Şimdi Ara

YÜZÜ OLMAYAN ÇOCUK +18 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: dlm

burnum yamuk mu kaşım dusmus mu dudaklarım ınce mı gıbı seylerı sorun yapan ınsanlar gayet acıp ızlesın bence hıc oyle demeyın

ey guzel allahım halımıze cok sukur

+1 katılıyorum.güzel olup da hala estetik üstüne estetik yapanlara bu film ithaf olunur.yüzü olmayan çocuk ne yapsın?allah kimsenin başına vermesin.
  • Halimize ne kadar şükretsek az Allah sabır ve şifa versin
  • allah kimseye vermesinhalimize şükredelim
  • Ses olmadan izledim acaba ilerde ameliyat olasılığından bahsedildi mi? Bana şansı var gibi geliyor ama tabiki o güne kadar böyle kalmak zorunda...
  • çok kötü be içim fena oldu

allah kimsenin başına vermesin
  • Allah Annesine babasina sabir versin cocugun...
  • ŞİMDİ DÜŞÜNDÜMDE BOŞU BOŞUNA BİRBİRİMİZİ KIRYORUZ HALİMİZE BİN ŞÜKÜR
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tobin

ben izleyemedim

Bende
    http://forum.donanimhaber.com/m_7186985/mpage_1/key_//tm.htm#7190763

Ankara DH bulusması yapmak istiyoruz gelmek istersen yazarmısın ve ankaralı tanıdık arkadaslara haber verirmisiniz.... Teşekkurler
  • bakmamak en ıyısı yaaa offf
  • Yemin ediyorum tüylerim diken diken oldu. Allah ailesine sabır versin. Kimsenin ölmesini istemem ama yaşamamasını tercih ederim o çocuğun. Malesef tüm toplumlarda bu vardır diye düşünüyorum; dışlanma. Kimseyüzüne bakmak istemeyecek. Hep ikinci planda kalacak. Ama bu şüphesiz onun suçu değil. Allah yardımcıları olsun. Halimize binlerce şükürler olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue_wind -- 24 Mayıs 2006; 11:30:05 >
  • resmi nasıl göreceğiz. baktım göremedim.
  • estetik yaptıran kendini beğenmiyenlere göstermek lazım bu olayı Allahım şükürler olsun zor bi olay zor bile az kalır bunun yanında Allah kolaylık versin Ailesine ve çevresine
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.