Şimdi Ara

Yüzüklerin Efendisi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
13
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yüzüklerin Efendisi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3082 Mesaj
    Silinmiş bir sahne varmış.Gandalf atıyla Minas Tirith'e giderken önüne birden Witch King iniyormuş.

Var mı öyle bir sahne?

Not: Witch King'in Gandalf'ın asası kırdığı sahneden bahsetmiyorum.

|
    |
    Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.
  • Binbaşı
    1466 Mesaj
    silinmi o kadar çok sahne varki silinmemiş versiyonu bile kitabın 3/1 i etmez..
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: cocobongo

http://www.youtube.com/watch?v=f7egAVqmH4Q&feature=related

bu mu??

Hayır.
    |
    |
    Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.
  • Yarbay
    3793 Mesaj
    Silinen baya ilginç sahneler varmış yaff.
    |
    |
    "Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
    Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Yüzbaşı
    398 Mesaj
    bir sürü silinen sahne var, mesela aragornun eowyne 87 yaşında olduğunu söylemesi gibi, yada minas tirith savaşı bittikten sonra faramir ve eowynin duygusal anları yok, yada sarumanın grima tarafından bıçaklanması bir sürü bölüm çıkarıldı filmden, ama ben hepsini seyrettim
    |
    |
    |
    "Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
    Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Yüzbaşı
    534 Mesaj
    Var var. Gandalf ona büyü yapmaya çalışırken asası kırılıyor..
    |
    |

Orjinalden alıntı: £¢h¡n

Onu demiyorum.

Gandalf otların arasında atıyla hındıra hındıra giderken gökten birden Witch King iniyor.Asası falan da kırılmıyor.O sonra ki sahne de oluyormuş.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Ya okadar uğraşmışsın çekmissin o güzelim sahneleri, sonrada kalk Film çok uzun oldu bi kaç sahne çıkaralım de Bu peter jacksonda bi garip adam
    |
    |

Gölgeler kadar yumuşak ve hızlı olmalıyız.
  • Yüzbaşı
    534 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: You and Me

quote:

Orjinalden alıntı: £¢h¡n

Onu demiyorum.

Gandalf otların arasında atıyla hındıra hındıra giderken gökten birden Witch King iniyor.Asası falan da kırılmıyor.O sonra ki sahne de oluyormuş.

Evet Minas Tirith kalesini tırmandığı sırada oluyor bu olay.
    |
    |

Orjinalden alıntı: _HURMACI_

Ya okadar uğraşmışsın çekmissin o güzelim sahneleri, sonrada kalk Film çok uzun oldu bi kaç sahne çıkaralım de Bu peter jacksonda bi garip adam

bütün filmler öyle
    mesela matrix reloded 5 saat filan sürüyormuş kesmişler yarısını...
    mecburen ama yüzüklerin efendisi en iyi kitapdadır
    |
    |

Orjinalden alıntı: Mr.Extrem

silinmi o kadar çok sahne varki silinmemiş versiyonu bile kitabın 3/1 i etmez..

|
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
emek server
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,314
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.