Şimdi Ara

YÜZÜ OLMAYAN ÇOCUK +18 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok üzüldüm ya o anne ve babaya Yüce Allah sabır versin.Çocuğun zor bir hayatı olacak ya

Şükranlarımı sunuyorum Yüce Allah'ım halimize binlerce kere şükür şükür şükür!
  • Bence çağresi yoksa ailesinin kararı ile Ötenazi yapılmalı..
  • arkadaşlar izlemeyenler varya bence sakın izlemesinler gerçektende çok kötü bir durum allah o anne babaya sabır versin.
  • Ötenaziyede yürek dayanmaz ama böylede çok çok zor yaa.Nasıl yaşayacak ilerde psikolojik olarak da çöküntü yaşayacak diğer insanları gördükçe.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rektum

Bence çağresi yoksa ailesinin kararı ile Ötenazi yapılmalı..

ötenaziye şahsen karşıyım

bence ne kadar kötü olursa olsun o Yüce Allah'ın bir lütfudur. Şimdi bunun lütfu mu olur demeyelim. Kader...Onların da bunu yaşaması gerekiyormuş

Allah sen büyüksün ya rabbim...
  • bu bi ibrettir kolu bacağı olmayan insanlar şükretsin diye oluyor bunlar
  • korkulcak gibi bişi deil ya.

genetik bir bozukluk işte :((((

ALLAH şifa versın ailesinede sabır..

.
  • Allah ailesine sabır versin....
    Dünya hali işte üç kuruşluk dünya hali herkes kafayı bulmuş...Allah'a inanmaya başlıyor....
    Lütfen bu ibretlik videoyu izleyin izleyin ki.....Anlayın Allah'ın büyüklüğünü......Güzeli, Çirkini, İyiyi, Kötüyü, videodaki gibisini yaratan Allah Can veren Can alan gene Allah.....İnanın ne kadar şükretsem %0.000000000001 bile yapamam....

Lafım bazıları için geçerli.....Lütfen alınmayın.......
  • arkadaşlar ben vidyoyu izleyemedim ama duymuştum allah ailesine sabır versin inşallah bir çözüm yolu vardır... derdi veren allah dermanıda veriri.. allaha binlerce şükürler olsun
  • offff ya bu ne arkadaşlar nasıl bi durumdur bu ya.Allah ailesine yardım etsin. bu çocuğun ilerki yaşantısında nasıl zorluklar çekeceğini düşünemiyorum.aama ailesi ne kadar zorluk çeksede kabullenmişler bence madalyalık ve gurur duuyulucak bir aile
  • daha çok konuşarak çocuğun aileesini daha da zor duruma sokmayalım arkadaşlar tmm yeter bu kadar ben bile daraldım ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: soner_521

daha çok konuşarak çocuğun aileesini daha da zor duruma sokmayalım arkadaşlar tmm yeter bu kadar ben bile daraldım ya
    arkadaşım çocuğun ailesi burdamıda zora sokcaz

benimde içim gitti 4 yaşındaki dünya tatlısı kardeşim gözüm önüme geldi onu öyle düşününce elim ayağım tutmadı allah ailesine sabır wersin

• halimize şükür edelim ama öncede şunu bilelim umarım bizimde başımıza gelmez yarının ne getirecegini bilemeyz allah sabırlar versin ailesini..
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoMiKaZe

Of yarabbim.Çok fena.Allah yardımcısı olsun.O çocuk büyüyünce bunalıma filan girer.Of valla kötü

hıhı evet çok FENAAAAAAAA BİŞİ BUUU
  • la ne iş..valla yorumları okuyunca tırstım ...izlemeyim bari.
  • olsun abi ailesi onun tüm dünyada konuşulduğunu bilio o yüzden biz müslüman bir ülke olduğumuz için konuşmak değil yardım etmemiz gerekir kampayalar falan başlatılsa olmaz mı???? ama güvenişlir bi kampanya
    quote:

Orjinalden alıntı: carisma_eko

quote:

Orjinalden alıntı: soner_521

daha çok konuşarak çocuğun aileesini daha da zor duruma sokmayalım arkadaşlar tmm yeter bu kadar ben bile daraldım ya
    arkadaşım çocuğun ailesi burdamıda zora sokcaz

benimde içim gitti 4 yaşındaki dünya tatlısı kardeşim gözüm önüme geldi onu öyle düşününce elim ayağım tutmadı allah ailesine sabır wersin

• Çok kötü bir durum. Allah yardımcıları olsun.yazacak bişey bulamıyorum
  • Allah şifa versin ailesinede sabır.

Halimize şükür edelim
  • ya inanmıyorum ona ben.
    böyle bi bilgi haber olsaydı
    tr'de de verilirdi bu haber.
    maket yapıştırmışlar gibi sanki püffff
  • izleyemedim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.