çok daha farklı olaylar var mı kitap da ? Hani illa kitabı oku dermisiniz ?
    Çok çok fark olmasa bile kitapları okumak inan çok başka bir duygu, Ben kesinlikle öneririm okumanı tabi tüm seriyi okumanda fayda var, Hobbit, Lotr ve silmarillion bir bütündür sadece Lotr okuyacaksan pek bir anlamı olmaz
  • Kaç kez seyretmişimdir bu seriyi be efsane

Lakin kesinlikle extended izlemek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galaxy. -- 3 Ağustos 2019; 12:49:19 >
  • Yazın benide
  • Beni de ekleyin listeye... ❤
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.