Şimdi Ara

Yüzde Yüz Yerli Para Birimi Borcoin Geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yüzde Yüz Yerli Para Birimi Borcoin Duyuruldu

Türk Lirasının bilinen tüm para birimlerine karşı değer kaybetmesinin ardından Ekonomi Bakanlığı harekete geçti. Yerli para birimi Borcoin duyuruldu. Üstelik yapılan açıklamaya göre Borcoin için 2023'lere kadar da beklememize gerek kalmayacak, çok yakın bir zamanda piyasaya sürülecek.

Cumhurbaşkanından Tam Destek
    Cumhurbaşkanımız bir açılıştaki konuşmasında '' Bizim zamanımızda dolar, yüro mu vardı, biz dolarla, yüroyla mı bu günlere geldik. Milletimizi yeni yerli para birimine destek olmaya davet ediyorum'' diyerek Borcoin e destek çağrısı yaptı.

Bir Borcoin Bir Dolar Olucak
    Kendisini tutarlı tahminleriyle tanıdığımız ekonomi uzmanı Yiğit Jölelioğlu ''Bir Borcoin in Bir Dolar olduğu günleri görebiliyorum, bu günler kesinlikle çok yakın'' açıklamasında bulundu.

Başbakanımız Sistemin Nasıl Çalıştığını Anlattı
    ''Bu zincir sistemi dedikleri bir şeyler var. Son zamanlarda herkes oraya parasını atıyor, gelen oradan parasına alıyor kullanıyor ama hiçte karışmıyor. Ben böyle anlıyorum. Bu bilişime fazla kafa yorarsan sıyırırsın, kullanacaksın yararlanıp işini göreceksin, kafaya taktın mı o zaman işin kötü, çok fazla hikmetine şey yapmamak lazım.'' açıklamasıyla başbakanımız vatandaşın aklındaki soru işaretlerini ortadan kaldırdı.

Altcoinler Şimdiden Hazır

Daha Borcoin çıkmadan altcoinleri de kendini göstermeye başladı. Borakscoin ile ilgili sorulan sorulara cevap veren Ekonomi Bakanı '' Borakscoin daha çok 3-12 yaş aralığındaki küçük arkadaşlarımız için özel olarak hazırlanmış Borcoin türevlerinden sadece bir tanesi. Hazırladığımız farklı altcoinler ile sadece Türkiye'nin değil Dünya'nın para birimi olacağız.''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 19 Kasım 2017; 21:32:50 >

• Sen mi yazdın zaytungtan mı aldın bakamadım ancak başarılı olmuş. Yiğit Jölelioğlu kısmına güldüm
  • Borakscoin le slime satın alıcaz heralde
  • dalga mı geçiyon kanka?
  • ProStalkerKingDoz55 P kullanıcısına yanıt
    Yok kanka gercek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocqo

Sen mi yazdın zaytungtan mı aldın bakamadım ancak başarılı olmuş. Yiğit Jölelioğlu kısmına güldüm

Sağolun hocam, kendim yazdım
  • ama motorunu ukrayna üretiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pisikletçi

ama motorunu ukrayna üretiyor

Ama Guzel motor uretiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merkez Bankası, Bitcoin ve diğer dijital paraları araştırıyor
    https://www.donanimhaber.com/diger-bilim-ve-teknoloji/haberleri/Merkez-Bankasi-Bitcoin-ve-diger-dijital-paralari-arastiriyor.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 2 Kasım 2017; 18:52:54 >

• Bor ulan!

• Hazineye bor koyup paramıza değer katabilirler ama daha 2023e var. Reis yapacak. 2023te dolar 50 kuruşa denk gelecek. Bekleyin görün.

• Borcoin çok ama amarıga israyil kullanmamıza izin vermiyor

2023 olunca kullanmaya başlarız
  • Reisimiz sağolsun dış mihraklara yine günlerini gösterdik

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Merkez Bankası, Bitcoin ve diğer dijital paraları araştırıyor
    https://www.donanimhaber.com/diger-bilim-ve-teknoloji/haberleri/Merkez-Bankasi-Bitcoin-ve-diger-dijital-paralari-arastiriyor.htm

• Tam da su caliyordu konuyu okurken, cok iyi atmosfer katti CSB'ye.

• Bitcoin’in araştırılması için milletvekilinden TBMM’ye dilekçe.

https://www.donanimhaber.com/diger-bilim-ve-teknoloji/haberleri/Bitcoinin-arastirilmasi-icin-milletvekilinden-TBMMye-dilekce.htm

Geliyor geliyorrrrrrr

• ulan Ak Partiliyim güldüm
  • Tübitak, dijital para ve blok zincir için araştırma laboratuvarı kurdu.

https://www.donanimhaber.com/diger-bilim-ve-teknoloji/haberleri/Tubitak-dijital-para-ve-blok-zincir-icin-arastirma-laboratuvari-kurdu.htm

• Adım adım borcoin'e

Siyasilerden Bitcoin Borsasi Kuralim Önerisi

https://m.donanimhaber.com/Siyasilerden-Bitcoin-borsasi-kuralim-onerisi--95851

• Almanya yollarımızı kıskandığı gibi borcoinlerimizi de kıskanmaya başlar artık.
    Merkel şuan morarıyordur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.