Şimdi Ara

Yüz Yüze - Birkan Sokullu & Sinem Kobal - Show TV - 19 Ekim Perşembe (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
5.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk bölümde aksiyonun dibine vurdular zaten
    Diğer bölümde içe sızma yaşandı

Vallaha diğer dizilerde bir halt yokken bu tarz diziler patlıyor.
  • Bu akşam değil miydi yeni bölüm?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hemen harcamışlar diziyi. ama ratingi kötüydü

• Dizi bitmedi arkadaşlar. Yayın günü değişecek. Bu arada resmi olmayan bilgilere göre dizi 4 hafta yayında olmayacak. Senaryo değişecek deniyor. Tims diziyi yayında tutmak için ne gerekiyorsa yapacak gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Dizi bitmedi arkadaşlar. Yayın günü değişecek. Bu arada resmi olmayan bilgilere göre dizi 4 hafta yayında olmayacak. Senaryo değişecek deniyor. Tims diziyi yayında tutmak için ne gerekiyorsa yapacak gibi görünüyor.

Ne degişecek yeni bir dizi gibi yeniden ekrana gelecek farkı olmayacak şu dakikadan sonra izledigimiz iki bölümün daha iyisi yada kötüsü gelse neolacak gelmese neolacak ethem birinci olan sözü yazarken aynı andada buna nasıl kafa yorsun beyin haftada kaç sayfa senaryo üzerine yogunlaşıyor buda hayli zor bir durum düşünün bir dizi üc günde 120 sayfa senaryo yazmaya izin veriyor ücüncü gün son dokunuşlar adam icin zor durum bu iş
  • spencermila S kullanıcısına yanıt
    Haklısın ama aynı anda iki dizide görev almayı kabul ettiyse senarist ona göre hazırlıklarını zaten yapmıştır. Belki de Söz dizisi için her hafta senaryo yazmıyordur hatta belki tüm sezonun senaryosu sezon başında hazırdır sadece ufak çapta dokunuşlar yapıyordur. Hatta bir olasılık belki değişecek senaryoyu Ethem yazmayacaktır. Ayrıca gerçekten değişecek mi onuda bilmiyoruz çünkü resmi açıklama yok. Bir yerli sayfa bu haberi yaptı. İlk önce Araplar yapsa kesin bilgi almışlardır derdim ama Arap sayfalar da bunu haber yapmalarına rağmen onlarda bunu yerli bir sayfadan kaynak aldılar. Ama az çok dikkatli takipçiler Arapların bu haberleri yerli sitelerden mi alıp haber yaptığını yoksa ilk haber yapanın Araplar mı olduğunu anlayabiliyor. İlk haber yapanlar Araplar ise kesin bilgi olma olasılığı çok fazla oluyor çünkü Tims den filan bilgi almış oluyorlar. Kösem 2. sezon zamanı yapımdı Araplara çok bilgi sızdırdı

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Bende senaryo yaziyorum kendi capimdi ama bu adam sozu herhafta yaziyor buda ama yuk demek kolay degil tempo dusmeden yazmak

• Sinem Kobal'daki soğukluk zaten dizinin kalitesini düşürüyor.

Başka oyuncu nasıl bulamamışlar merak ediyorum.

Yoluna daha sağlam devam etmesini umuyorum dizinin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • destinati0n kullanıcısına yanıt
    Polis dediğin soğuk olur. Bence cuk oturmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Polis soğuk olur tamam da Sinem Kobal da aşırı antipati çekiyor izleyicilerin çoğu tarafından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Polis soğuk olur tamam da Sinem Kobal da aşırı antipati çekiyor izleyicilerin çoğu tarafından.

• Sanırım dizi hepten bitti. Sosyal medyada öyle konuşuluyor. Yazık oldu bence.

• :/

Yüz Yüze - Birkan Sokullu & Sinem Kobal - Show TV - 19 Ekim Perşembe
  • Yazik oldu

• Dizinin oyuncusu olan Özgür Emre Yıldırım da Instagram hesabından bittiği ile ilgili mesaj paylaşmış. Başak Daşman da video yayınlayarak dizinin bittiğini açıklamış.

Değeri bilinmeyen bir dizi daha elveda dedi.

Yüz Yüze - Birkan Sokullu & Sinem Kobal - Show TV - 19 Ekim Perşembe

• Çekimini geçen haftalarda bitirdikleri 3. ve 4. bölümü umarım youtube dan yayınlarlar. En azından bunu yapsınlar. Aslında böyle bir istekte bulunulsa diziyi izleyenler tarafından eminim oyuncularda destekler.
  • Tutmayacağı fragmandan bile belliydi zaten.
  • Onca dandik yapım varken, aksiyonu bol müzikleri güzel ve daha 2. bölümünde yayından kaldırmak çok garip. Üzüldüm
  • Hala sevdiğim sahneleri izliyorum.

Saçma sapan dizilere 10 basar bu neden bitti hala anlamadım.

Tatar adamım ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

Hala sevdiğim sahneleri izliyorum.

Saçma sapan dizilere 10 basar bu neden bitti hala anlamadım.

Tatar adamım ya.

1 bolum yayinladilar kac tane sahne olabilir ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.