Şimdi Ara

Yüzlerce RTX 3000li oyuncu dizüstüsüyle kurulan kripto para çiftliği görüntülendi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
5.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haram olsun dediğiniz millet şu bilgisayarları alabilecek kişiler ise onlar çoktan bitcoinini, dogecoinini almış ekrandan bir koyup binbeşyüz dolar almayı bekliyor. Eline geçecek ilk milyarlarla da kendileri bir mağden çiftliği kurar merak etme. Yakında bu işin fişi çekilir ABD'den gelecek küçücük bir açıklamaya bakar bu kripto işi, Çin'in Rusya'nın Kuzey Kore'nin maden çiftlikleri kurup oturdukları yerden kripto ile zenginleşmesini seyrederek beklediğini düşünmek saflık olur.

• Kriptodan zaten paranın babasını amerikalı zenginler kazanıyor, nasıl bir hayal dünyanız var ya :))

• ARISLCK kullanıcısına yanıt
    tam tersine oraya doğru gidiyoruz

• Mining CPU işe yapılsaydı piyasada 1 tane CPU bulamazdık böyle lanet bir olay bu kripto paralara bir ayar verirse devletler, çok fena patlar kripto paralar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qoqoCAN Q kullanıcısına yanıt

bir anda kaybolsa bu kripto paralar hesap verecek sistem ya da kişiler kim ?

• başkalarının hakkını nasıl da haram ediyorsun kardeş öyle:D

• ARISLCK kullanıcısına yanıt

nasıl kaybolacak ?

• O çiftlikleri kurup insanların satınalma hakkını gasp edenleri devletler izlese de halk ikinci el çiftlikten çıkma ekran kartına veya laptopa bir kuruş bile vermeyerek cezalandırmalıdır. Bu işleri yapan şark kurnazlarının en büyük güvencesi kripto para patlarsa elimdeki kartları satar zararsız çıkarım kafasıdır. Ama satamazlarsa işte o zaman sonları olur. Bu sebeple bu ürünlerde iknci ele yönelirken çiftlikten çıkmadığına %100 emin olarak hareket edin.

• Mion kullanıcısına yanıt

bence de kılıçlarında patlasın :)

• Bu kripto para işi çok tuhaf. Denemelik 7k para ile bir alt coine yatırım yapmıştım, 1 hafta geçmeden param 5,5k arttı. İnsan bunu gördükçe varını yoğunu basası geliyor fakat ertesi gün ciddi düşmeyeceğinin garantisi yok.

• qoqoCAN Q kullanıcısına yanıt

Birden 0 a çakılsa kim neden çakıldı diyebilecek mi bunu merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Kripto para yüzünden etraf teknoloji çöplüğüne dönecek yakın gelecekte. Olaya atık ve çevre kirliliği yönünden de bakmak lazım.

Ne alaka o rtx laptoplar 2. Elden cikinca kapis kapis gider
  • Yakında cep telefonlarını da kullanırlarsa şaşırmam.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt

Ben 1 ay önce BTC ye bastım ne var ne yok. Kar ettim YouTube da bir video izledim patladı patlayacak dedi eldeki gitmesin para pul olmasın diye sattım 8 saat sonra BTC 346.000₺ yi gördü asıl beklediğim kar gitti. Zarar etmedim ama bu dalgayı bekliyordum o video yüzünden çektim parayı. Bu şu an halen yükseliyor bakalım ne zaman çakılacak.

• Yakında konsolları da kullanırlar demedi demeyin

• bu piyasanin asil ketrilyonluk alicisida uzakdogu kartlardan ve ekipmandan su anda fahis karlar elde edende nemalanasilari bitsin elbet gunu gelir kripto teranesinede limon sikilir kontollu canli takipli stop loss lu alin satin ilginiz varsa kucuk zararlari goze alip marjiniz gecilince satin
  • Doğaya zarar ya bu iş. Carbon ayak izi inaanıllmaz.

• sdbz kullanıcısına yanıt
    FED başkanının kripto para almadığını nereden biliyon?

• Kimlik numarası başına herkes 1 kart alabilsin sorun çözülür

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.