Şimdi Ara

Yuzme ile basen eritip kas yapabilirmiyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
6
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Diğer Sporların Gündemi >> Vücut Geliştirme (Body Building) >> Yuzme ile basen eritip kas yapabilirmiyim ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    40 Mesaj
    arkadaslar 3 ay boyunca hem yuzmeye yazilip hem bodye yazilacam. amacim basen eritmek. 3 aylik surecte hem 15 kilo verip hemde vucudu toparlayip kas yapabilirmiyim hafiften ? 5-6 ay once 6 aylik spor yaptim az cok alt yapi var.

|
    |
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

"Kısa vadedeki hayallerimizi gerçekleştirdik. Uzun olanları biraz erteledik. Belki bir kez daha görev almak nasip olur."
  • Çavuş
    40 Mesaj

onlari atliyorum ben. bakildigi zaman illaki iradame hakim olup beslenme duzenime dikkat etmem lazim. zayiflamadan kastim daha cok bölgesel oldugu icin bilen varsa sormak istedim.
    |
    |
    Bahsedilenler: StoryBro

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

"Kısa vadedeki hayallerimizi gerçekleştirdik. Uzun olanları biraz erteledik. Belki bir kez daha görev almak nasip olur."
  • Çavuş
    40 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur. vücut yağı genetiğine göre yakar yani istediği yerden bölgesel gelişme istiyorsan oraya ağırlık çalışmaları yapın.

tesekkur ederim yardimin icin.
    |
    |
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Bey Azura
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.