Şimdi Ara

Yüzde 90 engelli+çürük raporuna rağmen maaş alamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
1
Favori
178
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Yüzde 90 engelli+çürük raporuna rağmen maaş alamıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2278 Mesaj
    |
    |
  • Ya buda bişeymi benim abim 1999 büyük depremde yalovada 6 katlı binanın en alt katındaydı evi boyuyordu deprem oldu belden aşagısı felç oldu.Felç olmasının nedeni kurtarma ekibinin hatası yanlış kurtardıkları için.

Gel gelelim asıl olaya.Abim engelli maaşı almak için ve engelli kartı çıkarmak için heyet raporu için hastaneye gidiyor abime senin bişeyin yok numara yapıyorsun diye azarlıyorlar heyetteki doktorlar.Ve abim ağlayarak eve dönüyor.Şikayet ettik ama bişey olmadı.

En son işte İstanbuldan ankaraya mektup yolladı Melik Gökçek ve Eşine onlar yardımcı oldular abim luan %90 engelli raporu var.Öyle garip bir ülkede yaşıyoruzki inanın çok garip.

O zamanlarda melih gökçek ve eşi yardım etmese sittin sene alamazdık o belgeyi.O günden beri bu doktorlara karşı negatifim yaşadıgım diğer olayları anlatsam ipte sallandırılacak doktorlar var diyeceksiniz Allah yardımcımız olsun.

• Yarbay
    3347 Mesaj
    Ya buda bişeymi benim abim 1999 büyük depremde yalovada 6 katlı binanın en alt katındaydı evi boyuyordu deprem oldu belden aşagısı felç oldu.Felç olmasının nedeni kurtarma ekibinin hatası yanlış kurtardıkları için.

Gel gelelim asıl olaya.Abim engelli maaşı almak için ve engelli kartı çıkarmak için heyet raporu için hastaneye gidiyor abime senin bişeyin yok numara yapıyorsun diye azarlıyorlar heyetteki doktorlar.Ve abim ağlayarak eve dönüyor.Şikayet ettik ama bişey olmadı.

En son işte İstanbuldan ankaraya mektup yolladı Melik Gökçek ve Eşine onlar yardımcı oldular abim luan %90 engelli raporu var.Öyle garip bir ülkede yaşıyoruzki inanın çok garip.

O zamanlarda melih gökçek ve eşi yardım etmese sittin sene alamazdık o belgeyi.O günden beri bu doktorlara karşı negatifim yaşadıgım diğer olayları anlatsam ipte sallandırılacak doktorlar var diyeceksiniz Allah yardımcımız olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AMD Ryzen 5 1600 || Asus B350 Prime Plus || MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED || Samsung 850 Evo 250gb || Samsung 860 Evo 500gb || Seagate 1 TB 210MB || FSP HYDRO 700 80 BRONZE 700W || NZXT S340 ELİTE || Asus MX279H 27" İPS

• Yüzbaşı
    436 Mesaj
    Foruma nasil giriyon aga o zman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bak bu kurumlar vs hiyerarşi içerisinde varlık gösterirler. Bir kurum reddettiyse bunun üstü vardır redde itiraz edersin. O da reddederse ona da itiraz edersin. Böyle zincirleme devam eder. Ama bazı incelikleri vs var, onu bilmek lazım. Bunu da ancak bir avukata danışarak sağlıklı bir şekilde yürütebilirsin. Neticede maaş filan alabilirisn böyle bir olasılık var hatta güçlü bir olasılık. Geçmiş olsun..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
SEO
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.