Şimdi Ara

Yüzdeki sivilce izleri için krem?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
1
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yüzdeki delik şeklindeki sivilce izlerini geçiren ya da görünürlüğünü azaltan krem, jel önersenize. Forumda sivilce mağduru çok arkadaş vardır. Bi yardımcı olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dermapenden başkası hikaye kremle geçmez o istersen dünyanın en pahalı kremini al...kanlı ve acılı bir süreç...yaş kaç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 8 Nisan 2020; 1:4:13 >
  • Up

• quote:

Orijinalden alıntı: Irishman

Up
    boşuna uplama yok dandik kremle düzeltse izelle, fatih portakal düzeltirdi izlerini, milyon dolarlık artistlerin bile kimisinin suratında var

ama yaşın -20 se onermem biraz daha bakle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 8 Nisan 2020; 1:25:33 >
  • Expigment + Acnelyse kremi yarı yarıya karıştırıp akşam yatmadan önce yüzüne sür. Yüzünü yıkamadan sür. Gözüne yakın yerlere sürme. Çok ince tabaka şeklinde sür.
    Sabah kalkınca yüzünü doğal sabunla yıka. Sonra her gün yüzüne doğal bir krem sür. Limon gibi asitli olmasın. Antibakteriyel bir krem olur.
    Yüzünde krem sürdüğün bölge 10 gün sonra soyulup yeni deri çıkmaya başlar. Çukurlar azalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 8 Nisan 2020; 1:35:28 >
  • Differin jel

imex sabun

gece temiz ve yağsız cilde sür( sürmeden önce sabunla yıka) sabah tekrar aynı sabunla yıka

ve yüzünü kış soğuğunda dahil asla sıcak su ile yıkama

10 sene önce ergen sivilcelerimde kullanmıştım fakat üniversitede bile devam etmek zorunda kalmıştım bazı sivilcelerim 3 - 4 sivilcenin toplamı kadar iriydi ama çok şükür şu an hiç bir iz yok ama bıkmadan kullandım

ve asla sivilceni patlatma berberde dokunmasın sakın

birkaç hafta içinde sana cildinde sorun kalmayacak diyen kimseye de inanma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profesöre_sor -- 8 Nisan 2020; 1:15:6 >
  • ÖzgünK kullanıcısına yanıt
    Kremler doktor reçeteli olmak zorunda mı? 20 yaşına girmedim ve sokağa çıkamıyorum. Direk eczaneden aldırtacağım.

• Çay ağacı özü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Irishman kullanıcısına yanıt
    Sakın ama sakın yukarıdaki arkadaşın dediği kremleri kullanma
    Çok tehlikeli kremler yüzünde ciddi güneş lekeleri kalabilir
    Zamanı gelince doktora git işte allah aşkına KİMSE SİVİLCE LEKESİNDEN DOLAYI ÖLMEZ
  • Hiçbir sivilce kremi %100 sonuç vermez, bırakınca tekrar çıkmaya başlar.

Benim tavsiyem limon sabunu. Sivilcelerin üstüne bela gibi gidiyor ve kurutuyor, daha önemlisi kremlere göre çok masum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fondöten kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6A40AE825

Sakın ama sakın yukarıdaki arkadaşın dediği kremleri kullanma
    Çok tehlikeli kremler yüzünde ciddi güneş lekeleri kalabilir
    Zamanı gelince doktora git işte allah aşkına KİMSE SİVİLCE LEKESİNDEN DOLAYI ÖLMEZ
    Öyle bir şey yok. Kremleri nasıl kullanacağını yazdım.
    Kendim yıllardır kullanıyorum. Hatta yarın akşam bende yüzüme süreceğim. Zaten evden çıkmıyorum.
    Sivilce lekesine iyi gelecek tarifi yazdım.

Ayrıca güneşe çıkmasında hiç sorun yok. Çıkacaksa zaten her insan 90 faktörlü güneş kremi sürmeli. Yoksa çocukta bile yüzünde güneş lekesi oluşur.

Expigment + Acnelyse kremi yarı yarıya karıştırıp sürünce deriyi soyuyor. Yeni deri çıkıyor. Ama kimyasal peeling gibi derin soymuyor. Sadece epidermis tabakasını soyuyor.
    Kimyasal peeling ürünleri dermis tabakasını da soyuyor.
    Yüzdeki sivilce izleri için krem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 8 Nisan 2020; 22:53:23 >
  • benim de sivilce lekelerim var çukurlu değil kırmızı renkte. corona çıkmadan normal leke kremi almıştım o zamandan beri sürüyorum ama etkisini göremedim
    Eczanede sordum yarın alıcam dediğin kremleri. Yüzdeki hafif çukurluklara iyi geliyordur umarım. Çok derin değil ama çukurlar var. Ayrıca arada bir yeni sivilceler çıkıyor.

• hali hazırda aknetrent kullanıyorum,5.ayımdayım
    ufak tefek izler ve cilt altında kırmızı lekeler var
    aknefloks krem kullanıyorum,bir işe yaramıyor gibi
  • quote:

Eczanede sordum yarın alıcam dediğin kremleri. Yüzdeki hafif çukurluklara iyi geliyordur umarım. Çok derin değil ama çukurlar var. Ayrıca arada bir yeni sivilceler çıkıyor.
    Güneş lekeleri için bir çözüm bulamadım ama çukurları düzeltiyor. Siyah noktalar büyüyünce kullanıyorum.
    Akşam yatarken sürüyorum. Sabah duş alıyorum. 10 gün içinde yeni deri çıkıyor.
    Expigment %2 bitince sonra %4'e geçeceğim.
    Aldım şu an ikisi de elimde.

Günde kaç kere? Yatmadan önce mi süreyim her zaman?

• quote:

Aldım şu an ikisi de elimde.

Günde kaç kere? Yatmadan önce mi süreyim her zaman?
    10 günde bir. İkisini karıştırıp ( yüzüme sürecek kadar. hepsini karıştırmıyorum ) akşam yatmadan önce sürüp sabah duş alıyorum. Ve yüzüme başka peeling kremler sürmüyorum. 1 hafta sonra deri soyulmaya başlıyor.
    Teşekkürler. Bu gece denicem bakalım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.