Şimdi Ara

yüzde 40 zihinsel engelim var lysden ek puan alır mıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> yüzde 40 zihinsel engelim var lysden ek puan alır mıyım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    246 Mesaj
    hıc cevrenızde ek puan alan oldu mu arkadaslar potansıyelım sınırlı. bıraz calıssam hastalanıyorum bunu telafı edebılıyo mu osym

|
    |
    ps4 oyun aldıgım üyeler: esevetnov , zargana38 , Muidejaneiro , rusty19 üyelerın referanslara gırersenız alısverısımı gorebılırsınız.bunlar dışında yaklasık 15-16 kadar alısverısım olmusdur dıgıtal oyunkardeslık bolumunden.dukkana referans eklemeyı beceremedıgım ıcın buraya yazıyorum.
  • allah şifa versin kardeşim üniversite hayallerini aöfden okuyarak gerçekleştirmeni tavsiye ederim iş konusunuda devletimizin açtığı kpss sınavıyla engelli kadrosuna girebilirsin kolay gelsn allah şifa versn

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    up
    |
    |
    allah şifa versin kardeşim üniversite hayallerini aöfden okuyarak gerçekleştirmeni tavsiye ederim iş konusunuda devletimizin açtığı kpss sınavıyla engelli kadrosuna girebilirsin kolay gelsn allah şifa versn
    |
    |
    |
    |
    sagolun arkadaslar bı yakınımdan duydum da yuzde kırk zıhınsel engele 9 puan verıyolarmıs .ama ınternette pek bı sey bulamadım bı kız gordum sadece ona da hayvani bı puan eklenmıs. bakalım bıze eklıycekler mı kolay gelsın basarılar
    |
    |
    ps4 oyun aldıgım üyeler: esevetnov , zargana38 , Muidejaneiro , rusty19 üyelerın referanslara gırersenız alısverısımı gorebılırsınız.bunlar dışında yaklasık 15-16 kadar alısverısım olmusdur dıgıtal oyunkardeslık bolumunden.dukkana referans eklemeyı beceremedıgım ıcın buraya yazıyorum.
    3 Not
    up. eğer öyleyse ben yaşadım. resmi sonuç olmamakla beraber 80%'e yakın engelim var gözlemlerime göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CORNHOLIO -- 23 Şubat 2016; 20:24:47 >

osym ye basvur kesınlılle kacırma kardesım
    |
    |
    CORNHOLIO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3 Not

imzandaki yazıyı niye yazdın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CORNHOLIO -- 23 Şubat 2016; 20:23:42 >
    |
    |
    uoy12345 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
haberler
SEO
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.